Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD-Action 04/2007 już wkrótce w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

No musze powiedzeć ze to najlepszy numer od wielu miesięcy... Okładka świetna, tematy numeru też, choć o ile Crysis mnie nie interesuje ( bo nie ruszy na moim sprzęcie ^^) tak na Wiedźmina czekam i czekam. Jeśli chodzi o recenzje to oceniają akurat 2 gry z których jedną mam zamiar sobie kupić...teraz tylko przeczytać i dokonać wyboru : TDU czy Jade Empire?...osobiście wydaje mi się ze 10/10 dostanie własnie TDU a blisko tejże oceny będzie Jade Empire...tipsomaniak - fajna rzecz, plakat jak dla mnie zbędny...co prawda numer o złotówkę droższy ale trzeba kupić...tóż to sprawa honoru jest ;] CDA jak zwykle najlepsze! (A no i od dawna czekałem na jakąś przygodówkę a tu masz, Alone in Dark ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie kupić, ale i tak kupię. CDA nie miało tak wspaniałej okładki od czasów 13 numeru w 2005 roku z King-Kongiem. Trochę jestem zawiedzony, tymi pełniakami, ale patrząc na to z innej strony wyglądają dobrze, ale oczekiwałem więcej, mam nadzieję, że będzie obszerna zapowiedź Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie CDA kupiuję od czasu do czasu, jak jest coś ciekawego. A teraz jest :) Właściwie to z artykułu z okładki nie interesuje mnie tylko Crysis* i Resident Evil. A i demo Supreme Commander jest, a że jest duże, nie chce mi się ściągać.

*Wiem, że mówić tak to dla niektórych zbrodnia. Ale ja zwyczajnie nie rozumiem FPS-ów :P

PS Ciekawe, co to za superhity mają być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasy CDP już minęły. Obecnie to mamło. Recenzje są bardzo kiepskawe. Nigdy nie zapomnę genialnych recenzji Thiefa I i II. A może to ja jestem za stary, aby czytać o grach... i płacić za to 15zł... gdy w internecie (znacznie szybciej, ciekawiej) informacji o danych tytułach jest MASA.

156 stron = 50 stron reklam....

Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 22:29, Allanon napisał:

Czasy CDP już minęły. Obecnie to mamło. Recenzje są bardzo kiepskawe. Nigdy nie zapomnę genialnych
recenzji Thiefa I i II. A może to ja jestem za stary, aby czytać o grach... i płacić za to
15zł... gdy w internecie (znacznie szybciej, ciekawiej) informacji o danych tytułach jest MASA.

156 stron = 50 stron reklam....

Tyle.


Z tymi reklamami to trochę przesada, bo od nowego roku zmniejszyli ją o dobre 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 22:29, Allanon napisał:

Czasy CDP już minęły. Obecnie to mamło. Recenzje są bardzo kiepskawe. Nigdy nie zapomnę genialnych
recenzji Thiefa I i II. A może to ja jestem za stary, aby czytać o grach... i płacić za to
15zł... gdy w internecie (znacznie szybciej, ciekawiej) informacji o danych tytułach jest MASA.

156 stron = 50 stron reklam....

Tyle.

Niestety, mimo wszystko z czegoś się utrzymywać muszą i żyć też, więc to normalne, a poziom i tak na rynku prezentują najwyższy, i mimo że cena nie jest niska dostajesz za to naprawdę coś porządnego i opasłego,
Myślę,że ludzie z CDA naprawdę się starają i chwała im za to, nie sądze żeby spoczęli na laurach, bo historia numeru mówi sama za siebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajowy numer.........ale te pełne wesje :P I tak kupie dla Wiedźmina i Jade Empire!!!!Ja obstawiam że JE dostanie 10 ,już ją mam i po tym jak się z nią super bawie to bez dwóch zdań 10 a blisko C&C3. To moje zdańko !!!!!!!!!!! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe gry ? Chyba ktoś tu ostatnio ze schodów spadł ;p Dla samego "Alone in the Dark 4" warto brać. Space Empires również złe nie jest. To, że nie dali czegoś, co odpowiada waszym gustom, nie znaczy od razu, że zamieszczone pełniaki są złe...W swojej klasie, w swoim gatunku, są jednymi z lepszych.

Fanboye, fani itp...lol, jedni kochają CDA, inni Gwiezdne Wojny, a jeszcze inni Kubusia Puchatka ? To takie żałosne ?
Powiem wam, co jest naprawdę żałosne - antyfani. Ludzie z nizin intelektualnych (zazwyczaj...) wypisują jakie to pismo jest beee, jaki to Smuggler jest chamski (a wy głupi, skoro nawet ironii nie rozumiecie..), że pełniaki do kitu (jakby redakcja tworzyła te gry, rofl ). No ale przynajmniej dzięki nim mogę się pośmiać, za co im dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fajny numer - uważam że 15.90 to nie jest dużo (zwłaszcza jak mi rodzice od 3 lat fundują prenumeratę, więc w sumie mało mnie to obchodzi :P).Najbardziej mnie ciekawi, co dostało 10/10. Może TDU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny CDA, ale jak dla mnie bez jakiś fajnych gier. Alona już mam, Tom Raidera miałem, przerzedłem i twierdzę, że jest kiepską grą. I jeszcze jedna gra, nieznany tytuł, no zobaczymy jaka będzie.
Pozostaje mi czekanie na kolejne CDA ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, 10/10 dostał TDU. Choć osobiście wolę serię NFS, to Carbon pozostawił pewien niedosyt....

Mam nadzieję, że zrobią z Wiedźminem jak z Blood Rayne - dadzą na pełniaku kiedy gierka kosztowała jeszcze 100zł (znowu bujam głową w chmurach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno 10/10 dostał C&C3. Już za sam sentyment ;] Bliski dyszki będzie albo Jade, albo TDU ale raczej to pierwsze bo TDU to nie jest nic rewelacyjnego, tylko dobra gra ;] a RE 4 to tylko "remejk" gry sprzed dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie wypada nie kupic ;) zresztą i tak od ponad roku zbieram CDA. Jak dla mnie szczególnie smakowicie zapowiadaja się recki: Empire, Test Drive, polskegoi Infernala, i C&C3 Tiberium War. Nie wspominając już o tematach numeru,..... mniam The Wither i Crysis :D Gry są jak dla mnie co prawda średnie, ale i tak myślę że sobie troche pogram. I jeszcze ten Tipsomaniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prenumeratkę, do kiosku się spieszyć nie muszę.Ja myślę, że nawet Infernal ma szansę być w pobliżu tej dziesiątki. A dziesiątkę obstawaim Jade Empire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i was zaskoczę ale wydaje mi się, że 10/10 tym razem przypadło polskiemu Infernalowi!:) Jeśli nie wierzycie to recke macie WP. Jeszcze nigdy nie widziałem, aby jakakolwiek gra miała u nich tak wielką ocenę! pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to C&C3 dostał 10/10, ale pewnie to był Test Drive Unlimited, mimo to, myślę, że warto się było napalić na C&C3, ale to najnowszy CDA zweryfikuje moją opinię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować