Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/07

312 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2007 o 14:00, rob006 napisał:

> > A dla mnie jest świetna. Jak by taki dali plakat...
> Ta okładka jest niezła, choc mogła by byc troche ciemniejsza:)
A mi się właśnie podoba. Chyba ją sobie wyrwę i powieszę na ścianie, jak plakat mi sie nie
spodoba (Słyszysz to Smuggler? Lepiej żeby był ładny plakat, bo inaczej zbezczeszczę wasze
pismo
:P)

Co chcesz zbeszczescic CDA nie pozwole!! Zaraz dzwonie do CDA i na policje że sie zamach szykuje:PP

Dnia 18.03.2007 o 14:00, rob006 napisał:

A czym one sie różniły? Tylko kolorem.
Ja się szczerze zawiodłem. Wtedy zrozumiałem, czemu zapakowali numer w srebrzystą folie :)

No kolorem się różniły ale ten pomarańczowy mi się nie podobał wolałem ten czerwony. A ta srebrna okładka żeczywiscie paskudna była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardiej w tym numerze jednak pasuje mi to, z edostane go z okazji jutrzejszych urodzin. :)

Co do plakatu. W przeciekach pisał CormaC, że ma być Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 15:09, Lucas 005 napisał:

To właściwie były wpadki, bo jak sami napisali Tipsomaniak był robiony w dużym pośpiechu:)

Ja uważam, że to były żarty. A pozatym ta książeczka nie nazywała się Tipsomaniak tylko Tixomaniak:PP Poptatz dokładniej.
Dobra koniec tego offtopu to jest temat o najnowszym numerze CDA a nie o CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz od jakiegos czasu nie odpalilem zadnego pelniaka jakiego dali ( tak wlasciwie od listopada) z przyczyn technicznych jak i niezadowolenia z gier. Tak czy siak cda na pewno kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamo, ślinka mi już cieknie. Nie mogę się doczekać!!!!!Arghh!!
Spokojnie poczekam do dwudziestego i szturmuję kiosk.Arghh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 16:10, Zauri napisał:

juz od jakiegos czasu nie odpalilem zadnego pelniaka jakiego dali ( tak wlasciwie od listopada)
z przyczyn technicznych jak i niezadowolenia z gier. Tak czy siak cda na pewno kupie :)


Odpal Ballance jeżeli masz ostatni numer. Mnie tak wciągnęło, że nie mogłem się całą noc od niego oderwać ;) Naprawdę spoko gra...tylko krótka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś urodzinki = przypływ gotówki = pobudka 5.45, a w środe mam wolne.
Swietny numer, ale i tak kupie z przyzwyczajenia (jak nie mam nowego numeru to jestem chory) i w końcu coś o Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 12:02, smuggler napisał:

Faom Ballance dobra wiesc niose - na plytce jest dodatkowy level :)

Też tak słyszałem. Ale będzie fajnie...szkoda, że tylko 1 level, bo przydało by się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 12:02, smuggler napisał:

Faom Ballance dobra wiesc niose - na plytce jest dodatkowy level :)


Szkoda, że nie istnieje edytor do tej gry, bo naprawdę by się przydał; można powiedzieć, że Ballance to jedna z bardziej wspominanych gier z czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Też tak słyszałem. Ale będzie fajnie...szkoda, że tylko 1 level, bo przydało by się więcej.

Tylko jeden ale za to jaki. Na jego przejście na pewno zmarnujesz sporo czasu.
Przy nim już nie wystarczy myślenie i zręczność (dosyć duża), ale i znajomość poziomu.
Sam poziom już jest stary, z września 2004.

Natomiast o edytor ludzie już męczą ekipę odpowiedzialną za Ballance, od 2004 więc się na niego raczej nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 13:14, Daimon_Frey napisał:

Tylko jeden ale za to jaki. Na jego przejście na pewno zmarnujesz sporo czasu.
Przy nim już nie wystarczy myślenie i zręczność (dosyć duża), ale i znajomość poziomu.
Sam poziom już jest stary, z września 2004.

Hmmm...fajnie! Ballance to jest taka gra, że każdy poziom zaskakuje czymś nowym, więc ten też może być dla mnie zaskakujący. A czy są może jeszcze jakieś dodatkowe plansze do ściągnięcia/kupienia itp.? Fajnie by było gdyby gra była dłuższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość stęka, że to dopiero jutro, a ja liczę, że CDA dostanę już dzisiaj. Prenumerata dobra rzecz. ;) W zeszłym miesiącu się mocno zdziwiłem, gdy CDA przysżło na dzień przed premierą, zazwyczaj przychodziło do mnie z dwoma dniami obsuwy... Niemniej jednak jestem dobrej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:06, Bumber napisał:

Większość stęka, że to dopiero jutro, a ja liczę, że CDA dostanę już dzisiaj. Prenumerata dobra
rzecz. ;) W zeszłym miesiącu się mocno zdziwiłem, gdy CDA przysżło na dzień przed premierą,
zazwyczaj przychodziło do mnie z dwoma dniami obsuwy... Niemniej jednak jestem dobrej myśli.
:)


Ja tam jednak wolę poczekać do jutra. Jutro będę mieć trochę wolnego czasu na przejrzenie czasopisma i ogólną jego ocenę. Ale i tak Ci zazdroszczę prenumeracie ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:11, mroczny mrok napisał:

Ja tam jednak wolę poczekać do jutra. Jutro będę mieć trochę wolnego czasu na przejrzenie czasopisma
i ogólną jego ocenę.

Zawsze można obejrzeć okładkę i rzucić okiem na obrazki ;P

Dnia 19.03.2007 o 14:11, mroczny mrok napisał:

Ale i tak Ci zazdroszczę prenumeracie ty:)

Zamiast zazdrościć, wypełniaj kuponik i biegiem na pocztę. ;) Skoro masz kasę na kupno CDA co miesiąc, to naprawdę radzę zamówić prenumeratę. Nie dość, że znacznie taniej, to i do domu dostarczają. Same plusy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umnie to pewnie przywiozą 4-5 dni po wyjściu nowego cda :( niestety a jeszcze nie wiem czy wogule go kupie w moim mieście to tylko dwa kioski sprzedają cda więc w moim mieście można kupić jakieś 15-20 cda a czytelnków i tu nie brakuje w samej mojej klasie cda kupuje 15 osób :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować