Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

2 świetne gry, co do Ratcheta to... a zresztą jak przyjdzie czas to powiem o co chodzi, życzę miłego grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam PSP (nie tę wersję, posiadam 2004) i jestem cholernie zadowolony. Masa funkcji, dość szybka (jak na przenośny sprzęt) przeglądarka... Żałuję, że trochę nie poczekałem, bo miałbym od razu wbudowany mikrofon, a tak to muszę czekać na kasę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 14:03, master matrox napisał:

master matrox
Ratchet & Clank: Quest for Booty
Gran Turismo 5: Prologue

Nowa porcja gier do mojej kolekcji. Ratchet przyszedł już w poniedziałek, choć miał być
razem z LittleBigPlanet - sklep jednak wysłał go na swój koszt, więc sprawa została rozwiązana
pomyślnie. Gran Turismo 5 Prologue zamówiłem w poniedziałek za 79 zł, a jeszcze miesiąc
temu, gdy były kłopoty z dostępnością ceny sięgały 120 zł! Nie przewidywałem zakupu,
ale jak nadarzyła się okazja i budżet powiedział "tak", to musiałem skorzystać. Wydanie
premierowe, pełna, angielska wersja językowa. Ratchet jest z polską instrukcją i okładką.


Kolekcja rozrasta się co raz bardziej, ogólnie ten rok zapowiada się dość pomyślnie ;)

Gratulacje :)
O Gran Tourismo pisałes już dawno, że musisz go kupić zanim się pojawi w platynie no i się udało.:)
A ten Raczet taki taniutki to aż żal nie kupić ;) Sam go sobie sprawie jak będę coś zamawiać, ze sklepu PsX Extreme gdzie jest za do kupienia za 40 zł :)
Hehe u mnie tez rok zapowiada się bardzo pomyślnie, za niedługo powinnienem kupić telewizorek HD i już setup do grania będzie pyszny! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:16, Zagul napisał:

Moja mała :)

Całkiem nieźle, najlepszy chyba Burnout, powiedz mi jak tam gra się w DB ?:D Brakuje mnie tu jakiejkolwiek gry z serii Need For Speed, ale zapewne to nadrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:24, heaton 1992 bdg napisał:

> Moja mała :)
>
Całkiem nieźle, najlepszy chyba Burnout, powiedz mi jak tam gra się w DB ?:D Brakuje
mnie tu jakiejkolwiek gry z serii Need For Speed, ale zapewne to nadrobisz :)

Aktualnie mam zamiar kupić♣ kilka innych gier, ale pomyślę o NFS pewnie padnie na Udergrounda 1, a w DB gra się świetnie, szkoda, że multiplayer z kumplem jest podzielonu ekran na poł, ale za to w przeciwieństwie budokaia można uciekać, np. za budynki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mój nowy, świeżusieńki nabytek, w który będę mógł zagrał dopiero jutro. :)
2. Moja cała kolekcja F.E.A.R. z której jestem dumny, ale to nic w porównaniu z dumy płynącej z tego co jest nad nią. ;)

Sebat

20090212140928

20090212141144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:14, Sebat1 napisał:

1. Mój nowy, świeżusieńki nabytek, w który będę mógł zagrał dopiero jutro. :)
2. Moja cała kolekcja F.E.A.R. z której jestem dumny, ale to nic w porównaniu z dumy
płynącej z tego co jest nad nią. ;)

Sebat



to jednak jest znaczek GfW???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No piękna kolekcja FEAR-a. Sam mam podstawkę, Preseus Mandate, a "dwójkę" planuje zakupić. No i widzę ze masz te samo głośniczki co ja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 14:19, Damianuss1 napisał:

Pogratulować pieska. Był w jakimś preorderze? : ]

W pewnym sensie tak. Zamówiłem Sabę w połowie grudnia i została dostarczona do mnie na początku stycznia. ;]

@Lukasz924

Dnia 12.02.2009 o 14:19, Damianuss1 napisał:

to jednak jest znaczek GfW???

Tak.

@Draco X

Dnia 12.02.2009 o 14:19, Damianuss1 napisał:

Sam mam podstawkę, Preseus Mandate, a "dwójkę" planuje zakupić.

Demko dwójki mnie nie zachwyciło, ale zaryzykowałem i kupiłem fulla, chyba warto. ;)

Dnia 12.02.2009 o 14:19, Damianuss1 napisał:

No i widzę ze masz te samo głośniczki co ja ;p

To raczej nie jest przypadek. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:14, Sebat1 napisał:

1. Mój nowy, świeżusieńki nabytek, w który będę mógł zagrał dopiero jutro. :)
2. Moja cała kolekcja F.E.A.R. z której jestem dumny, ale to nic w porównaniu z dumy
płynącej z tego co jest nad nią. ;)

Sebat

Wiesz, akurat zaóważyłem że chcesz aby w CDA pojawił się pierwszy FEAR na coverze. Dlaczego chcesz skoro masz wszystkie części? Ja osobiście mam tylko podstawkę, i ajkoś specjalnie mnie nie ciekawi. Wolę CoD-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 20:15, Heterko napisał:

Wiesz, akurat zaóważyłem że chcesz aby w CDA pojawił się pierwszy FEAR na coverze. Dlaczego
chcesz skoro masz wszystkie części?

Po pierwsze - jak już to zauważyłeś, a nie zaóważyłeś, po drugie - niby na jakiej podstawie dochodzisz do takich błędnych wniosków ?

Dnia 12.02.2009 o 20:15, Heterko napisał:

Ja osobiście mam tylko podstawkę, i ajkoś specjalnie mnie nie ciekawi. Wolę CoD-y.

A ja dużo bardziej wolę F.E.A.R. niż CoD-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 13:06, orzech76 napisał:

to moja kolekcja heroes brakuje 4 );

Ahh ta trójeczka : ). Przypominają się te czasy. V też bardzo dobra. IV jakoś mi się nie spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:35, natanadler napisał:

natnadler

Granacik do Necrovision - obok pendrive by pokazaa skale:)

No ładny, a ja daje fotke nowej gierki na ps2 :)
PS. Jedyny minus to pudełko od fify, bo widnieje logo hologramowe :P

20090213132643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 12:35, natanadler napisał:

/.../ obok pendrive by pokazać skalę:)


E tam, znacznie lepiej pokazałbyś tą skalę jakbyś tegoż granacika w grabę zacisnął. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się