Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 21:05, Kaucz napisał:

Moje kolekcja gier na Grajstacje 3.

Co powiesz o GTA 4, bo różne opinie słyszałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna kolekcja. Niektórzy pomyślą, że jakiś zboczony jestem, ale cenię w twojej kolekcji to, że nie masz ani jednej platyny, same premiery :)

Zagul=> Jeszcze się się wahasz? Kupuj GTA 4 i nie spamuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 22:24, DoomnY napisał:

> Moje kolekcja gier na Grajstacje 3.

Powiedz czy The Darkness na PS3 ma tak beznadziejny framerate jak demo z PSS? Na pewno
poniżej 30.

Z przykrością stwierdzam iz tak. Często spadam do 5 klatek - aahhee tnie sie niemiłosiernie, ale gdy nic się nie dzieje jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:05, Kaucz napisał:

Moje kolekcja gier na Grajstacje 3.

Dobra kolekcja, a po dodaniu gier, które masz zamiar kupić będzie naprawdę imponująca. Sam zamierzam kupić sobie PS3, ale kupowanie nowych gier co jakiś czas to będzie mały problem. Ile czasu zajęło ci ich zebranie, jeśli wolno spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:05, Kaucz napisał:

Moje kolekcja gier na Grajstacje 3.

The Darkness kupiłeś pod wpływem podcastu Epic Fail ? :>
Sam jakoś parcia na to nie mam, jeszcze w wersję która zaliczy spadki framrate i nie ma trophies.
Jak sobię kupię 360 to może, gdy nadrobię zaległości wśród exów z tej platformy.
Przynajmniej człowiek zagra w płynną wersje, a zawsze pare arczików wpadnie.
Choć nadal będę starał się kupować multiplatformy na ps3 ze zwględu na trophies.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 23:21, MaccCry napisał:

Dziwne, na moim x-klocku ta gra chodziła bardzo płynnie.

Początkowe multiplatformy chodziły dużo gorzej na PS3 niż na X360.
krak - tak ;] Jakoś naszła mnie ochota po przychylnej wypowiedzi Zeratula ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratz. Ja dopiero co wydałem setki złotych na gry, a teraz się dopiero dowiedziałem o giermaszu... Ehhh, pewnie by się z połowę zaoszczędziło. ;/ A teraz już niby kasa by się pewnie znalazła, ale raz i tak mam kilkanaście gier do przejścia, więc zawaliłbym się kompletnie na rok, a dwa jak ja się dostarczę do wawy w piątek? Jezusie, nie mogli w weekend zrobić? Bleh, ale ja zawsze pokrzywdzony jestem... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż tak bywa, mogliby trochę o terminach wcześnie informować...

Dodam jeszcze że pudle z Broken Swordem jest jeszcze drugie ze Sleeping Dragon więc w sumie to 2 gry za 5zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja dotychczasowa kolekcja tekturowych boxów, mniejszych i większych. Spora część z nich to gry z Pierdonki za 10 zł, ale w niczym mi to nie umniejsza dumy, bo jestem fanem takich dużych pudełek. Nie wiem, skąd mi się to wzięło, zwykłe małe pudełka DVD jakoś mnie nie ruszają. Z tego konkretnego zbioru jestem najbardziej dumny z Planescape: Torment (edycja premierowa), Mortal Kombat 3 (kto ma oryginalnego Kombata 3 na PC?), Age of Empires 2 (edycja premierowa), Might & Magic 7 (premierowa, uwielbiam tę serię cRPG) i Warcrafta 2 (niby z Pierdonki, ale zawsze chciałem mieć oryginalnego Warcrafta, już od chwili mojego pierwszego kontaktu z tą grą, tj. 1996 rok). Z reszty boxów również jestem dumny, ofkors.
Jakość zdjęcia słaba, bo z telefonu, a aparatu nie mam. Później, jak znajdę czas, wrzucę zdjęcie kolekcji pudełek dvd.

20090829140415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem dumny z moich dużych pudełek, ale ja jestem fanem nie tyle dużych boxów, ale wydań premierowych i cieszę się z mojego premierowego, pierwszego Fallouta. Mam też duże kartony z Icewind Dale takim jak twoje, Warcraft III i dodatek, Fallout Tactics, Hidden & Dangerous, Settlers III i IV oraz dwie z Biedronki: Stubbs the Zombie i Enter the Matrix. Może niedługo dam zdjęcia :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=20814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się