Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie


Dziekuje dziekuje,
Prezentacja gier... tylko do zdjec tak je sobie ukladam, na codzien to nie mam wciaz odpowiedniego miejsca by je wyeksponowac a poza tym w koncu przyszedl namiocik bezcieniowy i musialem go wyprobowac (zawiedziony jestem troszke).
Polskie wersje gier... jak Wiedzmin to po polsku, ale juz wiekszosc innych produkcji to po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 22:20, natanadler napisał:

> A tak się prezentuje całość :).

świetnie:)

za ile poszła ostatecznie??


264zł. Kilka miesięcy temu był podobny zestaw na allegro, lecz bez plakatu. Aukcja wtedy zakończyła się na kwocie 485zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... mogło być lepiej. Dużo nowych gier, a klasyków, może trochę jest ale brakuje jednak dużo znamienitych tytułów. Świadczy to o tym, że do niczego zamiłowania nie masz, tylko zbierasz wszystko. Poza tym - CoD''y są, a najlepszej jedynki ni ma. PoP jest a tez świetnych Piasków Czasu nie ma. GTA też takie cząstkowe jakieś. Tak jak pisałem - wszystkiego po trochu, niczego konkretnie. Ale chwali się to, że dużo dobrych gier... no i Gwiezdne Wojny tez się super prezentują. Ogólnie dobra kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cubass

Oto cała moja skromna kolekcja. Na zdjęciu, przez światło, nie widać dokładnie paru gier, są to: King''s Bounty: Legenda, Dawn of War, Toca Race Driver i Morrowind: Złota Edycja.

20090517110430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 11:09, Cubass napisał:

Cubass

Oto cała moja skromna kolekcja. Na zdjęciu, przez światło, nie widać dokładnie paru gier,
są to: King''s Bounty: Legenda, Dawn of War, Toca Race Driver i Morrowind: Złota Edycja.

Ładna kolekcja, chciało ci się to układać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 09:01, czarek-2101 napisał:

> > A tak się prezentuje całość :).
>
> świetnie:)
>
> za ile poszła ostatecznie??

264zł. Kilka miesięcy temu był podobny zestaw na allegro, lecz bez plakatu. Aukcja wtedy
zakończyła się na kwocie 485zł...


niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cubass
Kolekcja bardzo fajna, dużo najnowszych tytułów. Gratz.
A co do konkursu CDA: rozwala mnie to, że zamiast kreatywnie pokazać, że jest się graczem, pokazując swoją kolekcję - wszyscy pstrykają fotki jak leci. Smarty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 09:57, ZO_S_O napisał:

Szczerze... mogło być lepiej. Dużo nowych gier, a klasyków, może trochę jest ale brakuje
jednak dużo znamienitych tytułów. Świadczy to o tym, że do niczego zamiłowania nie masz,
tylko zbierasz wszystko. Poza tym - CoD''y są, a najlepszej jedynki ni ma. PoP jest a
tez świetnych Piasków Czasu nie ma. GTA też takie cząstkowe jakieś. Tak jak pisałem -
wszystkiego po trochu, niczego konkretnie. Ale chwali się to, że dużo dobrych gier...
no i Gwiezdne Wojny tez się super prezentują. Ogólnie dobra kolekcja.


Jak napisalem w ostatnim poscie, nie sa to wszystkie gry jakie posiadam. A akurat Sands of Time posiadam takoz i CoD pierwsze, tylko nie wszystkie gry mam ze soba. Jeszcze echa wyprowadzki z domu daja znac o sobie(faktem ze juz kilka dobrych lat temu) i nie udalo mi sie sprowadzic wszystkiego do obecnego miejsca zamieszkania.
Swoja droga sam brak Bardursow (ktore to akurat nie zostaly po prostu sfotografowane) na zdjeciach tez niekoniecznie dobrze o mnie swiadczy.
W kwestii GTA... moze i zrozumiane to nie bedzie, lecz mam tylko te czesci, ktore mi sie spodobaly a i to nie do konca, poniewaz zaparcia i checi mialem wystarczajaco duzo jedynie do GTAIV (ktore teraz zaczynam ponownie od poczatku) a SA poleglo po rozpoczeciu trzeciego miasta.
Poza tym ta kolekcja wciaz jest uzupelniana i... chyba nie musze sie z niczego tlumaczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się zgłosił, choć mam trochę mniej, ale nie mam ani chęci, ani pomysłu na ułożenie. :P Powodzenia w każdym razie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 23:07, Damianuss1 napisał:

A oto moje dzisiejsze nowości : ). Z obydwu tytułów jestem bardzo zadowolony. Zastanawiam
się, z którym spędzić dzisiejszą noc : >.

No,no 2 świetne gierki ja na twoim miejscu noce bym spędzał z Zeldą a potem znalazł drugą kochankę - FF ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 20:53, czarek-2101 napisał:

A tak się prezentuje całość :).


Grrrr.... A mi się od kumpla sam digipack udało się tylko wyrwać :( podkładki używa od momentu premiery gry, a reszta mu zginęła ;(( Ale fakt faktem, całość się majestatycznie prezentuję :) Już nie wydają dziś tak gier jak kiedyś ;/

>Cubass

Jeszcze trochę i będzie czas na szerszą kanapę;) Gratuluję pokaźnej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 20:21, michas93 napisał:

Oto moja kolekcja (z wkładem brata). Jeszcze nie bardzo duża, ale się systematycznie
rozrasta.


BARDZO DOBRA KOLEKCJA. Mamy chyba podobny gust ;) bo mam je wszystkie (oprócz PESa, bo nie lubię) i dla mnie to jest czołowka gier.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie dawałem :) Na mojej półeczce zaczyna brakować miejsca...
Oprócz tego wszystko to co ukazało się w CDA od 1/2006
Oczywiście eksponaty z trzeciego zdjęcia są dla mnie największą dumą ;) (no i może Guitar Hero :])

Wielcy nieobecni: Prince of Persia - Warrior Within (premierówka) i Age of Empires III (platyna)

Najbliższe plany: Tekken 3, Heart of Darkness (PSX), LOTR: Conquest, Prince of Persia, Drakensang (PC)

Lecz najpierw trzeba uciułać na Radeona 4770 :)

Naymar

20090518092141

20090518092243

20090518092306

20090518092320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2009 o 09:23, Naymar napisał:

Naymar


Ładne:-) i ile wydań premierowych 0_o ja to kupuję gry jak pokażą się w jakiejś taniej serii. I mając do wydania 100 zł dajmy na to kupuje załóżmy trzy gry w jakichś tam reedycjach niż jedną w wydaniu premierowym ale za 100zł. Ostatnio tak właśnie zrobiłem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się