Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2008 o 14:40, Uspatente napisał:

> Spójrz kilka postów wyżej - jest wersja na X360 i PS3.

No i co z tego? EK wyszła też na konsole - oto fotka z wersji PS3

A X360 i PS3 to niby nie są konsole ? Kolega dobrze Ci napisał .Wyżej masz zdjęcia kolekcjonerki na X360 i PS3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i fajna ta ek, ale wszedłem właśnie na stronkę cenegi zobaczyć na cenę i tylko cudem nie spadłem z krzesła. 320 zeta za grę i trochę różnego rodzaju badziewia? Toż to rozbój w biały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 18:55, misioo napisał:

Może i fajna ta ek, ale wszedłem właśnie na stronkę cenegi zobaczyć na cenę i tylko cudem
nie spadłem z krzesła. 320 zeta za grę i trochę różnego rodzaju badziewia? Toż to rozbój
w biały dzień.

Wiedźmina, to jeszcze można było tako przeżyć, dawali jeszcze bon na 100zł... ;P
Ale zgadzam się - EK GTA IV znacząco za drogie.....
EDIT: Oups... Toć to na konsole, a na nie gry były całkiem spore ceną, więc się nie dziwić takiej zaporowej. Szczęście, że nie kosztuje tyle co Rock Band...

Sobie właściwie czekam, aż się pojawi EK Mass Effect, aby kupić.... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 18:55, misioo napisał:

Może i fajna ta ek, ale wszedłem właśnie na stronkę cenegi zobaczyć na cenę i tylko cudem
nie spadłem z krzesła. 320 zeta za grę i trochę różnego rodzaju badziewia? Toż to rozbój
w biały dzień.


Nie powiedziałbym. Podobno Wiedźmin miał najwypaśniejszą EK, i kosztował 200 zł(gra 99 zł, czyli bajery 100 zł). GTA IV na konsole kosztuje 220 zł, czyli dodatki do EK wynoszą 80 zł. A są o wiele ciekawsze niż w EK Wiedźmina, ba, we wszystkich EK jakie się kiedykolwiek ukazały.
Tak więc proszę, nie mów, że to rozbój w biały dzień. Oni idą praktycznie jeszcze po kosztach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 19:09, Nadrill napisał:

Oni idą praktycznie jeszcze po
kosztach...

Ta, a gram.pl jest niezależne od cdp.
Ty naprawdę wierzysz w to co napisałeś?

Być może na zachodnie kieszenie nie jest to duża suma, ale na nasze... za 320 zł to można mieć 16 (!!) gier z ekstra klasyki. Wiesz ile to jest grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 19:28, misioo napisał:

> Oni idą praktycznie jeszcze po
> kosztach...
Ta, a gram.pl jest niezależne od cdp.
Ty naprawdę wierzysz w to co napisałeś?

Być może na zachodnie kieszenie nie jest to duża suma, ale na nasze... za 320 zł to można
mieć 16 (!!) gier z ekstra klasyki. Wiesz ile to jest grania?


Ech... Po pierwsze, nikt Cię nie zmusza, abyś kupował. Gdybym miał X360 lub PS3, na pewno bym kupił EK, gdyż jest wypasiona jak na swoją cenę. Która jest niska. Jak już pisałem, dopłacasz 80 zł, dostajesz: torbę, mapę, soundtrack, brelok i arty. A taka torba, nawet najniższej jakości(a nie jest) może kosztować min. 50 zł. Poza tym, dla prawdziwego fana cena nie gra roli. A szczególnie, kiedy ona jest niewygórowana.
Co z tego, że można mieć 16 gier z Extra Klasyki? Zapominasz chyba, że do EK GTA IV w skład pakietu wchodzi także gra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 18:28, jackass napisał:

A X360 i PS3 to niby nie są konsole ? Kolega dobrze Ci napisał .Wyżej masz zdjęcia kolekcjonerki
na X360 i PS3 .


Aaa... kizi przepraszam i zwracam honor :)
Po odpowiedzi zrozumiałem, że to wersje z PS3 i XBOX 360 jakby były bez EK :P Nie przyjrzałem się fotkom tylko palnąłem o tej EK przy okazji pierwszych zdjęć z GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:47, Uspatente napisał:

> A X360 i PS3 to niby nie są konsole ? Kolega dobrze Ci napisał .Wyżej masz zdjęcia
kolekcjonerki
> na X360 i PS3 .

Aaa... kizi przepraszam i zwracam honor :)
Po odpowiedzi zrozumiałem, że to wersje z PS3 i XBOX 360 jakby były bez EK :P Nie przyjrzałem
się fotkom tylko palnąłem o tej EK przy okazji pierwszych zdjęć z GTA IV.


OK. Każdemu się może przydarzyć.

Ja nie mogę się oderwać od mojej EK na X360... gra jest boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:01, Misiek_ napisał:

Misiek_
Mój nowy nabytek



Mam nadzieję, że Ek na PeCety będzie równie okazała i w dosyć przystępnej cenie :]

Gratuluję zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwale moim najnoszym nabytkiem. Gra kupiona wczoraj w empiku za 1 grosz :-). Gra jest świetna i spełnia wszystkie pokładane w niej nadzieje. Ale dużo nie grałem, tylko 4 godziny :->.

Teraz żałuje że nie kupiłem EK. Ale jak EK stanieje tak do 200zł to sobie kupie na allegro.

20080430053330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 05:35, rob300i napisał:

Ja się pochwale moim najnoszym nabytkiem. Gra kupiona wczoraj w empiku za 1 grosz :-).
Gra jest świetna i spełnia wszystkie pokładane w niej nadzieje. Ale dużo nie grałem,
tylko 4 godziny :->.

Teraz żałuje że nie kupiłem EK. Ale jak EK stanieje tak do 200zł to sobie kupie na allegro.

nie żałuj, gra jest świetna!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 05:35, rob300i napisał:

Ja się pochwale moim najnoszym nabytkiem. Gra kupiona wczoraj w empiku za 1 grosz :-).
Gra jest świetna i spełnia wszystkie pokładane w niej nadzieje. Ale dużo nie grałem,
tylko 4 godziny :->.

Teraz żałuje że nie kupiłem EK. Ale jak EK stanieje tak do 200zł to sobie kupie na allegro.

Ja bym nie żałował. Zazdroszczę ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 05:35, rob300i napisał:

Ja się pochwale moim najnoszym nabytkiem. Gra kupiona wczoraj w empiku za 1 grosz :-).

Za grosz ? o co kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 13:36, Evil Khan napisał:

> Ja się pochwale moim najnoszym nabytkiem. Gra kupiona wczoraj w empiku za 1 grosz
:-).
Za grosz ? o co kaman ?


Bo kupiłem wczęsniej pre-ordera w empiku. Wczoraj tylko pokazałem rachunek i kupon, potem otrzymałem GTA IV. Na rachunku z GTA IV pisze że gra kosztowała 0,01zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się