Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Driver Unlimited - betatest

89 postów w tym temacie

d-linkjak patrze na konfigurację twojego kompa to musisz dokupić te 512 ram jak inni mówią, kartę grafiki musisz wymienić koniecznie, procesor ma niby sporo mhz, ale to już starsza technologia i nowsze układy graficzne naprawdę mogą przez ten procesor nie wyciągnąć z siebie wszystkiego. A jak wymieniał byś kartę przynajmniej na geforce 7600 gt to płyta główna była by do wymiany bo na tej raczej nie masz złącza pci-express. Wiesz co najlepiej to opchnij tego kompa np. na allegro i zamiast wkładać kasę w kartę, płytę, głowną,procka i ram to zbierz kasę do kupy i biegiem do sklepu po nowego kompa. Ja też mam taką sytuację jak ty mam starego raedona9250, celeron d 2,8, 256 ram ddr i jak widzisz w tdu miał bym od 1do max 5 fps na low detal i 640x480. Ja w TDU nie pogram sobie do sierpnia bo policzyłem, że do tej pory będę zbierał na kompa, ale jak się dorwę po zakupie pc do tej gry to będę w nią grał aż wyjdzie unlimited 2. Ja zamierzam kupić
- athlon64 3,200
-1gb ram ddr2
geforce 7600gt
Pytałem się na forach, że w tdu na takim kompie zagram na medium spokojnie może nawet na full w słabszej rozdziałce. Kup sobie kompa i będziesz cioł w tdu, ale doczekać się będzie trudno ja już nie mogę wytrzymać a co będzie jak zaczną się chwalić w internecie czego tam nie ma w tej grze to chyba nie wytrzymam i ukradnę tego kompa hahaha(oczywiście żart). Pozdrawiam was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dawno zamuwione TDU i Supreme Commander. a w wolnym czasie oglądam filmiki i obliczam.
Jeżeli gra wyjdzie 29 marca ja większość mówi, to potwierdzenie dostanę w czwartek a za tydzień gierkę.
Jeżeli 30 to w piątek a dostane w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem już tą grę i czekam na nią z niecierpliwością:D ale mam pytanie:
czy będzie to działać na moim kompie( jakos przyzwoicie)
Mam
- Intel Core 2 duo 1.86GHz
- 1GB RAM
- NVIDIA GeForce 7600 GT
------------------------------------
Ten kto wie o tej grze wystarczająco niech mi prosze napisz czy mozetaki cos byc :D:D z gory Dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:51, bar-trek napisał:

Witam, zamówiłem już tą grę i czekam na nią z niecierpliwością:D ale mam pytanie:
czy będzie to działać na moim kompie( jakos przyzwoicie)
Mam
- Intel Core 2 duo 1.86GHz
- 1GB RAM
- NVIDIA GeForce 7600 GT
------------------------------------
Ten kto wie o tej grze wystarczająco niech mi prosze napisz czy mozetaki cos byc :D:D z gory
Dzięki ;]


Oj ciezko bedzie. Na low powinno Ci pojsc ale beda scinki. Cienizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na moj gust wystarczy procka wymienic i bendzie wedlug mnie chodzilo ci na sredinich a nie na niskich(to moje zdanie na ten temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na p4 3.0ghz / 512 ram / x850 śmiga na 1280x1024, pomiędzy wysokimi a średnimi detalami nie ma wielkiej różnicy. spokojnie da sie grać, tylko przy wjeździe do miasta czasami zetnie do 15fps [moim zdaniem bug w grze a nie wina kompa] pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:07, Przemoo08 napisał:

Masz trochę za słabego procka.Jester dobrze mówi-na low może.


Ludziee...To nie od Ghz zależy!A C2D to procek dwurdzeniowy.Pomnóżcie sobie 1.86 Ghz x2.
Wniosek:będzie śmigało jak ta lala.1.86 x2=3.72Ghz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 16:19, ziomss napisał:

ja tam mu nie robie nadzieji tylko mowie jak jest. mowisz tak bo ci glopio ze wczesniej zle
napisales


Co zle napisalem? Napisalem to co uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 17:46, Jester napisał:

> ja tam mu nie robie nadzieji tylko mowie jak jest. mowisz tak bo ci glopio ze wczesniej
zle
> napisales

Co zle napisalem? Napisalem to co uwazam.


JA wam TYLKO otwieram oczy!

20070319174929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować