Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 23:04, Quatre napisał:

Oto jak prezentuje się rdzeń mojej kolekcji nowożytnej (mam jeszcze całkiem sporo starych
gier, ale one siedzą normalnie głęboko w szafce) w warunkach normalnych.

Quatre

Nie no, świetna kolekcja! Może poza drobnymi wyjątkami, takimi jak Alien Shooter... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 09:09, kitek0101 napisał:

Nie no, świetna kolekcja! Może poza drobnymi wyjątkami, takimi jak Alien Shooter... ;)


Nie żartuj - Alien Shooter to świetna gra. Dawno nie miałem tyle zabawy za jedyne 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 10:23, hehe napisał:

> Nie no, świetna kolekcja! Może poza drobnymi wyjątkami, takimi jak Alien Shooter...
;)

Nie żartuj - Alien Shooter to świetna gra. Dawno nie miałem tyle zabawy za jedyne 10
zł :)

No tak, to taki ambitny tytuł :D. Jak to w Clicku! napisali bohater to człowiek guma, może obracać głowę o 360 stopni, biec w jedną stronę, strzelać w przeciwną ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast czytać głupiego Clicka zagraj :) To nie ma być ambitny tytuł tylko bezmyślna sieczka, ale za to baaardzo grywalna. Potrafi świetnie odstresować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 10:42, hehe napisał:

Zamiast czytać głupiego Clicka zagraj :) To nie ma być ambitny tytuł tylko bezmyślna
sieczka, ale za to baaardzo grywalna. Potrafi świetnie odstresować :P

Kto się przezywa sam się tak nazywa! :P - tak to chyba było, co? :D A w Alien Shooter grałem kiedyś, kilka minut, i po tym czasie nie ma się ochoty na więcej ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 23:04, Quatre napisał:

Oto jak prezentuje się rdzeń mojej kolekcji nowożytnej (mam jeszcze całkiem sporo starych
gier, ale one siedzą normalnie głęboko w szafce) w warunkach normalnych.

Quatre

Prezentuje się oczywiście całkiem fajnie. Ale fajne są też półki jakby skonstruowane na potrzeby przechowywania gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 23:04, Quatre napisał:

Oto jak prezentuje się rdzeń mojej kolekcji nowożytnej (mam jeszcze całkiem sporo starych
gier, ale one siedzą normalnie głęboko w szafce) w warunkach normalnych.

Quatre

Kolekcja wyśmienita, ale mogłoby się w niej zawierać kilka EK :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 15:15, Aragloin napisał:

Aragloin
1. Nabytki z ostatniego miesiąca.(1,2,3)
2. Cała kolekcja gier Star Wars jaką dotąd zebrałem.


Ha, Lego Star Wars - zagrałbym w te klocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 12:44, DoomnY napisał:

DoomnY

A Czwóreczka gdzie ?! ;)
Gratuluje tych MGSów, kupione niedawno na aukcjach czy dopiero teraz fotke zrobiłes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 15:15, Aragloin napisał:

Aragloin
1. Nabytki z ostatniego miesiąca.(1,2,3)
2. Cała kolekcja gier Star Wars jaką dotąd zebrałem.

Świetne gry , ogólnie wszystkie gry ze Serii Star Wars są godne polecenia i warte uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:36, heaton 1992 bdg napisał:

> Aragloin
> 1. Nabytki z ostatniego miesiąca.(1,2,3)
> 2. Cała kolekcja gier Star Wars jaką dotąd zebrałem.
Świetne gry , ogólnie wszystkie gry ze Serii Star Wars są godne polecenia i warte uwagi
:)

Świetna Star Warsowa kolekcja, ja planuje kupić The Best of Star Wars :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 15:15, Aragloin napisał:

Aragloin
1. Nabytki z ostatniego miesiąca.(1,2,3)
2. Cała kolekcja gier Star Wars jaką dotąd zebrałem.


WOW! Star Wars Racer to naprawdę unikalny nabytek. Sam grałem w to kilka lat temu i wtedy była to jedna z najlepszych (a już napewno najdynamiczniejsza) ścigałka na PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:22, rob300i napisał:

WOW! Star Wars Racer to naprawdę unikalny nabytek. Sam grałem w to kilka lat temu i wtedy
była to jedna z najlepszych (a już napewno najdynamiczniejsza) ścigałka na PC!

Unikat? U mnie jest w podrzędnym sklepie komputerowym gdzie nie ma normalnych gier xD Jedyne 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2008 o 17:30, Pablo Querte napisał:

Unikat? U mnie jest w podrzędnym sklepie komputerowym gdzie nie ma normalnych gier xD
Jedyne 40 zł.


No, bo od niedawna LEM zaczął sprzedawać staaare gry (m.in. Full Throttle, SW:R oraz Grim Fandango!) jednak i tak jest niezwykle rzadki okaz u kolekcjonerów gier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 09:09, kitek0101 napisał:

Nie no, świetna kolekcja! Może poza drobnymi wyjątkami, takimi jak Alien Shooter... ;)

Nie bluźnij - Alien Shooter jest świetną grą, w kategorii odstresowywacz to naprawdę genialna pozycja :) Specjalnie po to pojechałem do MediaMarkt, taką miałem chcicę ^_^ Dodam, że byłem wtedy w trakcie sesji egzaminacyjnej i gierka sprawdziła się wyśmienicie, od razu lepiej się człowiekowi uczyło po kilkunastominutowej partyjce :]

Mroczny Elf99
Nie powiem, funkcja ''groprzechowywacza'' była wiodąca podczas projektowania i wykonania tych półek. No i w sumie gry zagarniają coraz większą powierzchnię na półce, powoli wypierają podręczniki akademickie i xerówki z wykładami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polowane na Allegro dzielnie po jednej sztuce od dłuższego czasu. Ciężko teraz dostać te wersje. Nie mam PS3 i raczej długo jeszcze nie będę miał, bo mało gier dobrych na tą konsolę w porównaniu z tańszym Xbox 360, który jest bardziej prawdopodobnym zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się