Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

W Empiku Need for Speed Rivals na PS4 za 80 zł.
Warto brać? Ostatnim NfS w jakiego grałem był nowy Most Wandet. Czy są tu normalne wyścigi, czy tylko ten dziwny tryb multi łączony z singlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giera fajna, ale na PS Store juz kilka razy było za ~~50zł. W dodatku pudełko na allegro za taniochę dostaniesz. Chyba że Ci te 3 dyszki nie robi, to jak lubisz NFSy po Hot Pursuit włacznie, to Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za informacje nt. dobrych cen wersji pudełkowych Diablo III RoS oraz Wieśka 3. Jedyne co sam znalazłem, to RoS za 99 zl oraz Wiesław za za 109 zl. That''s all?

Nomen omen W3 - naczytałem się kilka miesięcy temu, ze wersja premierowa może się nieco uprzykrzać, m.in. z uwagi na zabezpieczenia (czy coś w tym rodzaju). Wiem, że jest opcja pobrania kopii z GoGa, ale przy zakupie pudełka, chyba nie o to chodzi. Faktycznie tak było/jest? Czy można już dostać wersję inna niż premierówkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 23:55, conradzik napisał:

Będę wdzięczny za informacje nt. dobrych cen wersji pudełkowych Diablo III RoS oraz Wieśka
3. Jedyne co sam znalazłem, to RoS za 99 zl oraz Wiesław za za 109 zl. That''s all?

Nomen omen W3 - naczytałem się kilka miesięcy temu, ze wersja premierowa może się nieco
uprzykrzać, m.in. z uwagi na zabezpieczenia (czy coś w tym rodzaju). Wiem, że jest opcja
pobrania kopii z GoGa, ale przy zakupie pudełka, chyba nie o to chodzi. Faktycznie tak
było/jest? Czy można już dostać wersję inna niż premierówkę ?

Nie ma póki co innego wydania niż premierowe, i bardzo dobrze bo jest naprawdę bogate, a w reedycji pewnie już będzie pod tym względem słabo. Co do zabezpieczeń to raczej nie kojarzę żeby były jakieś większe problemy. Jedynie niektórzy mieli problemy z którąś tam płytą, ale chyba dotyczyło to tylko kolekcjonerki, a poza tym nie wiadomo czy winne nie były po prostu popsute napędy optyczne tych użytkowników. Co do cen: Wiedźmin chyba kiedyś był za 99zł w cdp.pl, gdzieś też obiło mi się o uszy, że na premierę był w Auchan za 90-99(ale to raczej przez pomyłkę i już na pewno nie aktualne) ale wszędzie obecnie chyba za mniej niż 109 nie kupisz. Jeśli chodzi o Diablo to nie wiem, bo ja raczej czekam na zbiorcze wydanie w jakiejś naprawdę niskiej cenie(o ile w ogóle kupię :) ), bo z tego co widziałem to wygląda IMO raczej średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2015 o 23:55, conradzik napisał:

Nomen omen W3 - naczytałem się kilka miesięcy temu, ze wersja premierowa może się nieco
uprzykrzać

Nie ma wersji innej niż premierowa. Wiedźmin nie miał zabezpieczeń (poza jednym drobnym, który posiadały pre-ordery - trzeba było ściągnąc niewielkiego patcha z goga), jedynie niektórzy mieli problem z drugą płytą. Tak czy owak, po ściągnięciu gry z GOGa wszystko już szło jak należy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2015 o 13:22, Firefly94 napisał:

Jak Wam się udały - o ile były - zakupy?

Polowałem na DMC - rozszedł się dwukrotnie w kilka minut... :/

Więc z żalu kupiłem złotą edycję Just Cause. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusiło mnie wiele tytułów, ale ostatecznie wyszedłem z Dark Souls: Prepare to Die Edition, Falloutem 3 w wersji Game of the Year oraz dodatkiem do Two Worlds II, czyli Two Worlds II: Pirates of The Flying Fortress. Dark Souls już wypróbowałem, będąc głodnym realnego wyzwania, a reszta czeka na lepsze czasy, może do 2020 roku uda mi się je ograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 13:22, Firefly94 napisał:

Dzisiaj ostatni dzień latobrania na Muve.pl, a to oznacza powtórkę najciekawszych ofert.

Jak Wam się udały - o ile były - zakupy?


Mam tyle gier, których jeszcze nie zacząłem, że ani myślałem coś kupować.

Więc wpadł Euro Truck Simulator 2: Skandynawia, CoH 2: Ofensywa w Ardenach i DoW 2: Chaos Rising.

Kiedy ja w to będę grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Just Cause to bardzo dobry zakup, w dwójkę nadal pogrywam.

@Gumiś Dark Souls i F3 to pomyłka, hłehle.

Mi wpadło troszkę więcej tytułów: Tomb Raider (załapałem się na tego za 9 zł, lucky me), trzy tytuły od 1C (m.in. Ascension to the Throne), Return to Castle Wolfenstein, Twierdza 3 z DLC oraz Fallout: New Vegas. Ogólnie zakupy udane, ale ceny podczas ostatniego zimobrania były miejscami przyjaźniejsze.

@Arclight Ofensywa w Ardenach ma fajną, dość specyficzną kampanię. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2015 o 14:08, Firefly94 napisał:

@Arclight Ofensywa w Ardenach ma fajną, dość specyficzną kampanię. Polecam.

A długą? Tzn. czy jest warta tych dwóch dyszek? W multi nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 14:08, Firefly94 napisał:

Just Cause to bardzo dobry zakup, w dwójkę nadal pogrywam.


Mnie totalnie Just Cause 2 odrzuciło, choć generalnie jestem wielkim fanem sandboxów :)

Dnia 05.09.2015 o 14:08, Firefly94 napisał:


@Gumiś Dark Souls i F3 to pomyłka, hłehle.


Dark Souls po 20 godzinach zostawilem i już do gry nie wróciłem - nie mój klimat, choć gra przynajmniej wymagająca :) Natomiast w F3 sporo się zagrywałem, może dlatego, że byl inny od 1 i 2 :D

Sam na razie kupiłem tylko Wolfenstein The New Order, zastanawiam się jeszcze nad Metro Redux i CoH 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie dyszki spokojnie można wydać, jak najbardziej. Kampania oczywiście ma wady (część etapów to bardziej typowe potyczki z SI niż pełnoprawne misje), niemniej - pograć warto. Szczególnie, że wymaga troszkę strategii, a nie tylko taktyki. :)

@pawbuk - gusta i guściki, jak to mawiają. Ja zasadniczo sandboksów nie lubię - to jeden z niewielu, w którym zaliczyłem główną linię fabularną.

@Gumiś - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować