Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/07

312 postów w tym temacie

Nie wiem, nie wiem. Jakos mi on nie wyglada Smugglersko :P A teraz spojrzcie do AR, strona 151. Rysunek M.Lenca gdzie Smugg lezy z zona (?) w lozku i budzi sie z txtem "mialem koszmar! Snilo mi sie ze bylem Eldem", zwrodzcie uwage na wlosy Smugga na tym obrazku. A teraz otworzcie tiXomaniaka 2006 na stronie 136, popatrzcie na zdjecie z podpisem "pepin krootki gra zahipnotyzowany..." i teraz porownajcie uczesanie tego faceta co siedzi obok Pepina na fotce i tego narysowanego przez Lenca w AR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zawiedzony nr137 cda myślałem że trochę sie postarają a tu dali jakąś denną ksiąrzeczke z jakimś tam bzdetami ( no trochę można się pośmiać to czytają ) plakat no morze być co tam jeszcze dali naklejke nie wiem do czego ta naklejka no i te niepotrzebne poradniki >< no ale nad samą gazetką sie postarali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam wczoraj i udało mi się przeczytać wszystko, co chciałam zanim syn się zorientował, że nowy numer jest :)
Komiksy w Tipsomaniaku są super - najbardziej podoba mi się mysz, która wygrała wolne wybory :)
Zawartość płyty... Cóż, Alone in the Dark 4 już mam, laluni nie lubię, pozostałe się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2007 o 15:58, smuggler napisał:

poświęcone grom Crysis i Wiedźmin. Na czym polega niespodzianka? Bo nie są to teksty pisane
"na sucho", z presspacków, trailerów itd - myśmy w obie (w siedzibach producentów) GRALI...
zdaje się, że jako jedni z nielicznych na świecie.


pewnie tak, tylko nie jesteście jedyni sam uczestniczyłem w Beta teście wiedźmina :) i wiem czego się po nim spodziewać,
a prenumerata jak zawsze się spóźnia, ale do Was nie mogę mieć zastrzeżeń, gdyż to wina nasze wspaniałej poczty, bo data nadanie prawie zawsze jest na 2 dni przez pojawieniem się w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:05, pawlo131 napisał:

> Nie zapominajmy, że na jednym ze zdjęć musi być Smug :) Innej opcji przecież być nie może
:P
Tak tylko na którym?! To jest dopiero zagadka! Ale dzięki temu że Smug jest na którymś ze
zdjęć można powiedzieć że się go widziało i że wie się jak on wygląda!!!



A nie przyszło wam na myśl, że to on robił te zdjęcia? :) Przecież napisał, że on jest sprawcą tych fotek (strona 115. - ramka "Fotki - uwagi ogólne, pkt. 3). Polecam wszystkim uważne czytanie WSZYSTKICH literek w CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj wstepniaka xwx, ja nie umie sie doczekac 150 nr CDA. Szkoda ze nie dali jakiegos glosnego, mocnego i swiezego tytulu na Coverkach, ale w koncu kto kupuje CDA dla pelnych wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 15:20, SzarQ napisał:

A nie przyszło wam na myśl, że to on robił te zdjęcia? :) Przecież napisał, że on jest sprawcą
tych fotek (strona 115. - ramka "Fotki - uwagi ogólne, pkt. 3). Polecam wszystkim uważne czytanie
WSZYSTKICH literek w CDA :)


w numerze na 7 urodziny jest zdjęcie Smugga tam były zdjęcia z Redakcji a wszystkim zajął si e Q''nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:12, Sk4t3r napisał:

Nie wiem, nie wiem. Jakos mi on nie wyglada Smugglersko :P


O to właśnie chodzi... Przecież przez cały czas Smug maskuje swój wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:19, Harvenar napisał:

Przeczytałem relacje z wiedźminowskiej imprezy dla dziennikarzy i nie moge się doczekać premiery
Wiedźka. A gdyby CDP wydał by go za 20-30 zł(Painkiller) to byłbym w siódmym niebie! :)


No nie wiem, 20 baniek wydane... chyba 20-30 zl to malo,,, no ale moze 50-60 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 14:12, SzarQ napisał:

UWAGA SPOILER!!! :)

Dnia 21.03.2007 o 14:12, SzarQ napisał:


Godny uwagi jest również Tipsomaniak wypełniony rysynkami Marka Lenca, choć przyznam, że po
cichu liczyłem, iż będzie on wyglądał jak ten z przed 2 lat (najlepsze kawałki z "Na Luzie").



Nie ma sensu powielac starych pomyslow - a przynajmniekj po krotkim czasie. Za pare lat znow sie zrobi "the best of na Luziie" ale jeszcze nie taraz,.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:18, minimysz napisał:

Kupiłam wczoraj i udało mi się przeczytać wszystko, co chciałam zanim syn się zorientował,
że nowy numer jest :)

>

LOL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 16:25, minimysz napisał:

> LOL :)
Hmm... Mógłbyś rozwinąć tę myśl?


Służę pomocą:

Laughing out Loud

PS To nie miało na celu naśmiewanie się z Ciebie itp. tylko rozwinięcie myśli Smugga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi na takie pytanie... Chodzi mi o grę Enclave. Jak mam się dostać do pokoju, w którym leży na stole książka, którą trzeba zabrać. W pokoju śpi także strażnik. Jest to misja 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:20, SzarQ napisał:

A nie przyszło wam na myśl, że to on robił te zdjęcia? :)

Smuggler to alternatywny nick przynajmniej jednego z redaktorów. Zdjęcia mogło robić kilka osób z redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować