Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 21:39, 8bit napisał:

> Tak obiecywałem, obiecywałem... W końcu są! Taaak! Zdjęcia moich gier :) W razie wypadku:
nie
> ponoszę żadnych szkód za szczękopady, nie płacę odszkodowań ;)
Czy gra, od której odbiło się światło z lampy błyskowej to Doom 3? A co do kolekcji - całkiem
niezła ;P


Zgadza się, to Doom 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mac Cry, reykan, sp33dy1

The Getaway - za długo nie grałem jeszcze, wolałem przejść Tony''ego Hawka, ale już 1 misja zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Jednak możność wykorzystania beczek z paliwem czy czymś mi pasuje:) Zresztą możliwość strzelania zza przeszkody także fajna sprawa:) NA 15 minut grania wygląda fajnie:) I tą polecam bardzo:)

Killzone - także mało grałem, zaledwie 1 misję przeszedłem. Przyzwyczajony jestem do FPP na PieCa, lecz można zagrać sobie na konsolce:) Ładna grafika to atut:) Wydaje się dobra na dłuższe wieczory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:31, paweldomar1 napisał:

Killzone - także mało grałem, zaledwie 1 misję przeszedłem. Przyzwyczajony jestem do FPP na
PieCa, lecz można zagrać sobie na konsolce:) Ładna grafika to atut:) Wydaje się dobra na dłuższe
wieczory:)


Co do FPP na PS2 to polecam Black, tez swietna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widze mam najwiecej gier zdaje sie pokazujcie wszystkie swoje gry, a nie tylko część. TCNYC podoba mi sie ale gta czy mafia to to nie jest. JAKA GRA wg. WAS JEST W MOJEJ KOLEKCJI NAJFAJNIEJSZA? BO SAM SIE ZASTANAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same pudła, gdyby nie Neverwinter i "Sagi", to pomyślałbym, że w sklepie ostatnio kilka lat temu byłeś ;) A tytuły całkiem niezłe, ale nie w moim guście (żadnej porządnej strategii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociażby dlatego, żeby nie żąglować płytami ;] . No i z tego co widzę to nie ma dodatku do pierwszej części

@neversod:
Wigglesy :] .. kiedyś miałem, ale pożyczyłem, sam nie wiem komu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na moją półkę z grami to aż żal du... gardło ściska tyle macie gier że Ho Ho ho sam kiedy jak kupie PS2 bo mam zamiar i kamerkę eye toy to zrobię zdjęcia [polecam kamerka z eye toya może służyć jako kamera internetowa :D a do tego jest o połowę tańsza od tych badziewi i ma super jakość] chociaż mam mało gier to i tak jedyna moja dobra gra to Dark Messiah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:46, Mejk napisał:

mejk

A oto moja kolekcja ^^


Wszystko jest ok, widać, że lubisz porządek mieć na półce z grami, plus za to, ale serio, ten M. Racer to wiesz... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:46, Mejk napisał:

mejk

A oto moja kolekcja ^^

A ja się tego M. Racera nie czepiam bo też mam tą grę ;) Ale dostałem ją, nie kupowałem !!!!!!!!!!!!! Nie długo też może zamieszczę moją kolekcję gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie postanowiłem zrobić zdjęcie CAŁEJ kolekcji (jak mnie niektórzy prosili ;)). Co prawda na jednym zdjęciu się nie zmieściło, ale jest trochę posegregowane, jak np. CD-Projekt, Cenega, EA Games, Premierowe, etc.

8bit

PS. Zdjęcia są nieco zmniejszone i mają ciut gorszą jakość niż oryginalne, ale różnicy wielkiej nie widać. Chciałem tylko, żeby wszystko zmieściło się w jednej wiadomości.

20070825131914

20070825132134

20070825132239

20070825132426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 13:25, 8bit napisał:

8bit

Sims2 !? :D. A kolekcja świetna, widzę, ze lubisz KK i XK, bo gry z tych serii stanowią większość. No ale czasem lepiej poczekać i kupić taniej, bo gra przecież nie ucieknie. Pytanie - jak się gra w THAW? Fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się