Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2009 o 07:09, przemcio256 napisał:

pozazdrościć miecza... gadżet po prostu nie z tej ziemi
szkoda, że nie było takiego konkursu z Wiedźmina, bo tam też by się taki gadżet przydał...
:D



moze jak wyjdzie wiedzmin 2 to bedzie cos takiego, ale stawiam na bank jak bedzie W2 to bedzie kolekcjonerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 23:21, Flagun napisał:

Wersja Kolekcjonerska King''s Bounty: Legenda ;) :)

Lepszej jakości fotki zrobię jutro teraz zbyt mało światła jest.


Gratuluje wygrania mieczu. Bardzo byłem zawiedziony gdy nie udało mi się go wygrać w konkursie na GO :(
Można prosić o więcej zdjęć tego unikatu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 14:26, 6Kris napisał:

Tyle ta ja nawet piratów nie mam na kompie xD .Gratuluje gusty naprawdę wy czochrane
gierki no może oprócz dodatku do Gothica 3 xD.


Przepraszam, ale czy nikt nie zauważył że ten tutaj kolega powiedział nam wszystkim że ma dużo piratów na kompie?? To chyba niezbyt mądre, pisać że ma się piraty, na forum dystrybutora polskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to, że napisał "tyle to ja nawet piratów nie mam na kompie" nie świadczy, ze w ogóle jakies ma, bo nie musiał tego mówić na serio...

jak sklep gdzie kupiłem PoP''a spisze się... to znaczy nie da jeszcze bardziej ciała to dodam tutaj ciekawą fotkę w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:25, przemcio256 napisał:

to, że napisał "tyle to ja nawet piratów nie mam na kompie" nie świadczy, ze w ogóle
jakies ma, bo nie musiał tego mówić na serio...

Jeśli to był kawał, to w złym guście raczej :/ A gdyby ktoś napisał: "hej, mam zainstalowanych na kompie 14 pirackich gier", wtedy też mamy domniemywać, że kolo nie piał tego na serio? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd xD Przepraszam może rzeczywiście nieodpowiedni żarcik, piratów na kompie nie mam, szanuje wysiłek twórców gier i nie ośmielił bym się ich okradać z ciężko zarobionych pieniążków ;].Jeszcze raz sorry heh .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie popadajmy od razu ze skrajności w skrajność... ale po prostu wydaje mi się, że tutaj po prostu 6Kris nie miał na myśli przyznawania się do tego bądź co bądź przestępstwa... ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 23:21, Flagun napisał:

Wersja Kolekcjonerska King''s Bounty: Legenda ;) :)

Lepszej jakości fotki zrobię jutro teraz zbyt mało światła jest.

No tylko pozazdrościć takiego gadżetu :-) Możesz podać dokładne wymiary ? Druga Sprawa. Wie ktoś może, jak wyglada ten sztylet z Ek King''s Bounty: Legenda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 18:44, KŁEJK napisał:

> Wie ktoś może, jak wyglada ten sztylet z Ek King''s Bounty: Legenda ?

http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_46/20081115095739.jpg

Szukajka ...

Źle sprecyzowałem pytanie. Chodziło mi o zdjęcia wyłącznie tego miecza z kilku profili i w przybliżeniu, to zdjęcie też widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 19:35, Heterko napisał:

Znam tą edycję kolekcjonerską. Pudełko fajne, ale reszty przedmiotów nie da się użyć
w dzisiejszych czasach.

E tam,można brać bukłak np. do szkoły. A nożem do listów też można się posługiwać, chyba że w "dzisiejszych czasach" pisze się tylko e-maile ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 10.01.2009 o 19:35, Heterko napisał:

Znam tą edycję kolekcjonerską. Pudełko fajne, ale reszty przedmiotów nie da się użyć
w dzisiejszych czasach.


Pamiętam jak w jednym z odcinków kącika złamanych piór Feliks W. Kres użalał się, iż w dzisiejszych czasach coraz mniej osób pisze zwykłe listy. Co gorsze zanika umiejętność pisanie poprawnej formy takowej "wypowiedzi" jeśli można tak nazwać list. O dziwo mi się jakoś przydaje w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spóźniony pokaz świątecznych prezentów. :P Niedługo [za 3 tygodnie dokładnie, bo za tydzień mam ferie, w które idę do pracy :P] pokaźniejszy update. ;) Niestety nie przetestowałem jeszcze nic ze względu na awarię karty graficznej, która obecnie znajduje się w serwisie. ;/

JayL

20090112161106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek :) w sumie nigdy nie kupowałbym takiej gry na swojego xa ale byla tania i wszyscy sa jakos pod jarani ze nie długo fear2 i kosmiczna gadka na jego temat wiec chcialem odrobić swoje zaległości i sprawdzic o co chodzi z ta gra... Gra nie jest zła potrafi wystraszyc i ma swoj klimat tylko szkoda ze poki co miałem 1 spotaknie z Alma ;) ale nadrobię zaległości ;D

20090112203804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się