Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 16:17, vale4694 napisał:

a reszta zdjęc to cała moja kolekcja


Jakies podejzanie dziwne wydanie Turoka ; o Czyzby z zza granicy czy cos ? Bo Polska edycja premierowa byla grubsza z deka.

Ale w kolekcji widze wiele fajnych, ba swietnych tytulow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dekada C&C? Bardzo dobrze, bardzo dobrze. Ale poza tym, to kolekcja... Hm... Przeciętna, brak dla mnie jakiegoś naprawdę wielkiego hitu czy rarytasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy się pyta o EP1.Poprostu kupiłem po OB bo był za 2zł to aż żal nie kupic.Co do Turoka to jest to wersja angielska ściślej mówiąc Irlandzka.A żeba was dobic powiem że C&C First Decade kupiłem za 20zł w Real-u. :P
Zbieram gry od niedawna to też dlatego mało(wogóle) rarytasów.Teraz kolekcja liczy 20gier.Te z końca + Cryostasis, F.e.a.r i Condemned sprzedane.Teraz jade na Giermasz to pewnie dojdzie ME Edycja Kolekcjonerska i coś jeszcze.Zamówiłem już Mini Ninjas z Figurką i Fallout 3 Edycje Kolekcjonerską.Powoli,powoli,ale do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nic nie kupować... A jednak 17 pudełko jeszcze przed końcem wakacji trafiło do mojej kolekcji. ^^ W końcu trafiłem na jakąś wyprzedaż, miałem jeszcze wziąć SWAT4 ZE w PK za 7zł, ale sobie podarowałem - niby grosze, ale już mam w XK, a za te właśnie grosze może kiedyś coś nowego trafię. :P Tak więc wczoraj wróciłem do domu z premierówką Infernala za 9zł. :P Podobno średnia, ale mi się demo podobało, a i ze względów kolekcjonerskich wziąłem.

JayL

20090831115748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 23:47, vale4694 napisał:

Zbieram gry od niedawna to też dlatego mało(wogóle) rarytasów.(...).Powoli,powoli,ale do celu :)


Gratuluję podejścia. Ja też swoją kolekcję długo ciułałem (mam parę tytułów jeszcze nie pokazanych, ale to muszę zmotać jakiś aparat raczej), aż w końcu mam coś, co naprawdę cieszy moje oczy. W sumie, to często spotykam się z opinią w towarzystwie, że już ''mógłbyś se ściągnąć i mieć, a nie wydawać w uj hajsu na gry'', a ja po prostu lubię sobie coś kupić na jakiś czas. Powodzenia w zbieraniu tytułów i chwal się rarytasami ^^
Ale 20 zł za Dekadę? Kufa, ja też chcę O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 23:47, vale4694 napisał:

Każdy się pyta o EP1.Poprostu kupiłem po OB bo był za 2zł to aż żal nie kupic.Co do Turoka
to jest to wersja angielska ściślej mówiąc Irlandzka.A żeba was dobic powiem że C&C First
Decade kupiłem za 20zł w Real-u. :P
Zbieram gry od niedawna to też dlatego mało(wogóle) rarytasów.Teraz kolekcja liczy 20gier.Te
z końca + Cryostasis, F.e.a.r i Condemned sprzedane.Teraz jade na Giermasz to pewnie
dojdzie ME Edycja Kolekcjonerska i coś jeszcze.Zamówiłem już Mini Ninjas z Figurką i
Fallout 3 Edycje Kolekcjonerską.Powoli,powoli,ale do celu :)

20zł... za C&C. Ja dałem 90 O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 23:47, vale4694 napisał:

Zbieram gry od niedawna to też dlatego mało(wogóle) rarytasów.

Mam nadzieję, że też w nie grasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałbym nie grac?Nie jest powiedziane,że wszystko przechodze od początku do końca,ale w każdy tytuł zagram napewno.
Tak na marginesie.Którego jest Giermasz w Katowicach?Jednio mówią że 5 inni że 4 Września. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: ŁAŁ. Bardzo ładne i fajne cudeńko. Gdybyś kiedyś poczuł się na tyle nierozgarnięty, żeby to sprzedać, to chyba chętnie kupię :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka nowych gierek na x360 ktore doszły w ciągu ostatnich 2 tygodni.

Wszystkie gierki na drugim zdjęciu poza Viva Pinata TiP zakupiłem na krakowskim Giermaszu.

Jarden

20090831204014

20090831204022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 19:52, Prosiaq napisał:

Powiem krótko: ŁAŁ. Bardzo ładne i fajne cudeńko. Gdybyś kiedyś poczuł się na tyle nierozgarnięty,
żeby to sprzedać, to chyba chętnie kupię :>



No cos: Mam dwa, dlatego tez jeden właśnie jest na Ebay ;]

@Jarden: Ile za Batmana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia? Dałbym sporo za to, żeby znaleźć w końcu wolną kasę i sobie to kupić (ale na PC).

Jarden - edycja Batmana very najs, reszta jest (przynajmniej dla mnie, ale ja się nie znam) przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 20:24, Kaucz napisał:

Moja kolekcja gier na PS2/PS3.
kaucz



Nie bądź taki i podeślij mi je dopóki nie kupisz PS2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 20:52, Prosiaq napisał:

Jarden - edycja Batmana very najs, reszta jest (przynajmniej dla mnie, ale ja się nie
znam) przeciętna.


Edycja niezła (chociaż US lepsza) ale gierka świetna.
Może i się nie znasz ale masz rację,chociaż za 40zł za grę raczej nie było się nad czym zastanawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, bo nie siedzę w konsolach (jestem pro-PC i to się nie zmieni przez długi czas) :]. Po Batmana muszę sięgnąć i zapewne kupię sobie kolekcjonerkę. A jeśli za te konsolówki po 40 zł... To ja pierdziu, nie muszę się znać, żeby wiedzieć, że cena jest "lekko" promocyjna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się