Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 20:16, Mac Cry napisał:

Mój dzisiejszy nabytek z allegro ze sklepu cenegi. 50 zł za wszystko (koszulka i przesyłka
kurierem gratis). Ogólnie zakup zaliczam do udanych, bo to stosunkowo nowa i bardzo ciekawa
gra.

Mac Cry


Gra podobno fajna, jakaś nie super extra wymiatacz, ale według mnie lepsza od CoD: WaW, a za taką cenę i to z koszulką to świetny zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:16, Mac Cry napisał:

Mój dzisiejszy nabytek z allegro ze sklepu cenegi. 50 zł za wszystko (koszulka i przesyłka
kurierem gratis). Ogólnie zakup zaliczam do udanych, bo to stosunkowo nowa i bardzo ciekawa
gra.

Mac Cry


Świetny zakup,uwierz mi będziesz zadowolony z gry:)Ja byłem zachwycony,no i do tego koszulka jeszcze ^^ Gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 23:03, mist`shoo napisał:

Gra jest świetna , ale z polskiej wersji można się kłaść ze śmiechu.


He,kpisz?Co masz do zarzucenia polskiej wersji BiA HH??:) Ja grałem w nia dwa razy i wg. mnie lokalizacja trzyma poziom a nawet nadaje pewien klimat,wiadomo że wersja ANG. jest lepsza ale Polska wersja też jest miła dla ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gratuluje nowych gier, naprawdę bardzo dobre są to tytu3y. :) A z tą Kolekcją Wszech Czasów Neverwinter Nights, to niez3y zbieg okoliczności, bo oto są moje gry z przed kilku dni ;] (to poprzednie zdjęcie jest troszkę starsze):

Capo Di Tutti Sebi

20090127232141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:16, Mac Cry napisał:

Mój dzisiejszy nabytek z allegro ze sklepu cenegi. 50 zł za wszystko (koszulka i przesyłka
kurierem gratis). Ogólnie zakup zaliczam do udanych, bo to stosunkowo nowa i bardzo ciekawa
gra.

Mac Cry


Koszulki! Eh, mam ich od cholery. Wiesz, uwielbiam takie duperelki. Gratuluję zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Pod wpływem wpisu Prosiaqa o serii Mortal Kombat postanowi3em trasnąa te kilka fotek:

Mortal Kombat I - Super Nintendo [SNES] NTSC/U
Mortal Kombat II - Super Nintendo [SNES] NTSC/U

Ino Bóg i sprzedawca w sklepie monopolowym wiedzą ilem godzin ze znajomymi w to grał.

Pozdrawiam!

20090128000134

20090128000139

20090128000143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 00:06, Damianuss1 napisał:

Jedna z moich ulubionych gier z dzieciństwa. Tyle, że na PC, ale te wspomnienia. T.T


Wiesz, w USA wersje PC są jak na lekarstwo... Ale prawdę mówicie towarzyszu... eh, Sub Zero i Raiden, eh...

MK2 do dzisiaj jest moją najwspanialszą edycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2009 o 00:02, NintendoPassion napisał:

P


A to ci klasyk, gratuluję. ^^ Mimo że więcej się naparzałem w Tekkenie, to szacun musi być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 00:26, Ragnos napisał:


> P

A to ci klasyk, gratuluję. ^^ Mimo że więcej się naparzałem w Tekkenie, to szacun musi
być. ;)


Dzięx! Mi za to w Tekkenie dupę prali na lewo i prawo. W Soul Calibur już sobie radziłem lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2009 o 01:15, NintendoPassion napisał:

Dzięx! Mi za to w Tekkenie dupę prali na lewo i prawo. W Soul Calibur już sobie radziłem
lepiej.


Niestety nie grałem... oprócz jednej sesji w SC4 w sklepie gram.pl w metrze - tak się wciągnęliśmy, że aż nas sprzedawcy uprzejmie poprosili o opuszczenie stanowiska. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Znowu zacząłeś :P
Mistrzu, MK to gra dzieciństwa dla każdego prawdziwego gracz, ojojo jak to wyglądało, cudna grafika, animacja, i to czego brakuje teraz w większości bijatyk - GRYWALNOŚĆ! Przecież można było w to grać cale dnie z bratem :)
W MK nieraz sobie na automatach w barze gram i Combosy :) Ach ile ja bym dał aby się cofnąć z 9lat do tyłu i znowu z braciakiem ciorać w tą gierkę - KLASYK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera... z takimi wydaniami MK ( z resztą nie tylko MK ) to wątpię by w kolekcjonowaniu gier ktoś Ci podskoczył. Mario - respect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

@Ragnos: dzięki, pasja ta sma, tylko kultura inna, SC4 też piękna gra

@Kaucz: No sssooo? :P, przestań Mistrzu! A co do grania, chopie! Jedne z najwspanialszych chwil! Ale wiesz, nie mówię o grze, a atmosferze związanej z graniem. O tych: O kurde! 38olera jasna! Ja ci zaraz wpier...! i innych wykrzykach jakie ze znajomymi wydawaliśmy podczas łupania kości. U mnie Raiden i Sub Zero z monitora nie schodzili.

@Zagul: w Polsce o to trudniej, ale jak wspomniałem wcześniej, u nas za to wersje PC są jak na lekarstwo

@przemcio256: tutaj to nawet nie mów tak, bo kogoś sprowokujesz. Wiesz, mam tam kilka gier i tyle...

Co mogę Wam powiedzieć, to że ja praktycznie nigdy swoich gier nie odsprzedawałem. Ciężko na nie pracowałem i dbałem. Robiłem dokładnie to co Wy, pielęgnowałem i dzisiaj mi to przynosi zadowoleni. Wasze gry chyba są dla Was równie tym samym co dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sub Zero to był mój idol :) Pamiętam te przekleństwa :P Na prawdę warto w to zagrać i powspominać teraz to już nie to np. ten najnowszy MK vs DC i co to ma być - gdzie krew MK słynie z hektolitrów krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Metal Gear Solid 3 Limited Edition Japan NTSC/J Shogohod - jedna z ozdób mojej kupy gier. Limitowana edycja MGS3 z pięknym artbookiem i oczywiście z modelem Shogohod. Tutaj więcej nie napiszę, ani zdjęć nie dodam bo pozostawię to na wpis u mnie. Mam masę zdjęć. Powiem tylko że tylko jest to przedmiot pożądania wielu. Dla mnie ma on ogromne znaczenie, ponieważ polowałem na tą wersję grubo ponad rok czasu. Nie dość że kupiłem z Japonii od bardzo uczciwego użytkownika eBay to jeszcze przyszła zapakowana prawie jak w pancernej skrzyni.

20090128124509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek z tamtego tygodnia, jakoś wcześniej nie mia3em okazji wrzucia.
Produkt oczywiście z tak uwielbianej i kochanej przez wszystkich graczy inicjatywy CDprojekt (chyba nie musze podawaa nazwy)
Wydanie premierowe dośa bogate. Razem z przesy3ką wynios3o mnie to plus minus 23 z3. Jak narazie gra3em tylko raz bo mam sporo innych tytu3ów
w które sie zagrywam. Jak narazie jest dobrze. Sorry za jakośa zdjecia bo phonem robione.
P.S. Nie patrzcie na tą tablice z ty3u bo to nie moja sprawka.....

20090128142433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się