Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PLAY - Nowa Telefonia Komórkowa

249 postów w tym temacie

Kolejna ciekawa oferta Playa dotycząca roamingu:

"Play wprowadza promocję, w której obniżeniu ulegną stawki za połączenia z zagranicy do Polski. Promocja dotyczy wszystkich państw europejskich. Ceny połączeń oraz SMS-ów do Polski będą takie same jak w Polsce, czyli 0,49 zł za minutę i 0,15 zł za SMS-a." info: http://www.telepolis.pl/news.php?id=8674

Po prostu rewalacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 11:14, xbit71 napisał:

Mam pytanie: o co chodzi z promocją PLAY dotyczącą wymiany telefonu co rok? Mógłby mi to ktoś
dokładnie wyjaśnić?



Jak kupisz abonament z telefonem powiedzmy 1 lipca 2007 to rowno za rok mimo ze umowa dalej bedzie obowiązywala oni wymienia ci telefon na nowszy i tak co roku poki umowe masz z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 11:36, awesome napisał:

Jak kupisz abonament z telefonem powiedzmy 1 lipca 2007 to rowno za rok mimo ze umowa dalej
bedzie obowiązywala oni wymienia ci telefon na nowszy i tak co roku poki umowe masz z nimi.

Dzięki wielkie. ;]
To naprawdę świetna oferta. Idę namawiać rodziców na Samsunga Z400. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są minusy Play''a? Czytałem o samych plusach, i naogladałem się wiele reklam z play''a (czego nie da się ostatnio uniknać ;P), a nie chciałbym ulec tym wszystkim fajerwerką jeśli na prawdę play to tylko dodatkowe koszty itp.

PS. Ten nowy telefon co rok to faktycznie niezła propozycja. Jak wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba wziąć kartę kredytową jakiegoś banku i w dodatku od płaconego abonamentu uzależniony jest przyszły telefon - abonament za 50 zł - telefon do 2000 zł. A stary musisz oddać. Dokładniej się nie zaczytywałem, ale jak dla mnie to zwykła podpucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:26, Arclight napisał:

Ale trzeba wziąć kartę kredytową jakiegoś banku i w dodatku od płaconego abonamentu uzależniony
jest przyszły telefon - abonament za 50 zł - telefon do 2000 zł. A stary musisz oddać. Dokładniej
się nie zaczytywałem, ale jak dla mnie to zwykła podpucha.



Abonament za 50zl i fon do 2tysi za darmo? Dla mnie to korzystna oferta bo do 2 tysi masz praktycznie kazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz do tego mieć ustaloną przez nich kartę kredytową - a za taką się płaci. Poszukam linka, jak poczytasz to przekonasz się, że to marna promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wezmę telefon w tej sieci to czy ma on jakiegoś simlocka? Pytam bo zastanawiam sie nad zmiana operatora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, ta sieć umrze spokojnie śmiercią naturalna...
Weszli na rynek gdzie 97% społeczeństwa ma juz telefon u sprawdzonych operatorów. Co to wogóle za firma Play??- kiedyś miała się nazywac P4 (ale ludzie z intelem ją kojarzyli;) ).
Pamiętacie Heyah??? to też miałą byc rewolucja na rynku, super reklamy. Przez pół rou był bum, a teraz?? reklam w mediach- brak. Zastanawiam sie czy Heyah to jeszcze istnieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 08:37, netka1984 napisał:

Według mnie, ta sieć umrze spokojnie śmiercią naturalna...


Zainwestowano w tą sieć grubą kasę, jest to siecią która rozwija się najprężniej ze wszystkich, oferuję najbardziej opłacalne abonamenty (najniższe stawki za min, dużo liczba darmowych minut itp.), nie ma możliwości by umarła śmiercią naturalną, jedynym zmartwieniem jest to że parę sieci zainteresowało się kupnem firmy (właściciel Orange i TP oraz sieć "3")

Dnia 25.06.2007 o 08:37, netka1984 napisał:

Pamiętacie Heyah??? to też miałą byc rewolucja na rynku, super reklamy. Przez pół rou był bum,


Sieć Heyah była rewolucją dzięki niej wprowadzono naliczanie sekundowe oraz cenę minuty poniżej 1zł (80gr) nie wiem czy pamiętasz ale wtedy minuta w innych sieciach kosztowała 1,8zł i to w naliczaniu 1 minutowym, poza tym muszę Cię uspokoić sieć ma wielu klientów szczególnie ludzi młodych dla których liczą się tanie sms-y i minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 11:01, aolejniczak5 napisał:

Jakie trzeba mieć dokumenty żeby mieć telefon na abonament w playu ?Bardzo proszę o pomoc.


1. Dowód Osobisty osoby dokonującej zakupu, potwierdzający stały adres zameldowania
2. oraz 1 dokument z listy poniżej:
a. legitymacja emeryta lub rencisty lub zaświadczenie poświadczające fakt otrzymywania emerytury lub renty (nie starsze niż 30 dni)
b. decyzja o przyznaniu zasiłku przedemerytalnego wystawiona przez ZUS lub Urząd
Pracy
c. zaświadczenie o wielkości użytków rolnych wystawione przez Urząd Gminy
d. KRUS (wpłata nie starsza niż 3 miesiące)
e. ZUS (nie starszy niż 1 miesiąc)
f. zaświadczenie o zatrudnieniu
g. legitymacja studencka lub aktualne zaświadczenie z dziekanatu(nie starsze niż 30 dni)
albo indeks
h. legitymacja służb mundurowych
i. legitymacja kapłańska
j. bieżący rachunek za telefon komórkowy lub faktura z saldem zero
k. bieżący rachunek za telefon stacjonarny lub faktura z saldem zero
l. bieżący rachunek za telewizję kablową lub satelitarną lub faktura z saldem zero
m. bieżący rachunek za prąd, gaz lub wodę lub faktura z saldem zero
n. ważna karta kredytowa (wypukła) - Jeżeli klient nie ma Żadnego z powyższych
dokumentów i wyraźnie zgadza się na kserokopię karty.
3. Przy starym dowodzie osobistym, poza wyżej wymienionymi należy przedstawić drugi
dokument ze zdjęciem np.: paszport, prawo jazdy, legitymacja ubezpieczeniowa,
legitymacja studencka (lub indeks albo dyplom ze studiów), książeczka wojskowa,
legitymacje służb mundurowych, legitymacja służbowe, legitymacja inwalidzka, legitymacja
kombatanta (opcjonalnie - świadectwo kwalifikacji).
4. W przypadku pełnomocnictwa, upoważnienie potwierdzone notarialnie zawierające
wszystkie dane osoby upoważniającej (imię i nazwisko, seria i nr dowodu, PESEL, adres
stałego zameldowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 11:14, xbit71 napisał:

Mam pytanie: o co chodzi z promocją PLAY dotyczącą wymiany telefonu co rok? Mógłby mi to ktoś
dokładnie wyjaśnić?


Musisz podpisać umowę na 36 miesięcy w ofercie nowy telefon co rok, a rata telefonu zostanie podzielona na 24 raty. Co miesiąc płacisz ratę i abonament. Za rok przychodzisz tam gdzie kupiłeś telefon i wymieniasz na taki za podobną cenę, a ratę płacisz taką samą (chyba).

A zresztą możesz sobie poczytać: http://web.playmobile.pl/opencms/export/pl/promocje/12miesiecy/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja myśle bo moja siostra ma komórke i Playa może jej sie podoba ale to według mnie taki smęt za bardzo mi sie nie podoba ta telefonia nie wiem dlaczego ja zostaje przy SimPlusie +)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:46, Iqor napisał:

Może ktoś wie, z jakiego kraju jest ta telefonia?


Sieć działa w Polsce zaś udziały w niej mają:
54,60% - islandzka firma Novator Telecom
23,40% - polska Netia
22,00% - mający siedzibę na Cyprze Tollerton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze naliczanie sekundowe wprowadziła Era i to na jakieś dwa lata przed startem Heyah. Minuta w innych sieciach w momencie startu Heyah kosztowała ok. 1,2 zł, w Erze nawet poniżej 1 zł.

A co do Play - nadal średnio. O ile sieć oferuje tanie minuty i smsy, to już dzwoniąc do Play z innej sieci płaci się więcej niż do pozostałych... Jak ktoś ma większość znajomych w Play to może brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować