Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2009 o 14:10, kaczek93 napisał:

> Ostatnia aktualizacja, kolekcjonerka king''s bounty kupiona w MM za 60 złotych,
jestem
> strasznie zadowolony z tego zakupu, bo to moja pierwsza EK w calej kolekcji ;)

No tak, trzeba przyznać że kolekcjonerka KB jest dość pokaźna a do tego teraz można ją
dorwać w atrakcyjnych cenach 50-60zł. Widzę też Fallouta 3 - też go mam tylko że kolekcjonerke.
Bardzo dobra gra, zagrywałem się w nią jak w mało co. Gulid Wars też mam ale niestety
zawiodłem się na tej grze. Turoka i CoDa5 nie mam ale z chęcią przetestowałbym turoka.
Gratuluje nabytków.


Turok jest świetny, ale na CoD 5 się zawiodlem niestety...Single krotki strasznie, a w multi nawet nie mam ochoty grać, bo mnie jakoś nie przyciąga na dlużej.
A co do Guild Wars, to chcialem pograć w jakieś MMO, ale nie uśmiechało mi się placić abonamentu, więc wypadlo na GW, dosyć milo się kosi nekrosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 14:18, CzarnyPan napisał:

CzarnyPan

Ok, tym razem gry na PC - nic specjalnego, ale od dłuższego czasu gry na konsolę są dla
mnie ważniejsze ;]
Aha, ten Sport Fishing coś tam + 3 gry pod nim to gry z ''koszyka'' i nie są moje ;P
Największe pudło to kolekcjonerka Jade Empire.


"Lekarstwo na ból" chyba każdy ma. Fajno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Final Fantasy VII Advent Children BD Japan

i

Final Fantasy XIII Trial Version (DEMO)

Obie płyty BD nie są regionalnie kodowane. Działają na wszystkich odtwarzaczach BD, a DEMO FF XIII na wszystkich konsolach PS3. Region ZERO, jeżeli chodzi o ścisłość.

Otrzymałem dzisiaj. DEMO Final Fantasy XIII zapiera dech w piersiach.

20090722071108

20090722071114

20090722071119

20090722071124

20090722071130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 07:12, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Final Fantasy VII Advent Children BD Japan

i

Final Fantasy XIII Trial Version (DEMO)

Obie płyty BD nie są regionalnie kodowane. Działają na wszystkich odtwarzaczach BD, a
DEMO FF XIII na wszystkich konsolach PS3. Region ZERO, jeżeli chodzi o ścisłość.

Otrzymałem dzisiaj. DEMO Final Fantasy XIII zapiera dech w piersiach.


Giiiiitezzz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatne demo? Blee, nie popieram kompletnie takiej koncepcji. Jeśli dalej tak pójdzie trzeba będzie płacić za możliwość obejrzenia trailera czy screena na stronie producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 10:56, JayL napisał:

Płatne demo? Blee, nie popieram kompletnie takiej koncepcji. Jeśli dalej tak pójdzie
trzeba będzie płacić za możliwość obejrzenia trailera czy screena na stronie producenta...


To nie jest płatne DEMO. To jest dodatek do filmu. Chociaż też można patrzeć na to w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to sorry, z postu wywnioskowałem, że oddzielnie kupiłeś, jak np. było z GT5 Prologue. W takim razie ciekawa akcja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja gier na PS3. Tytuły dobieram bardzo ostrożnie i jeszcze na żadnym się nie zawiodłem.

Chciałem też kupić InFamous ale nie zależy mi na nim aż tak żeby sprowadzać z UK. Bo Polska wersja nie podeszła mi jak słuchałem.

20090723194723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 14:20, JayL napisał:

Aaa, to sorry, z postu wywnioskowałem, że oddzielnie kupiłeś, jak np. było z GT5 Prologue.
W takim razie ciekawa akcja. ;)


Widzisz, niestety Final Fantasy zdobyło dużo niesławy przez ludzi, którzy nic o serii nie wiedzą. Ja wychowałem się na FF, oprócz Nintendo. Nie wpycham nic nikomu. Nie mogłem się po prostu doczekać. Wiem że dla wielu 250zł za DEMO graniczy z idiotyzmem lub snobizmem. JayL, ja pracuję i wiem na co mogę sobie pozwolić. Kiedyś DEMO będzie droższe niż sama gra. Ale nie o kasę chodzi. Miałem szansę zakupu i ją wykorzystałem. Oczywiście że nie jestem fanem płatnych demo czy też trials. Obejmuje mnie inna sytuacja finansowa. Tyle tylko. Przecież tylko dla MGS4 i FF13 kupiłem PS3. Taka prawda.
Wiem że mieszkając w Polsce na pewno nie byłoby mnie na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciach

Właśnie ostatnim zdaniem wypisałeś smutną, ale prawdziwą prawdę. (hmmm prawdziwa prawda - ciekawe zdanie napisałem)

Wiele gier, gadżetów, rzeczy związanych z grami czy z muzyką dla polskiego gracza są niedostępne z powodu cen.

Przykład. Jestem Wielkim fanem zespołu Porcupine tree oraz projektów pobocznych Pana Wilsona. Ostatnio za płytę Recordings dałem 300zł. Co jest dość niską ceną za wydawnictwa tego zespołu. Mówimy oczywiście o tych wydaniach ciężko dostępnych.

Ostatnio na Ebay znalazłem piękny limitowany Box z Japonii. Cena bagatela prawie 400$. Cudownie było by mieć to w swojej kolekcji, ale niestety cena. To samo wydanie zakupił mój znajomy mieszkający w WB. Po zakupie powiedział. Stary przecież to nawet nie jest moja tygodniowa wypłata.

Przepaść w zarobkach a poza tym łatwość dostępu do gadżetów na rynku zachodnim idą na plus gracza zachodniego. W Polsce zmienia się jedno. Coraz częściej te gadżety i limitowane wydania z zachodu można dostać. Niestety w Cenach baaardzo zachodnich. Teraz przy kursie dolara, funta czy euro już kilkakrotnie było tak, że po prostu z czegoś zrezygnowałem, bo cena zaczynała być nie do przeskoczenia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 06:56, NintendoPassion napisał:

[...]

IMO trochę przesadzasz z tym "na pewno". W końcu i w Polsce jest od groma kolekcjonerów, co widać chociażby w tym temacie. Jeśli znajdziesz dobrze płatną pracę, także tutaj będzie cię stać na kolekcjonowanie, choć oczywiście nie na taką skalę, na jaką Ty możesz sobie pozwolić mieszkając w USA, czasem trzeba sobie coś odpuścić, jak pisze natanadler, ale 250zł za film + demo to nie jest jeszcze cena zaporowa, tym bardziej, że to Final Fantasy. Sytuacja może jeszcze się polepszy, jak wejdzie euro, choć równie dobrze może się pogorszyć [zarobki te same, a ceny wyższe, w co jednak wątpię]. Nie jest u nas tak źle, nie przesadzajcie. :P Toć wielu EK nam nawet Zachód zazdrości. Ale w zamian my Im też wielu rzeczy zazdrościmy.
Mówię tylko o grach - jak jest z resztą, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadżety są bardzo drogie, szczególnie dla niepełnoletniego gracza/kolekcjonera. Jednak my w Polsce mamy doć tanie gry. 80zł, to w porównaniu do cen zachodnich trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się