Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2007 o 19:47, PolmonellPL napisał:

Moja skromna kolekcja.


Fajne tytuły duuzo premier, chodz nie edycji kolekcjonerskich, ale i tak to zasługuje na uznanie... no i gierki z X-box''a dla mnie cos nowego, ciekawego - X-boxa 360 póki co nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:47, PolmonellPL napisał:

Moja skromna kolekcja.

Całkiem fajna kolekcja, duzo wydań premierowych i gier na x-boxa 360. Podoba mi się ta kolekcja. Czy mi się wydaje, czy masz dwa Battlefieldy 2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:47, PolmonellPL napisał:

Moja skromna kolekcja.


Nie no rzeczywiście skronma ;p Jak dla mnie to wypasiona kolekcja... pograł bym w Howka project 8, tyle że nie mam X Box''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem się w sobie i zrobiłem zdjątka :) Od razu zaznaczam (żeby jakiś się nie przyczepił, nie będę walił po nickach), że ta gra w opakowaniu CD to Enemy Territory, freeware, a mam ją na CDku dlatego, że po prostu boję się, że zgubię albo coś. Mam 3 OSy, w tym 2 używam. Niedawno zainstalowałem Windę XP Home OEM. Przyznaje się bez bicia, wiele lat miałem nielegalnego OS''a, a wtedy byłem za mały żeby się dowiedzieć. Teraz mam wszystko perfekt :) Poza tym, sprężone powietrze do czyszczenia klawiatury, eurozłącze do DVD oraz Floopy Disc. Dużo tego :D
Brakuje NWN2, bo koledze pożyczyłem w zamian za Obliviona, a propo to wolę Newka.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=177
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=1951
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=2565

20070301195559

20070301195614

20070301195626

20070301195641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:47, PolmonellPL napisał:

Moja skromna kolekcja.


13 lat i GoW? Oj nieładnie ;-P Nie no ogólnie gdyby nie kilka crapów to naprawde dobra kolekcja.

Widze, że masz bogatych i wyrozumiałych starych. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:56, knopfler napisał:

> Moja skromna kolekcja.
Całkiem fajna kolekcja, duzo wydań premierowych i gier na x-boxa 360. Podoba mi się ta kolekcja.
Czy mi się wydaje, czy masz dwa Battlefieldy 2 ??


Niestety jeden to pirat. Kupowałem piraty, gdy miałem 10 lat i mniej i bardzo tego żałuję, bo o wiele lepiej jest mieć oryginały, na których popykasz przez neta itp. Teraz org 4 ever =)

P.S. Niedługo do mojej kolekcji dojdzie C&C 3 TW (Org ofc =P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:47, PolmonellPL napisał:

Moja skromna kolekcja.

Skromna? To słowo zupełnie nie pasuje. Masz świetną kolekcję. Pierwszy raz widzę w tym wątku gry na Xbox 360 ( i w ogóle na jakąś konsolę). A tytuły na PC też świetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:59, Budyn napisał:

Zebrałem się w sobie i zrobiłem zdjątka :)

Masz tego sporo, nie wiem tylko po co tyle gadania w poscie ze zdjęciami, tego tłumaczenia co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:47, PolmonellPL napisał:

Moja skromna kolekcja.


czy ty jestes milionerem ?? przeciez kazda gierka na xbox`a 360 to wydatek conajmniej 230zl, a ty masz ich 8 (!) i jeszcze wykupiona usluge xbox live.
Na co ci 2 battlefield`y 2 ??

jak chcesz mozesz mi jednego odstapic, nie bede mial nic przeciwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:52, Zauri napisał:

> Moja skromna kolekcja.

czy ty jestes milionerem ?? przeciez kazda gierka na xbox`a 360 to wydatek conajmniej 230zl,
a ty masz ich 8 (!) i jeszcze wykupiona usluge xbox live.
Na co ci 2 battlefield`y 2 ??

jak chcesz mozesz mi jednego odstapic, nie bede mial nic przeciwko :D


Tak jestem synem Tomasza Lisa xD. A tak na serio nie jestem milionerem =P. Jak już mówiłem mam dwa bf''y2 bo jeden to pirat. Gdy miałem 10 lat i mniej kupowałem piraty czego żałuje i to bardzo, bo są DO DU*Y! Nie można grać po necie (chyba, że masz oryginalnego cd-keya).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:58, PolmonellPL napisał:

Tak jestem synem Tomasza Lisa xD. A tak na serio nie jestem milionerem =P. Jak już mówiłem
mam dwa bf''y2 bo jeden to pirat. Gdy miałem 10 lat i mniej kupowałem piraty czego żałuje i
to bardzo, bo są DO DU*Y! Nie można grać po necie (chyba, że masz oryginalnego cd-keya).


aa teraz sie kapnalem ze jedno pudelko nie ma loga EA na grzbiecie.
jesli nie jestes milionerem to pewnie poslem albo programista albo postanowiles wydac ciezko zarobione funty na gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:09, Zauri napisał:

aa teraz sie kapnalem ze jedno pudelko nie ma loga EA na grzbiecie.
jesli nie jestes milionerem to pewnie poslem albo programista albo postanowiles wydac ciezko
zarobione funty na gry :P



Hmmmm... jestem z Polski to raz =P. Jestem normalnie dzieckiem to dwa =P. Nie lubie polityki to trzy. Co jeszce wymislisz? =D Czekam =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:18, PolmonellPL napisał:

Hmmmm... jestem z Polski to raz =P. Jestem normalnie dzieckiem to dwa =P. Nie lubie polityki
to trzy. Co jeszce wymislisz? =D Czekam =P


jesli jestes dzieckiem to moze bardzo rozpuszczonym dzieckiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:21, Zauri napisał:

jesli jestes dzieckiem to moze bardzo rozpuszczonym dzieckiem ??



O Ty =( Nie jestem =P Sam sobie kupuje jak uzbieram =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czym cie dziecko obrazam? Piszac, ze masz 13 lat? Na twoim gramsajcie sam to napisales!! :d Moze tym, ze wytlumaczylem ci punkt regulaminu? A moze tym, ze uzylem nowego dla ciebie slowa "ironia" ?

PolmonellPL skoro masz oryginal i pirata BF2 to wywal pirata ;] Skoro kupowales piraty majac 10 lat i mniej(lol?) a BF2 ma nie cale 2 lata to teraz masz max 12 lat a grywasz gry od 16-17+(to tak z ciekawosci pisze bo widze nikt tymi znaczkami sie nie przejmuje na pudelkach)

Gier za jakies 3000 masz. Nie znam 12 latka, ktory by tyle dostawal na gry :D Co bedzie jak podrosniesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:42, Lailonn napisał:

PolmonellPL skoro masz oryginal i pirata BF2 to wywal pirata

Wydaje mi się, że jak ma się oryginał, to lepiej sobie zrobić kopię i grać z kopii, bo oryginały się niszczą (fizycznie, od napędu). Ale ta opcja chyba odpada, jeśli chce się grać przez neta.

Dnia 01.03.2007 o 23:42, Lailonn napisał:

Gier za jakies 3000 masz. Nie znam 12 latka, ktory by tyle dostawal na gry :D Co bedzie jak
podrosniesz ;P

Większa kolekcja ;). Muszę zobaczyć screeny jego gierek za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się