Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PLAY - Nowa Telefonia Komórkowa

249 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 20:59, Arclight napisał:

Pierwsze naliczanie sekundowe wprowadziła Era i to na jakieś dwa lata przed startem Heyah.
Minuta w innych sieciach w momencie startu Heyah kosztowała ok. 1,2 zł, w Erze nawet poniżej
1 zł.

Mówiłem tutaj o prepaid w którym to do czasu wejścia Heyah naliczanie było minutowe lub 30s.

Dnia 03.09.2007 o 20:59, Arclight napisał:

A co do Play - nadal średnio. O ile sieć oferuje tanie minuty i smsy, to już dzwoniąc do Play
z innej sieci płaci się więcej niż do pozostałych... Jak ktoś ma większość znajomych w Play
to może brać.


To już winna operatorów że zawyżają cenę do Play-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 09:52, sferis napisał:

Dlaczego właśnie jak z innych sieci dzwoni się do Play (z Orange i WPMobi) to trzeba płacić
więcej? ;/


Jeżeli chodzi o Orange to ona kształtuje ceny połączeń, i jest to pewien sposób by zniechęcić ludzi do play który ma lepszą ofertę od Orange (Biorąc pod uwagę ceny do innych sieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 15:09, Cafel napisał:

Jeżeli chodzi o Orange to ona kształtuje ceny połączeń, i jest to pewien sposób by zniechęcić
ludzi do play który ma lepszą ofertę od Orange (Biorąc pod uwagę ceny do innych sieci)


To bardzo głupio robią, bo w takim wypadku mnie to zniechęca do Orange a nie do Play :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam tel w ORANGE... chciałbym wrócic do POPA . aby miec 600 smsów za 1gr prosze mi powiedziec co mam zrobic bo mi sie przestawiło coś i kurde chciałem wykupic pakiet 600 smsów ale mi pisze ze usługa wazna tylko w POPIe błagam pomózcie mi !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 00:01, awesome napisał:

mam pytanko. czy sa w playu pakiety minut i esów ktore mozna wykorzystac dzwoniac i smsujac
do innych sieci?

Podstawowe pytanie - na abonament, na kartę czy w mixie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play ma chyba obecnie jedne z najciekawszych propozycji na kartę / abonament.
Niestety minusem jest to, że dzwoniąc do sieci Play ma się często drożej.
WNIOSEK: Ten kto kupuje PlaYa sam musi inicjować połączenia... tak jest lepiej dla obu stron.

Moim zdaniem:

Cennik: Era = Play > Plus > Heyah > Orange > Sami Swoi = Mbank Mobile > Ezo Mobile = MyAvon
Obsługa: Orange > Era > Play = Heyah > Plus > reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 00:24, balduran2 napisał:

> mam pytanko. czy sa w playu pakiety minut i esów ktore mozna wykorzystac dzwoniac
i smsujac
> do innych sieci?
Podstawowe pytanie - na abonament, na kartę czy w mixie?



na kartę oczywiście mi chodzi. Wiec jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 09:10, awesome napisał:

na kartę oczywiście mi chodzi. Wiec jak?


Na Polskim rynku praktycznie nie ma promocji/ pakietów, które obniżają Ci koszty poza sieciowe... więc odpowiedź brzmi NIE MA.
Mogę Cię jedynie pocieszyć, że Play i tak ma najtaniej smsy (15gr) i min. (49gr) poza sieć, ze wszystkich opów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:15, kameT napisał:

Na Polskim rynku praktycznie nie ma promocji/ pakietów, które obniżają Ci koszty poza
sieciowe... więc odpowiedź brzmi NIE MA.
Mogę Cię jedynie pocieszyć, że Play i tak ma najtaniej smsy (15gr) i min. (49gr) poza
sieć, ze wszystkich opów.


to cos dziwnie mówisz bo ja na bank słyszalem gdzies w reklamie ze sa pakiety poza sieciowe tylko nie pamietam u ktorego operatora. Na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:31, awesome napisał:

to cos dziwnie mówisz bo ja na bank słyszalem gdzies w reklamie ze sa pakiety poza sieciowe
tylko nie pamietam u ktorego operatora. Na 100%


Dlatego napisałem, że praktycznie... tak... kiedyś PlaY oferował chyba smsy ZA DARMO do każdej sieci w ramach regularnego doładownia. 200 smsów do każdej sieci, ale tej promocji już nie ma :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dlatego napisałem, że praktycznie... tak... kiedyś PlaY oferował chyba smsy ZA DARMO

Dnia 19.02.2008 o 12:36, kameT napisał:

do każdej sieci w ramach regularnego doładownia. 200 smsów do każdej sieci, ale tej promocji
już nie ma :?

Tak samo kiedyś była pakiet SMS 1000... za 10zł pisałeś smsy i mmsy "za darmo" do wszystkich sieci. W rzeczywistości płaciłeś za smsa 1gr. Tej promocji także już nie ma.

Ale nie ukrywam, że takie promocje są bardzo korzystne =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym zmienic siec z orange na....no wlasnie co wybrac play ere czy heyah(w 2 pierwszych chodzi o mixa)? zalerzy mi na tanich smsach(pakiety do wszystkich sieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Umowa w Erze mi sie niedlugo konczy i zastanawiam sie co dalej. Tak sobie przegladam stronki plusa/ery/orange/play i wychodzi mi, ze cenowo w play jest najfajniej, przynajmniej przy nizszych abonamentach, ktorymi jestem zainteresowany (nie gadam duzo, bo przez telefon gadac nie lubie jak nie musze).
Zalezy mi najbardziej na stabilnym i duzym zasiegu. Stabilny - znaczy sie jedynym miejscem gdzie go moge nie miec to metro. Duzy - znaczy sie jak wyjade z miasta w trase, to chce byc pod telefonem w kazdym pcimiu dolnym po drodze.
Wiem, ze z innych sieci do play koszt polaczenia jest wyzszy, ale to mi akurat ryba. Jak trzeba bedzie sie ze mna skomunikowac, to nikt na te pare groszy roznicy nie bedzie patrzec, a jak bedzie patrzec to znaczy ze bedzie dzwonic z pierdolami i przynajmniej mniej mi ludzie dupsko beda truc.
Korzysc jaka widze w play to fajne stawki w abonamencie oraz fajne ceny na telefony, ale nurtuja mnie wlasnie kwestie zasiegu w Polsce i za granica (to juz mniej, ale tez).
Czy uzytkownicy tej sieci moga co nieco opowiedziec wlasnie o jakosci swiadczenia uslug przez play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zapytać czy jest możliwość zablokowania czyjegoś numeru telefonu (tak by nie mógł się do mnie dodzwonić) - mam telefon (Samsung Avila) w sieci Play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wykupiony pakiet internetowy 100MB w Play Fresh, łączę się praktycznie cały dzień z protokołem Gadu-Gadu oraz Yahoo! Weather poprzez APN, a mimo to gdy sprawdzam pozostałe MB to Play twardo podaje, że pozostało mi 100MB danych do wykorzystania. Po jakim czasie aktualizują dane tak, aby wiedzieć ile kilo już się zużyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem jakiś czas temu starter za 9zł, właśnie doładowałem konto drugi raz za 50zł. Mam włączoną ofertę darmowe smsy do wszystkich po doładowaniu więc za 24godziny powinny już przyjść. Jednak interesuje mnie czy do tej oferty mogę wrzucić pakiet 100min za 5zł?
Wiem, że np smsów do wszystkich i darmowych rozmów i sms do Play nie można łączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować