Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2009 o 18:47, donard napisał:

> Nikt się nie chwali polskim Assassin''s Creed 2? :P
BO NIE MA CZYM! Polskie AC na konsole to okrojone gó.no!

O, pierwsze słyszę. Co ucięli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysisa i Crysisa: Warhead wziąłem w czasie promocji EA - dwie gry w cenie jednej, znaczy jedna za 49,99 zł a druga za 1 grosz. Też w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 00:57, DoomnY napisał:

DoomnY


Ajj Ratchet & Clank. Oj pograłoby się. Niestety wpierw muszę sobie sprawić konsole. Cóż, pozostaje po raz nty zaliczyć R&C3. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 00:57, DoomnY napisał:

DoomnY

Dwie wspaniałe gry. Jednak QfB to tylko dodatek, ale bawi wspaniale (choć to tylko 5h). A ToD to już pełnoprawna i ogromna gra (ponad 12h), piękna grafika (kiedy kupisz zbroje, ona nakłada się na Ratcheta nawet w filmikach), Insomniakom wchodzi tylko Ratchet a nie Resistance sobie darują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 23:20, krak2610 napisał:

To jak w końcu, kupiłeś dla własnej satysfakcji, czy żeby się chwalić na forum? ''heeeej
patrzcie mam win7, ale nie nie, wcale nie kupiłem go dla szpanu, to tylko efekt uboczny''

Dobra już się nie czepiam.


Powiedzmy, że Windowsa 7 kupiłem dla własnej satysfakcji i dlatego, że od zamierzchłych czasów 2003 roku obiecałem sobie, że w końcu zaopatrzę się w legalny system. Jednocześnie nie ukrywam, że i tym chciałbym się pochwalić, bo chyba zdajesz sobie sprawę z tego, jak baaardzo mało PieCów ma legalnego OSa (w sensie nie zainstalowanego domyślnie, a kupionego przez samego usera, a nie "kasiastego tatuśka" ;) ). Ale nie jest to szpan, bo zakup był przemyślany. Chodzi o praktykę - a w praktyce legalny OS raczej szokuje :P

@Balduran2
A widzisz, jednak ktoś jest jeszcze prawdziwym fascynatem gier w Żurałce, pomimo kruchych możliwości finansowych ;) BTW- MW2 w przemyskim blaszaku był dopiero 2tygodnie po premierze, ale za to w szokującej cenie: 114,90zł. Nieźle się wkurzyłem, jak zamówiłem na GOLu za 119+przesyłka=132zł, a tu wystarczyło tylko poczekać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 18:14, Harrolfo napisał:

Gratulacje za 4 dolne gry, w ogóle ładna kolekcja


Dzięki.

Damianuss1 No ten Nolf mi się udał, wyciągnąłem go na goozexie, stan idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać fałszywej skromności, właśnie dotarła do mnie upragniona przesyłka. Święta zapowiadają sie ciekawie, może jeszcze coś dokupię :)

DevilMis

20091209132750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się