Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2008 o 20:46, mist`shoo napisał:

Nom rejestrujesz i mozesz sciagac patche i inne pierdolki . Jak zgaduje kupiles za 19,90
wieśka ? :P

Oczywiście. Normalnie bym nie kupił. Nie żeby był zły, ale akurat mam mało kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 18:03, krl.krl napisał:

Świerzy towar ;)
Sorry za kiepską jakość ale nie było czasu na ustawianie oświetlenia;)
E: na tylnej stronie poradnika czy instrukcji miałem kod rejestracji elektronicznej CDP
Red. O co z tym chodzi?



Fajnie ;) Kolejne zdjęcie Witchera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 09:50, Gawełek napisał:

Dziś z samego rana dostałem TES V: Fallout i w dodatku dorzucili mi koszulkę, nawet nie
wiem z jakiej paki :D.

ooo a skąd zamawiałeś? Może też się na koszulkę załapie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 19:57, krl.krl napisał:

> PS Po co 3 zdjęcia jednej gry? Szczególnie, że 2 są właściwie takie same...
a czemu nie?;)
spamem tego nie nazwiesz;)

No raczej nie, ale serwery to chyba troche zamula :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Mógłbyś opisać co znajduje się w zwykłm wydaniu FO3 (lub Oblout jak kto woli :))? Czy wydany jest tak samo jak Assassin''s Creed, tj. cienki DVD box + chudziutka instrukcja? Swoją drogą, zazdroszczę Ci, szczególnie, że ja muszę czekać do czwartku, bo zamawiałem EK (głównie dla figurki Vault Boy''a). Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:24, Lex napisał:

/ciach/
Mógłbyś opisać co znajduje się w zwykłm wydaniu FO3 (lub Oblout jak kto woli :))?


Instrukcja 42 stronowa, karta rejestracyjna i to wszystko w chudym pudełku DVD. Koszulke za kij nie wiem z jakiej paki dostałem, bo nie wierze, że byłem jedną z pierwszych 1000 osób, które zamówiły grę w Cenedze (a u nich grę zamówiłem 29 października). W sumie sam chciałem EK, ale wczoraj jeszcze gdy dowiedziałem się co się święci po prosiłem o zmianę na zwykłą wersje i tak mam grę dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .
Wczoraj dotarła już do mnie zestaw gier zakupionych na allegro. Zdjęcie tym razem w oryginalnym rozmiarze, aby można było wszystko dokładnie zobaczyć. Przed wrzuceniem tego zdjęcia nie mogłem się powstrzymać, dawno tu jakiejś fotki nie zamieszczałem. Najbardziej jestem zadowolony z każdej części Herosów (trójkę już miałem bodajże z Playa, ale oryginał też się przyda) a także Sacred Złota Edycja. Nie wiem jak wy, ale ja oceniam cały zestaw jako dobry, było warto. Na zdjęciu nie ma instrukcji do Herosów V a także książeczki z postaciami z gry, ale o tym, że takie coś jest w pudełku z tą grą pewnie już wiecie. Pozdrawiam :)

20081031152438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torino 2006 ? A czy to przypadkiem nie jest jakiś crap ? O ile dobrze pamiętam to ta gra dostała w CDA ocenę bodaj 2+ lub 3. Czyli była na progu Kaszanki. A może ja się mylę ? Ech, nie chce mi się wertować stosu CDA. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 16:25, KŁEJK napisał:

Torino 2006 ? A czy to przypadkiem nie jest jakiś crap ? O ile dobrze pamiętam to ta
gra dostała w CDA ocenę bodaj 2+ lub 3. Czyli była na progu Kaszanki. A może ja się mylę
? Ech, nie chce mi się wertować stosu CDA. :P

Nie mam pojęcia czy to rzeczywiście słaba gra, ponieważ jeszcze nie grałem xD Zajrzyj do któregoś z zimowych numerów Cda z 2006 roku, pewnie tam recenzja będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 09:50, Gawełek napisał:

Dziś z samego rana dostałem TES V: Fallout i w dodatku dorzucili mi koszulkę, nawet nie
wiem z jakiej paki :D.

tylko pozazdrościć... a koszulka zawsze się przyda jako szmata do podłogi, jak ci nie pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 15:29, heaton 1992 bdg napisał:

Witam .
Wczoraj dotarła już do mnie zestaw gier zakupionych na allegro. Zdjęcie tym razem w oryginalnym
rozmiarze, aby można było wszystko dokładnie zobaczyć. Przed wrzuceniem tego zdjęcia
nie mogłem się powstrzymać, dawno tu jakiejś fotki nie zamieszczałem. Najbardziej jestem
zadowolony z każdej części Herosów (trójkę już miałem bodajże z Playa, ale oryginał też
się przyda) a także Sacred Złota Edycja. Nie wiem jak wy, ale ja oceniam cały zestaw
jako dobry, było warto. Na zdjęciu nie ma instrukcji do Herosów V a także książeczki
z postaciami z gry, ale o tym, że takie coś jest w pudełku z tą grą pewnie już wiecie.
Pozdrawiam :)


niezla okazja na takie gry za taka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 15:29, heaton 1992 bdg napisał:

Witam .
Wczoraj dotarła już do mnie zestaw gier zakupionych na allegro. Zdjęcie tym razem w oryginalnym
rozmiarze, aby można było wszystko dokładnie zobaczyć. Przed wrzuceniem tego zdjęcia
nie mogłem się powstrzymać, dawno tu jakiejś fotki nie zamieszczałem. Najbardziej jestem
zadowolony z każdej części Herosów (trójkę już miałem bodajże z Playa, ale oryginał też
się przyda) a także Sacred Złota Edycja. Nie wiem jak wy, ale ja oceniam cały zestaw
jako dobry, było warto. Na zdjęciu nie ma instrukcji do Herosów V a także książeczki
z postaciami z gry, ale o tym, że takie coś jest w pudełku z tą grą pewnie już wiecie.
Pozdrawiam :)



gratuluje zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 09:50, Gawełek napisał:

Dziś z samego rana dostałem TES V: Fallout i w dodatku dorzucili mi koszulkę, nawet nie
wiem z jakiej paki :D.

emmm..."TES V"? To skrót od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 21:51, zadymek napisał:

> Dziś z samego rana dostałem TES V: Fallout i w dodatku dorzucili mi koszulkę, nawet
nie
> wiem z jakiej paki :D.
>
emmm..."TES V"? To skrót od czego?


Może najnowsza odsłona The Elder scrolls edycja przedpremierowa.

Gratuluję są 2 dobre tytuły reszta średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post na tym forum, to wypada chyba powiedzieć: witam wszystkich! Na zdjęciu poniżej umieściłem całą moją skromną kolekcyjkę. Już od razu dodam że na chwilę obecną nie mam jeszcze żadnej gry z wydawnictwa CD-PROJECT. Ale... w niedalekiej przyszłości (za kilka miesięcy) zamierzam kupić:
1. Fable Zapomnianie Opowieści z serii Extra Klasyka HIT
2. Broken Sword Anioł Śmierci & The Sleeping Dragon z serii Extra Klasyka HIT
3. Sam & Max Sezon 1 z serii TopSeller
Nom ^^ i tyle... A teraz na zdjątko zapraszam ^^:
PS. Mile widziane komentarze ^^ xD

20081102094837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się