Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2015 o 20:03, RaiL napisał:

Giermasz trwa już od 15.06.15, z tym że na gry pudełkowe(Bound by flame i sporo gier
z serii gamebook w bardzo dobrych cenach). Teraz zaczęła się jedynie jego wersja cyfrowa
;)

Jako zwolennik wersji cyfrowych, zwróciłem tylko uwagę że coś takiego się rozpoczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym Humble Bundle pojawiły się Borderlandsy. Warto rozważyć, jeśli się nie ma, bo ceny lepsze niż na steamowej wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 21:05, Woko11 napisał:

W nowym Humble Bundle pojawiły się Borderlandsy. Warto rozważyć, jeśli się nie ma, bo
ceny lepsze niż na steamowej wyprzedaży.


Gierki naprawdę przednie, ale raczej poleciłbym tylko jakbyś miał kumpla do coopa, bo solo już jednak takiego wrażenia nie robi (przynajmniej na mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 21:05, Woko11 napisał:

W nowym Humble Bundle pojawiły się Borderlandsy. Warto rozważyć, jeśli się nie ma, bo
ceny lepsze niż na steamowej wyprzedaży.


Jedynkę zdecydowanie można kupić po taniości, ale radziłbym się wstrzymać i nie kupować zestawu za 15 dolców - wersję GOTY drugiej części można często wyhaczyć za 8-10 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2015 o 21:43, Niflheim napisał:

Jedynkę zdecydowanie można kupić po taniości, ale radziłbym się wstrzymać i nie kupować
zestawu za 15 dolców - wersję GOTY drugiej części można często wyhaczyć za 8-10 euro.


A te dodatki za 6 dolarów to są jakieś popierdółki typu dodatkowe bronie i skiny itp. czy to też są pełnoprawne dodatki. Czy pełnoprawne dodatki są tylko w Season Passie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 postacie (Mechromancer i Psycho) plus kilka dodatkowych potworów do ubicia.
Dodatki fabularne masz dopiero w najwyższym progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej działa, chyba że dzisiaj coś padło. Po prostu "kupon" przypisuje się do konta, na którym kupiono bundla, ewentualnie jeśli to był gift, to do konta, na którym został aktywowany. Tylko jest wałek tego typu, że w HS mamy ceny w euro, więc u mnie wyszło ostatecznie 12,49 euro, co oznacza jakieś 6-7 zł więcej do zapłaty (yay for "$1 = 1€"). A że w historii zakupów wyświetla się pełna cena - cóż, GabeN nie ma monopolu na komiczne bugi :D. Na pewno rabat się nalicza, bo PP płaciłem i policzył mi te 12,49 euro, nie 49,99 euro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 18:03, Blackhand napisał:

Tylko jest wałek tego typu, że w HS


Widzisz, moja wina. Nie doczytałem i myślałem, że rabat dostajemy na Steamie, a nie na Humble Store. Swoją drogą kupon rabatowy na HS jest dożywotni czy jest czasowo ograniczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 13:36, exMayoneS napisał:

Swoją drogą kupon rabatowy na HS jest dożywotni czy jest czasowo ograniczony?


"This coupon will expire on August 31, 2015."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji:
https://www.indiegala.com/magicka
Za $3.89 (jeszcze przez niecałe 5h, potem cena wzrośnie) imo warto, zwłaszcza, że są osobne klucze, więc jak ktoś coś już ma, to może kogoś innego wolnym kodem uszczęśliwić :D. No i to prawie wszystkie DLC, brak tylko The Ninth Element Novel, ale to nie "prawdziwe" DLC tylko ebook :D.

Aha, coś o VAT piszą, że niby do zakupów z EU doliczają, ale mi PP nic nie doliczył, chyba, że zrobił to po kryjomu podczas przewalutowania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 13:01, Firefly94 napisał:

Wow, nieźle. Skąd info?


Wczoraj zakupiłem ;) + parę sporo przecenionych CD.
Promocje tylko w salonach, nie na Empik.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 13:15, lis_23 napisał:

(...) + parę sporo przecenionych CD.

W sensie CD z grami czy z muzyką/czymś innym? :) Były jakieś warte uwagi promocje na inne gry czy tylko na tą 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2015 o 16:14, RaiL napisał:

W sensie CD z grami czy z muzyką/czymś innym? :) Były jakieś warte uwagi promocje na
inne gry czy tylko na tą 1?

CD z muzyką ( Clapton, Sinatra, itp. jest sporo przecenionych płyt CD od -30 do -50% ). Z gier wypatrzyłem tylko tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 16:32, lis_23 napisał:


> W sensie CD z grami czy z muzyką/czymś innym? :) Były jakieś warte uwagi promocje
na
> inne gry czy tylko na tą 1?
CD z muzyką ( Clapton, Sinatra, itp. jest sporo przecenionych płyt CD od -30 do -50%
). Z gier wypatrzyłem tylko tą.

Więc pewnie promocja tylko na tą jedną :P Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2015 o 17:33, RaiL napisał:

Więc pewnie promocja tylko na tą jedną :P Dzięki za odpowiedź.

Nie do końca w Olsztynie Endless Legends -70% stel boki -70%,Słuchawki te po 80zł -50% ,a te za 286 -70% więc może co miasto to upusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować