Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Całkiem niezła kolekcja. A to "Polska Goola" pamiętam jeszcze z dawnych lat, bo chyba jako jeden z nielicznych produktów miał w prezencie pad. Poza tym widzę, że jesteś maniakiem Simsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, Polska Gooola to dostałem na gwiazdkę, chciałem joypada:)
A Simsy... Może kiedyś bardziej instensywnie w nie grałem, ale teraz to nie mam ich nawet na dysku twardym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 22:58, paweldomar1 napisał:

paweldomar1
Mała kolekcja, lecz ciąglę się powiększa:)


Całkiem fajna ta Twoja kolekcja. ;-) Grałeś już w The Guild 2? Jak wrażenia?

Kasendrol-> Posiadasz w swojej kolekcji wiele ciekawych tytułów.
Chyba lubisz serię Splinter Cell, hm? ;-) Tylko że Double Agenta tam nie widzę. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie The Guild 2 nie jest takie złe. Racja, po pewnym czasie może znudzić, ale prawie codziennie sobie włączam, pogram z godzinkę. Najbardziej mi tu brakuje kampanii, ale jakoś to przeżyję :). Naprawdę, według mnie warto zainwestować w ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy taka mała ta kolekcja, to też bym nie powiedział ;) Masz dużo ciekawych gierek, premierki oraz klasykę - tak trzymaj ! Powiedz jeszcze jak wygląda gra w The Guild 2 ? Tzn. jaki widok, zza pleców czy może pierwszoosobowy, bo rozumiem że jest to RPG ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Guild 2 to raczej stragegia ekonomiczna z elementami RPG:P. Widok... Ja ustawiłem sobie kamerę z góry pod kątem 30/40 stopni, bo najwięcej można zobaczyć i koma zbyt bardzo nie obciąża:P. Wrażenia opisałem wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 23:36, mefiperes napisał:

Kasendrol-> Posiadasz w swojej kolekcji wiele ciekawych tytułów.
Chyba lubisz serię Splinter Cell, hm? ;-) Tylko że Double Agenta tam nie widzę. ^^


Tak, bardzo lubię Splinter Cell''a:) A Double Agent''a jeszcze nie kupiłem bo ponoć to już nie to samo co poprzednie części i jest dużo słabsza (ConVictions też nie jest tym samym co poprzednie części ale zapowiada się lepiej) Muszę w to zagrać u kogoś i zobaczyć z czym to się je, wtedy może kupie SC:DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 10:13, Kasendrol napisał:

> Kasendrol-> Posiadasz w swojej kolekcji wiele ciekawych tytułów.
> Chyba lubisz serię Splinter Cell, hm? ;-) Tylko że Double Agenta tam nie widzę. ^^

Tak, bardzo lubię Splinter Cell''a:) A Double Agent''a jeszcze nie kupiłem bo ponoć to już
nie to samo co poprzednie części i jest dużo słabsza (ConVictions też nie jest tym samym co
poprzednie części ale zapowiada się lepiej) Muszę w to zagrać u kogoś i zobaczyć z czym to
się je, wtedy może kupie SC:DA.


A gdzie tam, bzdury! ;-) Jestem wielkim fanem Splinter Cella i uważam, że Double Agent nie jest zły. ;-) Przeszedłem już prawie całą grę, a pistolet wyjąłem tylko raz, strzelając dwa razy. ;-)
Double Agent jest inny, jednak wciąż sprawy załatwia się "po cichu". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja nie za wielka ale się ładnie prezentuje no i naklejka z CD-Action odstrasza złych ludzi którzy nie grają:) A najbardziej i tak pojemnik od stalkera mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:30, patrYX93 napisał:

Oto mój nowy nabytek, jestem bardzo zadowolony mimo, iż jeszcze nie zainstalowałem gry :P

Ciekawa gra, kiedys na pewno kupie ale poczekam chyba aż wejdzie do jakiejś tańszej serii. Ile za nią zapłaciłes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:21, knopfler napisał:

Ciekawa gra, kiedys na pewno kupie ale poczekam chyba aż wejdzie do jakiejś tańszej serii.
Ile za nią zapłaciłes ??

Nie lubię odpowiadać na takie dziwne pytania, bo to trochę takie niezręczne dla mnie, ale jak mus to mus ;D

79.90 PLN w MediaMarkt.

Aha, dam przy okazji zawartość. Karta rejestracyjna, Ulotka + opis klawiszy, instrukcja, płyta i oczywiście zapowiadane 40 stronowe opowiadanko "Czerwona Gorączka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za niezręczne pytanie, ale po prostu rozważam kupno i ciekawi mnie cena, bo nie mam w mieście ani Mediamarkt ani Empiku a na stronie Cenegi ceny sa często wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna.

Sam ją kupiłem ale nie mogę grać na klawiaturze tylko na padzie dobrze chodzi ale na padzie gra się zajefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:30, patrYX93 napisał:

Oto mój nowy nabytek, jestem bardzo zadowolony mimo, iż jeszcze nie zainstalowałem gry :P


By spotęgować wrażenia z gry i klimat graj ok. północy, przy całkowitej ciemności i - konieczie - w słuchawkach ( możesz jeszcze zapalić świeczkę, tylko domu nie spal :P ). Wrażenia gwarantowane, zawał serca też ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się