Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 22:24, windows00 napisał:

Sprzęt: A64 3200+, 1 GB RAMu i GF 7600GT, chodziło dobrze na średnich (nie licząc czasów ładowania w Wyzimie Handlowej, ale grałem na 1.1). Nie było przycięć, a grafika nadal bardzo ładna.


Mógłbyś dla lepszego porównania przybliżyć Twoją rozgrywkę z Gothic 3?

Z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 22:43, karollek napisał:

Mógłbyś dla lepszego porównania przybliżyć Twoją rozgrywkę z Gothic 3?

G3 przycinał o wiele bardziej (również na średnich detalach). Wiele więcej niestety napisać nie mogę, bo nie grałem zbyt długo z powodu małej ilości RAMu i niezadowolenia ze zmian względem poprzednich części.

Dnia 18.01.2008 o 22:43, karollek napisał:

Z góry dzięki ;]

Nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:10, windows00 napisał:

G3 przycinał o wiele bardziej (również na średnich detalach).

Ma się rozumieć, że grałeś na tym samym sprzęcie? ;)

Dnia 18.01.2008 o 23:10, windows00 napisał:

Wiele więcej niestety napisać nie mogę, bo nie grałem zbyt długo z powodu małej ilości RAMu i niezadowolenia ze zmian względem poprzednich części.

He, he, ja też nie lubię zmian w moich ukochanych gierkach :P
Najbardziej ''zdenerwowała'' mnie najwidoczniejsza zmiana - orkowie :/ Poza tym: Diego, Lares, zębacze, Milten, gobliny, smoki (!), cieniostwory, Saturas, Vatras... długo by wymieniać, a i nie chcę spamować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 02:39, hehe napisał:

Nie grałem w RT3 :/ Natomiast gra w Railroads polega na rozgrywaniu scenariuszy. Nie ma niestety
żadnej kampani i fabuły. To chyba jedyny minus. Teren może być generowany losowo, więc ten
sam scenariusz może za każdym razem wyglądać inaczej. Można też ustalać ilość przeciwników
komputerowych. W trakcie rozgrywki przybywają nowe ciuchcie, miasta się rozwijają. Niby można
to było zrobić lepiej, ale granie sprawia spora frajdę :)

Polecam zakup Railroad Tycoon Antologia z KK skoro w trójeczkę nie grałeś, jest świetna i do dzisiaj nie czuć jaka to stara gra :D No i jest kampania (wprawdzie złożona z pojedynczych misji, ale na koniec jest wynik zbiorczy :)
Jak się trochę odkuję z czasem, to muszę kupić Railroads, podoba mi się lekki styl graficzny tej gierki.

A oto mała aktualizacja mojej kolekcji:
zacny Wiesiek w doborowym towarzystwie :)

Kolejne zdjęcia to moja kolekcja gier na PS2 (na samym dole Władca Pierścieni Trzecia Era i Eye Toy Groove), PS2 w swojej "jamie" oraz gry PC w środowisku naturalnym, czyli nad moim łóżkiem :D

20080118232833

20080118233440

20080118233507

20080118233531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:55, darkwind21 napisał:

> Emillo2
>
> a to moje zbiory


Imponująca kolekcja, na jednym ze zdjęć widzę Fire Warriora, możesz mi powiedzieć jak ci się
w to grało, bo od dawna poluję na tę grę ale nigdzie jej nie mogę dostać.


przypomniało mi się, dalej polujesz
http://www.allegro.pl/item299479415_fire_warrior_fps_w_swiecie_warhammera_40000.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:35, Quatre napisał:

Kolejne zdjęcia to moja kolekcja gier na PS2 (na samym dole Władca Pierścieni Trzecia Era i
Eye Toy Groove), PS2 w swojej "jamie" oraz gry PC w środowisku naturalnym, czyli nad moim łóżkiem
:D


Piękna kolekcja! :)
Co prawda już to mówiłem, ale dawno nie dawałeś nowych fotek. Same świetne gry, na dodatek wszystko pięknie poukładane na półce. Tylko kurczę, czemu Ty kupiłeś czarną kartę pamięci do PS2 zamiast srebrnej ;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:35, Quatre napisał:

> Nie grałem w RT3 :/ Natomiast gra w Railroads polega na rozgrywaniu scenariuszy. Nie ma
niestety
> żadnej kampani i fabuły. To chyba jedyny minus. Teren może być generowany losowo, więc
ten
> sam scenariusz może za każdym razem wyglądać inaczej. Można też ustalać ilość przeciwników

> komputerowych. W trakcie rozgrywki przybywają nowe ciuchcie, miasta się rozwijają. Niby
można
> to było zrobić lepiej, ale granie sprawia spora frajdę :)
Polecam zakup Railroad Tycoon Antologia z KK skoro w trójeczkę nie grałeś, jest świetna i do
dzisiaj nie czuć jaka to stara gra :D No i jest kampania (wprawdzie złożona z pojedynczych
misji, ale na koniec jest wynik zbiorczy :)
Jak się trochę odkuję z czasem, to muszę kupić Railroads, podoba mi się lekki styl graficzny
tej gierki.

A oto mała aktualizacja mojej kolekcji:
zacny Wiesiek w doborowym towarzystwie :)

Kolejne zdjęcia to moja kolekcja gier na PS2 (na samym dole Władca Pierścieni Trzecia Era i
Eye Toy Groove), PS2 w swojej "jamie" oraz gry PC w środowisku naturalnym, czyli nad moim łóżkiem
:D


fajna kolekcja
masz w co grac Gratuluje
a ja nie bede miec nowego komputer :((((
ehh w Wiedzmina to ja zagram jak bedzie w eXtra Klasyce :((
wnerw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko: orientuje się ktoś kiedy będzie ta antologia herołsów w białym boxie co kiedyś cedep w insiderze reklamował?? I czy ona będzie tylko w MM/Empik czy dostępna ogólne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę późno, ale lepiej późno niż później :P
Dwie moje nowe gry z grudnia... Jakie? ;)
Patrzcie na zdjęcie poniżej :>

Mr.M

20080119120126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe, ale dziwi mnie, że nia ma na zdjęciu żadnej Zeldy (ech, jak ja żałuję, że sprzedałem N64, kupiłbym sobie na nią Zeldę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 11:59, nathanadler napisał:

Takie małe pytanko: orientuje się ktoś kiedy będzie ta antologia herołsów w białym boxie co
kiedyś cedep w insiderze reklamował?? I czy ona będzie tylko w MM/Empik czy dostępna ogólne??


wiosna i bedzie raczej dostepna w sklepie gram

Nat ile w tej super EK Settlers IV powinno by punktow ,bo ja dostalem 100 jak bym kupil wersje podstawowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 12:06, Mac Cry napisał:

Niezłe, ale dziwi mnie, że nia ma na zdjęciu żadnej Zeldy (ech, jak ja żałuję, że sprzedałem
N64, kupiłbym sobie na nią Zeldę...)


TP i PH już mam ;-) A to gry tylko te najnowsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2008 o 10:07, Emillo2 napisał:



Tak, dalej poluje na fire warriora, niestety na alegro albo pojawiają się wersje na playstation albo cena końcowa jest dla mnie trochę za duża ale próbuje cały czas, więc dzięki za linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:35, Quatre napisał:

> Nie grałem w RT3 :/ Natomiast gra w Railroads polega na rozgrywaniu scenariuszy. Nie ma
niestety
> żadnej kampani i fabuły. To chyba jedyny minus. Teren może być generowany losowo, więc
ten
> sam scenariusz może za każdym razem wyglądać inaczej. Można też ustalać ilość przeciwników

> komputerowych. W trakcie rozgrywki przybywają nowe ciuchcie, miasta się rozwijają. Niby
można
> to było zrobić lepiej, ale granie sprawia spora frajdę :)
Polecam zakup Railroad Tycoon Antologia z KK skoro w trójeczkę nie grałeś, jest świetna i do
dzisiaj nie czuć jaka to stara gra :D No i jest kampania (wprawdzie złożona z pojedynczych
misji, ale na koniec jest wynik zbiorczy :)
Jak się trochę odkuję z czasem, to muszę kupić Railroads, podoba mi się lekki styl graficzny
tej gierki.

A oto mała aktualizacja mojej kolekcji:
zacny Wiesiek w doborowym towarzystwie :)

Kolejne zdjęcia to moja kolekcja gier na PS2 (na samym dole Władca Pierścieni Trzecia Era i
Eye Toy Groove), PS2 w swojej "jamie" oraz gry PC w środowisku naturalnym, czyli nad moim łóżkiem
:D

smakowitości tu widzę na PS-a... gratuluję i oby tak dalej i więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:35, Quatre napisał:

A oto mała aktualizacja mojej kolekcji:
zacny Wiesiek w doborowym towarzystwie :)


Ogromna kolekcja! Nawet fajne tytuły, przede wszystkim RPGi. Zazdroszczę Wiedźmina i tych wszystkich CD-A ;)

Mógłbyś zdać swoją relację z rozgrywki w Test Drive: Unlimited?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 12:03, Mr.M napisał:

Może trochę późno, ale lepiej późno niż później :P
Dwie moje nowe gry z grudnia... Jakie? ;)
Patrzcie na zdjęcie poniżej :>

Mr.M

Super, ale nie wiem co to za gierki bo nie grywałem na WII i na DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:50, darkwind21 napisał:


> przypomniało mi się, dalej polujesz
> http://www.allegro.pl/item299479415_fire_warrior_fps_w_swiecie_warhammera_40000.html


Tak, dalej poluje na fire warriora, niestety na alegro albo pojawiają się wersje na playstation
albo cena końcowa jest dla mnie trochę za duża ale próbuje cały czas, więc dzięki za linka.


Chcesz wersje PC?? Mogę Ci dać mam 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się