Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Nie wiem czy ktoś wspominał. W Media Marktach trwa wakacyjny giermasz można wyrwać min.
MGS V: Ground Zero za 24,99
Blackguards 9,99
Wargame: Red Dragon 24,99
Zaginięcie Ethana: 24,99
Darksiders Complete: 9,99
i coś tam jeszcze ale nie spamiętałem a na stronie brak.
Nie wiem czy promocja występuje, bo sprawdzałem tylko w MM na Bielanach Wrocławskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MM jest też promocja w której kupujesz trzy rzeczy ( płyty CD, gry, filmy, itp. ) a płacisz za dwie, trzecia za 1 grosz. Sam zakupiłem sporo płyt CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 20:27, lis_23 napisał:

W MM jest też promocja w której kupujesz trzy rzeczy ( płyty CD, gry, filmy, itp. ) a
płacisz za dwie, trzecia za 1 grosz. Sam zakupiłem sporo płyt CD.

Hmm, nigdzie nie widziałem banerów z tą akcją a i na stronie cisza... Będę jutro to się spytam, bo w sumie dobry deal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 20:29, Snafu napisał:

Hmm, nigdzie nie widziałem banerów z tą akcją a i na stronie cisza... Będę jutro to się
spytam, bo w sumie dobry deal :D


Ja pierwsze zakupy zrobiłem w ub. wtorek, a drugie w sobotę. W sumie zakupiłem 26 płyt CD, większość po 20 zł a co trzecia za 1 grosz.
Być może promocja już się skończyła, więc miałem farta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

promocja była do 02.08. Czyli się skończyła. W Poznaniu w King Crossie każdy produkt musiał być w innej cenie. Już kolejny rok to przerabiałem, więc skończyło się zakupem tylko jednej płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 08:52, TitusCruz napisał:

promocja była do 02.08. Czyli się skończyła. W Poznaniu w King Crossie każdy produkt
musiał być w innej cenie. Już kolejny rok to przerabiałem, więc skończyło się zakupem
tylko jednej płyty.

W sensie, że skończyła się promocja 2+1 czy ten giermasz o którym pisał "Snafu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2015 o 02:23, marcinos1234 napisał:

[m-r]


Reflinki są na forum zabronione. Konto założone w celach reklamowych więc BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sam sklep [m-Z] to według mnie można im ufać. Sam kupowałem kilka rzeczy i nie było problemów. Jak kupisz za kilka złotych ochronę to nie ma bata, żeby ci nie wysłali klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, że gość dostaje po łapach za reklamę i refy i sam podajesz adres witryny. Trochę pomyślunku. Upomnienie.


Btw sklep, gdzie trzeba kupować 'ochronę' to jakaś kuriozalna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2015 o 13:25, Zekzt napisał:

Btw sklep, gdzie trzeba kupować ''ochronę'' to jakaś kuriozalna bzdura.

Nie w sklepie, który prowadzi market wymiany kluczy pomiędzy graczami. Ochrona nie jest obowiązkowa, ale w przypadku jej zakupu masz gwarancje odzyskania kasy (od sklepu, nie od oszusta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2015 o 13:55, Zekzt napisał:

Myślałem, że oni sprzedają klucze tak jak keye. W sensie tylko ''nowe'' klucze. Tak to
zmienia postać rzeczy.

To też. Ale pośredniczą również w wymianie kluczy między graczami. Są bardziej jak kinguin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2015 o 13:25, Zekzt napisał:

Widzisz, że gość dostaje po łapach za reklamę i refy i sam podajesz adres witryny. Trochę
pomyślunku. Upomnienie.


Co to ma być? Czy ja podałem linka do reklamy? Napisałem normalny adres do sklepu- to nie jest reflink ani nic podobnego i podzieliłem się własnym zdaniem o tym sklepie, ponieważ faktycznie są tam zniżki do różnych gier, a między innymi do Diablo, które zainteresowało Cartera...
Zaraz pewnie dostanę ostrzeżenie za spam, ale weź trochę wyluzuj... Nie ma to jak karać wszystkich za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep o ktorym mowa uporczywie sie tu reklamuje od tygodni. Dlatego nie popieramy wsparcia dla spam-botow i pracowników oszołomów z ich witryny. Dostałeś nieoficjalne upomnienie a nie osta. Zacznijcie to ludzie rozróżniać. Nie burz się i nie szukaj afery gdzie jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bardziej wyglądam na spam-bota, czy pracownika oszołoma, ale dzięki za wyjaśnienie.
Naiwnie liczyłem, że dostrzeżesz swoją nadgorliwość w tej sprawie, ale widać przeliczyłem się.
Nie będę już więcej tutaj o tym dyskutował, bo jestem pewny, że teraz łamię jakiś tam punkt regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naiwnie liczyłem, że umiesz czytać ze zrozumieniem. Ale jestem cierpliwy więc łopatologicznie. Dostałeś upomnienie (upominam cię ja, prosząc o nie robienie reklamy wątpliwemu serwisowi), żeby nie dokładać cegiełki do reklamy serwisu zaraz po banie dla bota lub pracownika tej witryny co tu ciągle spamuje bo nie będziemy im na gramie za takie dziecinady robić darmowej promocji. Dalej szukając ze mną zwady jej nie znajdziesz, nie ten adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować