Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2008 o 19:27, delfo napisał:

Przepraszam za double-post, ale chcę się również pochwalić nowym nabytkiem, prosto z
EMPiK-u.

Muszę też napisać, że ludzie, którzy wymyślili podwójne okładki są po prostu bogami!


Gry świetne kupiłeś. Uważaj tylko na PQ bo wciąga jak mało jaka gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 19:25, delfo napisał:

Już od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry, ale dopiero teraz wziąłem
się i zrobiłem kilka zdjęć.


Fajny jest ten Sam&Max ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 19:49, k13 napisał:

> Już od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry, ale dopiero teraz
wziąłem
> się i zrobiłem kilka zdjęć.

Fajny jest ten Sam&Max ? :)


Jak dla mnie, to jest b. dobry, ale nie świetny. Jeżeli gustujesz w przygodówkach (tak jak ja) to kupuj w ciemno, a w szczególności dlatego, że teraz jest ok. 30 % zniżki (widziałem w EMPiK-u). Polecam, a pieniędzy żałować nie będziesz. Większość zagadek nie jest trudna, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:34, delfo napisał:

> > Już od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry, ale dopiero teraz

> wziąłem
> > się i zrobiłem kilka zdjęć.
>
> Fajny jest ten Sam&Max ? :)

Jak dla mnie, to jest b. dobry, ale nie świetny. Jeżeli gustujesz w przygodówkach (tak
jak ja) to kupuj w ciemno, a w szczególności dlatego, że teraz jest ok. 30 % zniżki (widziałem
w EMPiK-u). Polecam, a pieniędzy żałować nie będziesz. Większość zagadek nie jest trudna,
więc...


Będę musiał się zastanowić ... jak kiedyś uwielbiałem przygodówki, tak teraz często przy nich zasypiam :P.

@Tal441
jak możesz w niego pykać, jak nawet go nie odfoliowałeś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:10, Tal441 napisał:

Dzisiejszy zakup :D Już pykam :P

Kilka miesięcy temu była premiera, a ty dopiero KUPIŁEŚ?! Człowieku, co z tobą?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 11:40, Laska-z-Polski napisał:

Co to za "Shattered Union"? Nie słyszałem, a okładka wygląda obiecująco ;]

PS. To "Hellgate" już w EA Classics? Szybko :P



Shattered Union to turówka, coś a''la Herosy.Tylko konflikt jest jak najbardziej na czasie :P.Kupiłem to razem z Warhammerem jako doczepka(6.99 zł) w Wirtusie :P. Tanio, a gra sie fajnie.

A Hellgate to nóweczka, dopiero co wyszła w Classics. Lekko się ździwiłem jak za pudełkiem z Classics była ''''normalna'''' wersja.Za 139.99 xD. A ja dałem 49 i spox. Gra się nieziemsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 19:27, delfo napisał:

Przepraszam za double-post, ale chcę się również pochwalić nowym nabytkiem, prosto z
EMPiK-u.

Muszę też napisać, że ludzie, którzy wymyślili podwójne okładki są po prostu bogami!

całkiem fajna edycja tego Sama&Maxa... ja jednak, mimo, że kusi taka luźna przygodówka, nie jestem gotów wyłożyć na nią kasy...
co do podwójnych okładek to też byłem niezmiernie zadowolony, gdy z półki mogło cieszyć TDU w oryginalnej okładce za małą kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 09:18, przemcio256 napisał:

> Przepraszam za double-post, ale chcę się również pochwalić nowym nabytkiem, prosto
z
> EMPiK-u.
>
> Muszę też napisać, że ludzie, którzy wymyślili podwójne okładki są po prostu bogami!

całkiem fajna edycja tego Sama&Maxa... ja jednak, mimo, że kusi taka luźna przygodówka,
nie jestem gotów wyłożyć na nią kasy...
co do podwójnych okładek to też byłem niezmiernie zadowolony, gdy z półki mogło cieszyć
TDU w oryginalnej okładce za małą kasę :D


Podw.ójne okąłdki są świetne, ale ich minus to to, ż enie zawsze są. Raz byłęm w sklepie i chciałem kupic grę Dark Mesiah, ale nei miała podwójnej okładki, a więc zdecydowałem się na Virtua Tennis 3 (świetna gra, polecam), która taką miała. Wszytskie gry z TopSeller powinny miec podwójną okładkę.

PS Podwójna okładka jest również w taniej serii Techlandu (Twoja Kolekcja czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te podwójne okładki to rzeczywiście układ do graczy bądź co bądź kupisz grę z TopSeller za 40 zł a masz grę w premierowym pudełku :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 11:13, madridista2 napisał:

(...) Raz byłęm w sklepie i chciałem kupic grę Dark Mesiah, ale nei miała podwójnej okładki, a więc
zdecydowałem się na Virtua Tennis 3
(świetna gra, polecam), która taką miała.


Zdecydowałeś się na VT3 TYLKO z powodu braku podwójnej okładki? :D A skąd wiedziałeś, ze nie ma podwójnej okładki? Sprawdziłeś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:32, Ćpunek01 napisał:

A oto moja skromna kolekcja gier. :) To drugie było raczej nieplanowane, ale przynajmniej
ładnie wygląda :)

klawiaturą Razera nie musiałeś już się chwalić ;)
jak się spisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 19:27, delfo napisał:

Przepraszam za double-post, ale chcę się również pochwalić nowym nabytkiem, prosto z
EMPiK-u.

Muszę też napisać, że ludzie, którzy wymyślili podwójne okładki są po prostu bogami!


LUDZIE! CZYTAJCIE PRZYPIĘTE POSTY
Świetne zakupy. PQ mnie nie wciągnął, ale o świetności S&M jestem przekonany ;)

*Tal441
Gratuluję ;) Ale faktycznie ja bym nie wytrzymał tyle czasu od premiery:P

*Ćpunek01
Fajne gry. Podoba mi się szczególnie PoP, Wiedźmin i G3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:06, Laska-z-Polski napisał:

> Dzisiejszy zakup :D Już pykam :P
Kilka miesięcy temu była premiera, a ty dopiero KUPIŁEŚ?! Człowieku, co z tobą?! :D


We wtorek kupiłem konsole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2008 o 13:49, Emillo2 napisał:

klawiaturą Razera nie musiałeś już się chwalić ;)

Oj zapomniałem ją wsunąć :P ;)

Dnia 17.07.2008 o 13:49, Emillo2 napisał:

jak się spisuje?

A bardzo dobrze, nie narzekam. Jedynie prawy shift jest trochę źle zrobiony, ale i tak zawsze używam lewego. :)

Coby nie było off topu to dopiszę, że swoją kolekcję mam zamiar wzbogacić o... właściwie jeszcze się zastanawiam, ale rozważam Gears of War, Mass Effect i... Spore: Fabryka Stworów. Grałem w demo tego ostatniego i było bardzo fajnie. Codziennie robię przynajmniej jednego sporka (bez podtekstów), ale chciałbym mieć więcej możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:32, Ćpunek01 napisał:

A oto moja skromna kolekcja gier. :) To drugie było raczej nieplanowane, ale przynajmniej
ładnie wygląda :)

Nieplanowane, czy nieplanowane, gra jest świetna i wypada ją mieć ;] I to jeszcze EK... :)

PS. Klawiaturka to Razer Lycosa? Chcę sobie taką kupić, więc powiedz, czy dobrze się spisuje ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2008 o 14:45, Laska-z-Polski napisał:

> ładnie wygląda :)
Nieplanowane, czy nieplanowane, gra jest świetna i wypada ją mieć ;] I to jeszcze EK...
:)

Ja tam zaciąłem się na 3 misji kampanii demonów i już od dawna w to nie gram :P Może kiedyś, jak najdzie mnie ochota...
Ale przynajmniej wydałem na nią jedyne 1,22 zł :D

Co do klawiatury, opiszę Ci ją na GG coby spamu nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w GTA i szczerze mówiąc odrobinę mnie rozczarowało. A jak Ci się podoba DIRT? Bo widziałem w Wirtusie za bodaj 30zł i się zastanawiam czy nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się