Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD-Action 04/2007 już wkrótce w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

Ciekawe jak ta znizka wyjdzie... bo karta graficzna co ja planuje kupic, w komputroniku jest drozsza prawie 40PLN niz w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 08:49, lowsys napisał:

Ciekawe jak ta znizka wyjdzie... bo karta graficzna co ja planuje kupic, w komputroniku jest
drozsza prawie 40PLN niz w innych.


Wystarczy wejść tutaj i sobie poczytać:
http://www.komputronik.pl/html,p,promocje/#kartarabatowa

Posiadacz Karty rabatowej ma prawo do uzyskania następujących rabatów:
20% na produkty QLine,
10% na produkty firmowe Microsoft (nie dotyczy oprogramowania)
5% na zestawy komputerowe produkowane przez Komputronik S.A.
3% na pozostałe produkty z wyłączeniem notebooków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>3% na pozostałe produkty z wyłączeniem notebooków

Czyli na podzespołach żadna korzyść, nawet z tym upustem wychodi drożej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się niezły numer...Kurczę, zawsze sobie wmawiam, że nie kupię, a i tak kupuję;) Po prostu wolę sobie spokojnie poczytać czasopismo niż ślęczeć przed kompem...to nie jest to samo. A recenzje nie straciły klimatu, wciąż zdarzają się perełki....
CDA daje mi radość i tyle, mimo, że niektórzy już mi mówią, że za stary koń jestem i gram w te głupie gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co napiszą w temacie numeru o Crysisie i Wiedźminie. Bardzo liczę na te gry, mam nadzieje że nic sie nie stanie i obie będą przełomowe lub "chociaż" wspaniałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że do wtorku już niedaleko. Będzie co czytać i wogóle a co do oceny 10 i blisko 10 to stawiam na: Infernal, Jade Empire lub TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bylem z Wami bodajze przez 3-4 lata i fajnie bylo lecz kasa zaczela mi uchodzic i muialem ograniczyc wydatki na rzecz upgrade''u kompa ale chyba w Wasze urodzinki kupie sobie :)
Rzecz o tyle fajna ze 19tego wychodzi PB 2x20, a dzien potem CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie daruje , pomyslec , ze 5 dni tem,u kupiłęm sobie AitD 4 ... SMUGGLERRRRRRRRRRRRRRRR ZOSTAJĘ WASZYM ANTYFANEM :P

Poza tym z Tomb Raidera BARDZO się cieszę , anrezcie będę miał wszystkie części , enclave ... Pierwsze słysze ;P , zaś Space Empires nie znam.

No , no , jestem ciekaw Crysisa , bardzo mnie ciekawi , jakw ypada. Witcher już mniej :P....

A pzoa tym : 100 lat , CDA :D Wytrzymałem już z Wami 3 rok... Jesteście czasopismem , które czytałem najdłuzej ze wszystkich ;) ... Powodzenia i sukcesów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, praktycznie w ogóle zapomniałem że CDA kończy 11 lat, to leci tak szybko... [i coraz szybciej], że ciężko już zliczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka spraw do omówienie ale zaczne od najwazniejszej

STO LAT STO LAT NIECH CD-ACTION ŻYJE NAM NIECZH ŻYJE NAM
i redakcji rzycze wrzystkiego naj naj lepszego kolejnych 11 lat

DoBrA z tymi zyczeniami i jade z koksem se gadacie o grach a zapomnieliscie złozyc zyczenia CDA itd. itp

1. PEŁNIAKI NIE WYMIATAJĄ Fps by sie przydał
2.DO was pasuje znaczy sie na cover dvd gra INFERNAL
3. Jeśli chodzi o ocene grom w numerze obstawiam TEST DRIVE: UNLIMITED
4.ALE MAM NIE ODPARTE WRAZENIE ZE W NUMERZE KTÓRY JEST ZE NAK POWIEM
FULL WYPAS BEDĄ DWIE OCENY 10/10
A) PEWNIE ALE TO MOJE PRZYPUSZCZENIA KASZANA BEDZIE MIAŁA 0/10 [kto sie kaszaną przejmuje]
5. Gadżety dobre z tom krtą rabatąwą wszczelili sie dobrze a kurat cos w komputroniku cos kupuje

idz do nastepnego posta

zaznaczam ze nie wrzeszcze chodzi ote drukowane litery jestem po prostu ze tak ujme podniecony

ASUS GeForce 7600GS AMD Atchlon64 3200+ RAM DDRII 512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory ze sie chwalle na tym forum

Są Antyfani Prenumerata górą

PS.przepraszam za błedy
PS2.przepraszam za tresc
PS3.JESTESCIE GÓRĄ
PS4{JAK WYJDZIE}.PRZEPRASZAM ZA TO ZE COS NIE TAK Z TYM I POPRZEDNIM POSTEM
PS5.NARRA

ASUS GeForce 7600GS AMD Atchlon64 3200+ RAM DDRII 512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer się zapowiada wręcz rewelacyjnie. Dla mnie pełniaki są mało istotne. CD-Action kupuję dla czytania. Pełne gry nie są w tym miechu jakieś super wypasione, ale (co najważniejsze) nie są jakimiś pierwszymi lepszymi gniotami. Można je spokojnie traktować jako dodatek (4 pełne wersje niezłych\dobrych gier - więcej takich dodatków !:D) do dania głównego czyli całego pisemka:) Ślinka cieknie! Okładka rewelacyjnie się prezentuje - cudeńko. 10\10 dostanie Test Drive Unlimited, a bliska tej oceny była gra C&C 3. Tekie jest moje zdanie i zobaczycie że się nie mylę :] A najlepsza jest w tym wszystkim cena - 15.90 :)Za taką zawartość tak mało pieniędzy? CD-Action wyprzedza inne polskie pisma o grach o całe lata świetlne. Pozdro 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer napewno kupię dobre pełne wersje gier , no i jest co do poczytania,jestem ciekawy jak opisali Jade Empire SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już 11 lat... Moja przygoda z CDA trwa nieprzerwanie od około czterech lat. Prenumeruję i nie muszę wyglądać nowego numeru w kiosku. Poza tym wychodzi mi nieco taniej. Wcześniej sporadycznie kupowałem pojedyncze numery. Ten numer zapowiada się całkiem nieźle. Temat numeru o Wiedźminie to prawdziwa niespodzianka. Do tego Test Drive, Infernal i C&C3 - miodzio.

Ciekawy jestem co to za hity mają się pojawić w następnych miasiącach. Ja nie mam powodu do narzekań: Alone in the Dark 4 PL oraz Tomb Raider Chronicles mi w zupełności wystarczą na wypełnienie wolnych chwil, których ostatnio i tak jest coraz mniej.

Właśnie zamierzam nabyć zewnętrzny napęd DVD-RW firmy LG, ale z karty rabatowej nie skorzystam - 3% od cen komputronika to i tak drożej niż w innych sklepach.

Czekam na "czarny woreczek" w skrzynce na listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować