Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 14:19, Zagul napisał:

Świetna kolekcja Star Warsów, ale po co ci tyle Simsów ?? :|


Simsy nie moje :D Tylko mojej siostry, ale pomyślałem, że też wrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 10:54, MLODY2K6 napisał:

No ja je mam i jest bardzo ładne.

No a ja chciałbym je mieć. ;P

Dnia 26.10.2008 o 10:54, MLODY2K6 napisał:

ZK Company Of Heroes ładnie sie prezentuje!!!

Tak widziałem i to nie raz. Ale nie musisz być taki złośliwy i potęgować mój smutek z powodu braku tej gry w mojej kolekcji. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:39, piernickd napisał:

Czesc, wrzucam tu swoja kolekcje gier ktora troche juz zbieram i jestem z niej zadowolony
i ogolnie jest pozytywnie ;]

PIERNICKD

Kolekcja bardzo mała, ale konkretna. Widzę tutaj dużo sieciówek. Ogólnie mam dużą część gier, które ty masz.

Gratuluję fajnych gierek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:39, piernickd napisał:

Czesc, wrzucam tu swoja kolekcje gier ktora troche juz zbieram i jestem z niej zadowolony
i ogolnie jest pozytywnie ;]

PIERNICKD

Ho ho ho :) Nic w tym dziwnego , że jesteś ze swojej kolekcji zadowolony . Przede wszystkim twoje gry na Ps3 wymiatają , mowa tu oczywiście o Grand Theft Auto IV a także Battlefield Bad Company . Twojej trzeciej gry na tą konsolę nie kojarzę , jeszcze jej nie widziałem xD Jeśli chodzi o twoje gry na Pc to na szczególną uwagę zasługują oczywiście dwie świetne części Call Of Duty , Half Life 2 i oczywiście Company Of Heroes . Pozostałe gry też oczywiście są świetne :) Kolekcja nie duża lecz bardzo dobre gry . Serdecznie Pozdrawiam :)

Chaotizz <----- O Twojej kolekcji wypowiem się jutro , teraz zmykam , Dobranoc Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra musi mieć multi, inaczej nie istnieje :~) Stąd ten wybór, a poza tym nie kupie gry w którą wiem że nie będę długo grał. Dzięki za pozytywne opinie nt. mojej kolekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 14:43, korbest napisał:

Doszły mi dwie gry do Kolekcji PS3, zniknęła NFS Pro Street bo badziew ;p

Nowe to:

Uncharted w normalnej wersji
Eternal Sonata z USA


Fajna konsolowa kolekcja. Kurde, ja sobie chyba też kupię jakąś konsolkę. Może na początek psp? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2008 o 15:18, Ancient Lord napisał:

Fajna konsolowa kolekcja. Kurde, ja sobie chyba też kupię jakąś konsolkę. Może na początek
psp? ;p


Lepiej PS2, PSP ma sens gdy dużo podróżujesz.

korbest

Liczba tytułów nie poraża, ale wiadomo jakie ma życie konsolowiec w kraju, widać tu dużo dobrych gier (MGS IV, U:DF czy HS.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:41, korbest napisał:

na ps2 mam chyba 26 gier czy coś :) dopiero zaczynam zbierać gry na PS3, do tego jeszcze
na utrzymaniu NDS i PC ~_~

korbest

Mogę się powymieniać gry na PS2 twoje za moje na PC, wejdz na gs-a mojego i zobacz jakie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update

A miałem już w tym roku nic nie kupować ;D. Cóż, na początek opiszę co tu mamy. 2 gry które zawsze chciałem mieć na własność - Medal of Honor Warchest czyli wszystkie 3 części kultowego cyklu. Oprócz tego Medal of Honor Pacific Assault. Tego chyba nie trzeba przedstawiać. A na dokładkę dwie tanioszki - Ubersoldier II - ponoć lepsza od I - miałem ją z CDA i w sumie nawet mi się podobała. A oprócz tego jeszcze Boiling Point. Zaryzykowałem, zobaczymy czy się opłaci. Chyba nie muszę mówić jaki jest mój ulubiony gatunek gier ;D ?

KŁEJK


20081027174601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... Moja kolekcja się już znacznie powiększyła, więc nie zaszkodzi jeśli wrzucę ją drugi raz, żebyście pokomentowali:

Ancient Lord

Część 1

20081027183121

20081027183131

20081027183141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ancient Lord

Część 4

Na ostatnim zdjęciu wrzuciłem kolekcję związaną z gram iw sumie ;) - jest tam sprzęt, który mi służył, a kilka pudełek sprzętu, który jeszcze mi służy;p

20081027183424

20081027183431

20081027183439

20081027183556

20081027183614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się