Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Driver Unlimited - betatest

89 postów w tym temacie

Hakken

Test Drive Unlimited na konsoli Microsoftu miał premierę już jakiś czas temu. Zebrał wtedy bardzo pochlebne opinie. Na Polską premierę pecetową musimy niestety jeszcze kilka dni poczekać, ale już dziś przygotowaliśmy dla was opis wrażeń z betatestu.

Przeczytaj cały tekst "Test Drive Unlimited - betatest" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, TDU, gra na którą czekałem od urodzenia i która mi nie pójdzie :(. X360 nie mam (choć chciałbym mieć) a mój komp jest kiepski -> Celeron 2,4 GHz, GeForce FX 5200, 1024 RAM. Moja skarbonka też jest pusta. Se poczekam, aż wreszcie w to zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra recka bety tylko jakiś miesiąc za późno bo betatesty były jak pamiętam jeszcze w styczniu-lutym. Gra ma za wysokie wymagania i to dyskwalifikuje jej kupno w moich oczach przez najbliższe pół roku dopóki nie zupgraduje kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy robicie betatest, a niektóre pisma już mają recenzje porobione... I to parę tygodni temu... o co to chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam pytanie jak bedzie mi ta gra chodzic i na jakich detalach bo nie wiem czy inwestowac :)

3,5 ghz
7600 GT
2x512mb RAM dual chanel

jak gra bedzie wygladac w poruwnaniu do wersji z Xa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie te pisma zrobiły recenzje na podstawie wersji na Xboxa 360, albo bety, bo innego logicznego wyjścia nie ma.

Be-Yacz

Spokojnie full detale, sam am identycznego kompa i gra chodziła mi na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda rewelacyjnie, z pewnością bym ją kupił, lecz niestety mój stary komp na 100% jej nie uciągnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiadam Wam, ze gdyby na chodnikach w grze chodzili ludzie ta gra zdobylaby nazwe Test Drive Unlimited Carmageddon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku gdy zobaczyłem temat artykułu ucieszyłem się. " Nareszcie powiedzieli coś w sprawei tdu, zapewne chcą już je wydać", lecz gdy zobaczyłem następny człon tematu to się zmartwiłem. " No nie.. beta testy już były ja chcę TDU!!! " , ale potem znowu się ucieszyłem. "No przynajmniej pamiętają o tej grze.
Oczekuję , iż więcej usłyszę o TDU w najbliższym czasie. A artykuliko spoko.. da się przeczytać pomimo żę jeszcze śmigać nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra polecam w 100% !
Długo się nad nią męczyłem na moim xpudle.

P.S.Jak ktoś chce mieć nowe cichy musi podwozić Panienki na czas : P Ja o tym długo nie wiedziałem ale w końcu wiem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować