Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Ale po cholerę plujesz nam do kaszy? Czy jakikolwiek wowowiec Ci napluł i powiedział "Zomgz, ten n00bzor gra w kilkadziesiąt różnych gier!!!111ooneonoeneon"? Nie. A jeśli tak, to mu wysprzęgnij w ryj, bo widać nie dorósł do grania. A czy ja nic innego nie kupuję? Kupuję. Bah, ostatnio wydałem tyle na gry, ile w sumie nie wydałem przez prawie całe życie.
A co złego jest w graniu w jedną grę? Ja już od 13 lat gram w DooMa 1 i 2, może nie dzień w dzień, ale często go odpalam (chyba nawet za często). Po prostu - granie to moja pasja, jeśli gram w coś długo, to jest dla mnie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:51, Prosiaq napisał:

A u mnie takie cuda :*. W kartonowym pudełku DVD mam wsadzoną podstawkę i BC, a WotLK
wywodzi się z edycji kolekcjonerskiej.

Co do mordek, które narzekają na WoWa - WoW i tak wychodzi taniej, bo wolę zapłacić 80
zł na 60 dni i mieć grę na mnóstwo godzin, bo za 80 zł mogę kupić choćby i zajebistego
FPSa czy cokolwiek innego, którego przejdę w GÓRA 15 godzin. WoW to zło? Nołlajfowanie?
Współczuję.
A po co mi kolekcjonerski WotLK? Bo lubię Warcrafta. I sobie odłożyłem pieniądze. Kilka
chwil wyrzeczeń i już. Nie żadne bananostwo, ani nałóg.


Strasznie fajne te gadżety na drugiej focie. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, inna sprawa wracanie do gier. Ja wracam do wielu gier i to nie raz czy dwa, czasami naście razy. Takie Max Payne 1 i 2 przeszedłem dwadzieścia parę razy i nie raz do nich wrócę. Chodzi mi o granie w jedną grę bez przerwy, a tak zazwyczaj się gra w MOO i właśnie dlatego ich nie trawię. Jak ktoś tak lubi, ok, jego sprawa, ale dla mnie jest strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 21:18, MaccCry napisał:

Oj, inna sprawa wracanie do gier. Ja wracam do wielu gier i to nie raz czy dwa, czasami
naście razy. Takie Max Payne 1 i 2 przeszedłem dwadzieścia parę razy i nie raz do nich
wrócę. Chodzi mi o granie w jedną grę bez przerwy, a tak zazwyczaj się gra w MOO i właśnie
dlatego ich nie trawię. Jak ktoś tak lubi, ok, jego sprawa, ale dla mnie jest strata
czasu.



jak się gra w takie gry to wtedy dla ciebie nie jest to strata czasu. Po prostu się uzależniasz i myślisz, że to normalne siedzieć kilka godzin dziennie i tłuc jedną grę bo przecież zapłaciło się abonament to trzeba korzystać, żeby się kasa nie marnowała. Tak właśnie chyba chinczyki robią i co chwila piszą o jakimś, że umarł z wycieńczenia itp.
Ja na szczescie trzymam sie od takich gier z daleka, wystarczy, ze kiedys wpadłem w szpony gry Wolfenstein Enemy territory i potrafiłem przez okres 2 lat grac tylko w tą grę po 5-6h dziennie a nawet i więcej (czas miałem bo do matury były przygotowania min).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:51, Prosiaq napisał:

Co do mordek, które narzekają na WoWa - WoW i tak wychodzi taniej, bo wolę zapłacić 80
zł na 60 dni i mieć grę na mnóstwo godzin, bo za 80 zł mogę kupić choćby i zajebistego
FPSa czy cokolwiek innego, którego przejdę w GÓRA 15 godzin.

Możesz tez zaoszczędzić i kupić kiedyś "przy okazji" jakieś fajne autko... Jak dla mnie jednak płacenie za granie w coś co ostatecznie nie daje nic bardziej wyjątkowego niż w trakcie pierwszych 60 dni.
Anyway - kolekcjonerki WoW''a to można właśnie no-life''om pozazdrościć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 16:17, ZO_S_O napisał:

Anyway - kolekcjonerki WoW''a to można właśnie no-life''om pozazdrościć xD


A niby czemu? Równie dobrze mogę nazwać no-lifem kogokolwiek, kto ma jakąkolwiek kolekcjonerkę. Niby czemu nie? Jeszcze jedno słowo o no-life''ach, moi kochani eksperci, i wysprzęgnę w ryło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz mój żart - poczwórny nołlajf :D
Białe miejsca na pudełku Alone in the Dark to po prostu odbite światło, pudełko jest w idealnym stanie.

20090916185239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:56, FPS_FPP_TPP napisał:

po co ci aż 2 wersje NFS

Umiesz czytać? "Pudełko zawiera [bla bla bla] nie zawiera płyty z grą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:46, laki13 napisał:

Uuu, zajeb... zakupy! Jak się gra?


Gra się bardzo przyjemnie, jak graleś w Grid''a to Shift jest czymś w tym rodzaju tylko nieco łatwiejszym (przynajmniej narazie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się