Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2010 o 15:03, dave03 napisał:

Widzę że jesteś wielbicielem serii Splinter Cell a to się chwali ;)

Od tygodnia jestem wielbicielem serii. Wstyd się przyznać ale wcześniej w tę grę nie grałem. Po przejściu pierwszej części widzę, że dużo straciłem...
Ale to się nadrobi :)

Dnia 25.04.2010 o 15:03, dave03 napisał:

Przy okazji mam pytanie odnośnie tej trylogii z Kolekcji Klasyki, a konkretniej pierwszej
części przygód Sama Fishera. Czy "jedynka" zawiera może dodatkowe mapy, które były dostępne
w Edycji Kolekcjonerskiej? możesz to w dość szybki sposób sprawdzić zaglądając do folderu
z mapami (jakby co to szukaj tam czegoś takiego: Kola Cell, Vselka, Vselka Infiltration),
ale oczywiście wcześniej musisz zainstalować grę. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz,
gdyż tylko w przypadku obecności tych map zakup tej gry ma dla mnie sens :)


Tak, są te dodatkowe mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 16:18, knopfler napisał:

Moja kolekcja gier na X360:

Nice, naprawdę imponująca kolekcja. Ale nie może się równać z tą Ali_G (bez urazy, ale tamta powala na kolana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 16:38, konio1073 napisał:

> Moja kolekcja gier na X360:
Nice, naprawdę imponująca kolekcja. Ale nie może się równać z tą Ali_G (bez urazy, ale
tamta powala na kolana).

Kolekcje Ali_G i Nata są poza wszelką konkurencją, nawet nie ma co porównywać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem takiej imponującej kolekcji można powiedzieć że nigdy takiej nie widziałem ehh no ale jedno pytanie gdzie World of warcraft ?:)
No ale i tak widzę że niezłe parę tysięcy na to poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 18:34, Inquis1t0r napisał:

Po zdjęciach Ali_G trudno będzie komukolwiek wybić się w tym temacie ;)

Oczywiście jeśli w ogóle komukolwiek się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 20:31, Czarek188 napisał:

Obiecuję wam, że jak wygram w totka to będę miał 3x więcej gier niż Ali_G i to
na wszystkie platformy ^^

Nawet jak wygrasz 3 złote? ^^ Sorka za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 16:35, SLAY3R napisał:

Tak, są te dodatkowe mapy.


Dzięki za info :) Cóż... wygląda na to że będę musiał tą trylogie sobie sprawić, bowiem tych dodatkowych misji w inny sposób (tańszy) chyba nie zdobędę. Teraz pozostaje mi tylko mieć nadzieje, że trzymają one wysoki poziom podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolekcja Aliego, zapewne prędko nie znajdzie się taki, który dorówna jego osobie. Tymczasem.. bez pracy nie ma kołaczy, a jak praca jest, to i są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zakupy na Allegro.

GRID - 10 zł, właściwie nówka, koleś powiedział, że zainstalował ale to dla niego za trudne ;)
GTA: EfLC - 84 zł, nówka.
DiRT 2 - edycja kolekcjonerska, używana - 50 zł. :)

20100426123746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dobre zakupy. EfLC postaram się kupić w czerwcu, a GRID to jedyna samochodówka ostatnich lat która mi się spodobała, więc cena 10zł za taką grę jest naprawdę tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 12:37, Draco-PNC napisał:

Ostatnie zakupy na Allegro.

GRID - 10 zł, właściwie nówka, koleś powiedział, że zainstalował ale to dla niego za
trudne ;)
GTA: EfLC - 84 zł, nówka.
DiRT 2 - edycja kolekcjonerska, używana - 50 zł. :)

Gość pewnie nie miał kierownicy, na klawiaturze GRID IMO nie jest za fajny. Dobre zakupy ale powiedzenie o tym wydaniu DIRTa kolekcjonerka lekko przesadzone bo to tylko zapakowane w "gumę" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 14:36, knopfler napisał:

> Ostatnie zakupy na Allegro.
>
> GRID - 10 zł, właściwie nówka, koleś powiedział, że zainstalował ale to dla niego
za
> trudne ;)
> GTA: EfLC - 84 zł, nówka.
> DiRT 2 - edycja kolekcjonerska, używana - 50 zł. :)
Gość pewnie nie miał kierownicy, na klawiaturze GRID IMO nie jest za fajny. Dobre zakupy
ale powiedzenie o tym wydaniu DIRTa kolekcjonerka lekko przesadzone bo to tylko zapakowane
w "gumę" :P.


Mi tam na klawiaturze grało się bardzo przyjemnie (w przeciwieństwie do takiego SHIFTa), choć z pewnością na kierownicy gra rozwija skrzydła. Co do DiRTa, to no cóż, może masz rację ale to nie ja ochrzciłem ją kolekcjonerką. No i oprócz gumy jest jeszcze DVD z bajerkami oraz odświeżacz powietrza do samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 15:55, Ali_G napisał:

czesc 3 ostatnia

Co się znajduje w kolekcjonerce Warcrafta III? Na polski produkt mi to nie wygląda i też pewnie nie ma dodatku, ale prosiłbym o jakieś info albo zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się