Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2009 o 16:24, Kaucz napisał:

Aktualizacja: Nowośa K2


No no same perełki. Gdybym miał ps3 z pewnością zagrałbym w te tytuły a szczególnie Killzone 2. Pozdrawiam i Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja chcialbym sie pochwaliś swoimi grami. Moze to nie są wielkie hity, ale zawdzieczam im dlugie przyjemne godziny ;)

To nie są wszystkie, bo pare pożyczyłem, a inne nie mają pudełek. Wkrótce zaktualizuje :)

20090328203855

20090328204202

20090328204220

20090328204246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:43, Patrix0707 napisał:

To teraz ja chcialbym sie pochwaliś swoimi grami. Moze to nie są wielkie hity, ale zawdzieczam
im dlugie przyjemne godziny ;)

To nie są wszystkie, bo pare pożyczyłem, a inne nie mają pudełek. Wkrótce zaktualizuje
:)


No fakt, wielkich hitów to Ty nie masz. Ale pod względem ilościowym wygląda to całkiem nieźle. A i są teżperełki typu Morrowind, czy ..... No dobra, tylko Morrowind. Ale jeśli dobrze się przy nich bawiłeś to fajnie. Najważniejsze przecież, żeby twoja kolekcja podobała się tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:46, Patrix0707 napisał:

Przepraszam jeszcze jedna fotka.


Teraz jednak możesz byćjeszcze dumniejszy. Masz Guild Wars, Prenumbrę i mount & blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:43, Patrix0707 napisał:

To teraz ja chcialbym sie pochwaliś swoimi grami. Moze to nie są wielkie hity, ale zawdzieczam
im dlugie przyjemne godziny ;)

No, prawie same tanie reedycje. Trochę smutne, ale najważniejsze, że dobrze się bawisz i da się odkopać takie perełki jak chociażby Thief, Morrowind, SpellForce, Mount''n''Blade. Mimo wszystko gratulacje x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:53, Sharaqus napisał:

> To teraz ja chcialbym sie pochwaliś swoimi grami. Moze to nie są wielkie hity, ale
zawdzieczam
> im dlugie przyjemne godziny ;)
No, prawie same tanie reedycje. Trochę smutne, ale najważniejsze, że dobrze się bawisz
i da się odkopać takie perełki jak chociażby Thief, Morrowind, SpellForce, Mount''n''Blade.
Mimo wszystko gratulacje x]


Dzięki ;) A co do reedycji to myśle że to bardzo dobra rzecz gdyż za niską cene można pograć w bardzo dobre gry, a takie droższe gry jakie wymieniłeś kupuje rzadko. Moje kieszonkowe nie jest zbyt wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:58, Patrix0707 napisał:

Dzięki ;) A co do reedycji to myśle że to bardzo dobra rzecz gdyż za niską cene można
pograć w bardzo dobre gry, a takie droższe gry jakie wymieniłeś kupuje rzadko. Moje kieszonkowe
nie jest zbyt wysokie.


To prawda dzięki reedycjom możemy nazbierać trochę kasy i za zaoszczędzone pieniądze będzie można kupić dobrą kolekcjonerkę dobrej gry

sorki za powtórzenie wyrazu dobry, co prawda w innej formie ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

master matrox

Killzone 2 Limited Edition Collector''s Box
Resistance: Fall of Man (wydanie premierowe)


Kupione nieco ponad tydzień temu. Killzone 2 już zdążyłem ukończyć na hardzie - znakomity shooter, absolutny must have dla każdego posiadacza PS3! W tej chwili katuje multiplayer, który ku mojemu zdziwieniu, cholernie mnie wciągnął. Resistance leży w folii i czeka na lepsze czasy - możliwe, że gra zostanie na Ebay. Za około 5 lat wartość nówki w folii, w dodatku wydania premierowego będzie bardzo duża. A, taka ciekawostka - Resistance kupiłem w Empiku w promocji za złotówkę. Przy zakupie KZ2 EK za 209 zł, za 1 zł można było sobie dobrać jakąś grę. Była jedna sztuka premierówki - wziąłem bez wahania ;)

20090329122414

20090329122430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 12:24, master matrox napisał:

/ciach/


A co to mi za multi, jak nawet nie można zrobić konferencji pomiędzy graczami ;/
Swoją drogą kupowanie kolekcjonerki w empiku to był dobry pomysł? Na allegro nie złapał bys taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 12:53, Domaku napisał:

Swoją drogą kupowanie kolekcjonerki w empiku to był dobry pomysł? Na allegro nie złapał
bys taniej?


Sam się zdziwiłem - do Empiku wpadłem tylko przypadkiem. Nie zamierzałem nic kupić, ale wszystko się zmieniło, gdy father zauważył tą promocje ;) Na Allegro zwykła edycja kosztuje w graniach 145 zł - a Resistance nowej w folii, w wydaniu premierowym praktycznie nie ma - nawet na Ebayu aż tak dużo ich nie znajdziemy. EK Killzone 2 na Allegro to wydatek około 150-170 zł - a ilość egzemplarzy mała.

Wychodzi w sumie, że za Resistance dałem około 50 zł. To świetna cena, a wartość wydania premierowego będzie teraz tylko wzrastać. Allegro skanuje praktycznie codziennie, więc wiedziałem co robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 15:20, Lisun napisał:

Lisun
Kolejne gry trafi3y do mojej kolekcji. Tym razem od panów z Valve:

Ooo tez sobie jakiś czas temu TF''a sprawiłem ;] Gratuluje zakupu tych dwóch wspaniałych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 15:20, Lisun napisał:

Lisun
Kolejne gry trafi3y do mojej kolekcji. Tym razem od panów z Valve:


No to życzę miłego strzelania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 15:35, DoomnY napisał:

Co Killzone 2 LE ma jeszcze oprócz metal box''a?


No i dochodzimy do sedna sprawy - jeśli ktoś liczył, że ta edycja poza metalowym pudełkiem zawiera coś "limitowanego", to jest w błędzie. Tylko metalowe pudełko i nic więcej. Szkoda, bo liczyłem że dodadzą coś ciekawego, ale SCEP się nie wysilił. Za granicą zresztą było podobnie, a mogli się postarać o stworzenie EK z prawdziwego zdarzenia. Liczę na to w przypadku Uncharted 2 oraz Tekkena 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 15:20, Lisun napisał:

Lisun
Kolejne gry trafi3y do mojej kolekcji. Tym razem od panów z Valve:

Gdzie kupiłeś tego CS''a i za ile? bo chodzi za mną od kilku dni już a 80zł na gramie to dużo trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 17:40, MasterHeroes napisał:

> Lisun
> Kolejne gry trafi3y do mojej kolekcji. Tym razem od panów z Valve:
>
Gdzie kupiłeś tego CS''a i za ile? bo chodzi za mną od kilku dni już a 80zł na gramie
to dużo trochę.


Kup sobie steam key na allegro, niestety wersji pudełkowych gier na steam się nie opłaca kupować, zresztą sam na allegro zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się