Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2010 o 18:29, deecom napisał:

> czesc 3 ostatnia
Co się znajduje w kolekcjonerce Warcrafta III? Na polski produkt mi to nie wygląda i
też pewnie nie ma dodatku, ale prosiłbym o jakieś info albo zdjęcia :)

Zdjęcia: http://www.amazon.com/WarCraft-III-Reign-Chaos-Collectors-Pc/dp/B000063UZ1
Zawiera: http://www.wowwiki.com/Warcraft_III:_Reign_of_Chaos_Collector%27s_Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 14:52, SLAY3R napisał:

Ali_G super kolekcja, podziwiam.

Poniżej nowe nabytki do mojej kolekcji.



Powiem tak: zacznij od Conviction. Po przejściu trzech pierwszych części jak pograsz w najnowszą to Ci się odechce żyć. Co on zrobili ze Splinter Cellem? Cholerne Ubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 21:07, MrGregorA napisał:

> Ali_G super kolekcja, podziwiam.
>
> Poniżej nowe nabytki do mojej kolekcji.


Powiem tak: zacznij od Conviction. Po przejściu trzech pierwszych części jak pograsz
w najnowszą to Ci się odechce żyć. Co on zrobili ze Splinter Cellem? Cholerne Ubi

Dzięki za radę, ale nie skorzystam. Po kolei muszę sobie zaznajomić historię... Wtedy się zobaczy jak wypada nowa część na tle starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 18:28, SiniS napisał:

Beznadziejny temat. Naprawdę was interesuje, to ile kto ma gier? :-\
Myślałem, że to forum będzie trzymać trochę wyższy poziom.



Owszem interesuje, niektórzy zbierają gry od lat i teraz mają okazję pochwalić się swoja kolekcją.


A tak osobiście.....
Przyznam szczerze że proponował bym, zmianę nazwy tego tematu, na -zobaczcie jaką grę kupiłem sobie ostatnio- :)


Ponieważ to już nie to samo co kiedyś:)
LUDZIE: Wrzucajcie kolekcje, albo większe zbiory jako aktualizacje, a nie grę którą kupiliście dzisiaj na spacerze lub dostaliście od cioci. :) To tak swojadrogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie dość, że lipna jakość, to zdjęcie strasznie duże. Naprawdę wam się nie chce edytować tych fotek? No i muszę przyznac rację scorp..., pokazywane pojedynczych gier mija się z celem. W sumie jest od tego temat http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25716&u=1202 . Najlepiej gdy będziemy dawac fotki tylko całych kolekcji i jakiś większych update''ów. No chyba, że trafi się taka perełka, jak premierowy Max Payne (przydadzą mi się tego kogoś namiary..) lub jakieś wypaśne EK. Taka ogólna sugestia z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 12:21, Harrolfo napisał:

I trzecie zdjęcie, które się nie zmieściło...
Harrolfo

Jak ma się zmieścić skoro jest w ogromnej rozdzielczości i do tego w beznadziejnej jakości? Prawie nic na nich nie widać.
Jeżeli już wstawiasz okładkę z tyłu to wypadałoby przesunąć pudełko o 90 stopni w prawo. Chyba nikt nie będzie przekręcał głowy, aby zobaczyć i przeczytać co tam jest. Jak wspomniałem wyżej - i tak nic nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MaccCry - jakość jest IMO wystarczająca jak na komórkę
@In_The_End - ok, postaram się następnym razem obrócić. Myślałem, że jak zrobiłem na kompie obrócone już, to tu też bedzie, atu zonk, sorki
@all - ok, bedę już od tej pory zamieszczał tylko całe kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay! Zaraz padnę. :D Mój ulubiony bohater gier ever właśnie dziś zawitał z powrotem do domu. :) Już się nie mogę doczekać, aż zagram... ^^

JayL

20100428151939

20100428152005

20100428152049

20100428152123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 13:06, MaccCry napisał:

No chyba, że trafi się taka perełka, jak premierowy Max Payne (przydadzą mi się tego
kogoś namiary..) lub jakieś wypaśne EK. Taka ogólna sugestia z mojej strony :)

Dokąłdnie, ale każdy ma inne zdanie na temat perełek, dla ciebie jest to Max Payn, ale dla innych może być to Dead Space w wersji promo ;> Każdy chce coś zobaczyć innego, więc jeśli już lepiej nie wrzucać ani jednego zdjęcia pojedynczych gier, ale jak wspomniałeś większe aktualizacje i kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 21:20, SLAY3R napisał:

> > Ali_G super kolekcja, podziwiam.
> >
> > Poniżej nowe nabytki do mojej kolekcji.
>
>
> Powiem tak: zacznij od Conviction. Po przejściu trzech pierwszych części jak pograsz

> w najnowszą to Ci się odechce żyć. Co on zrobili ze Splinter Cellem? Cholerne Ubi

Dzięki za radę, ale nie skorzystam. Po kolei muszę sobie zaznajomić historię... Wtedy
się zobaczy jak wypada nowa część na tle starych.


Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Oj tam, ja jestem weteranem serii (prawie, nie grałem w Double Agent) i nowa częśc, z tego co widzę bardzo mi się podoba. Fakt, nie jest to już rasowa skradanka, ale widzę w tej grze Bourne''a, Bonda i Bauer''a (3xB), więc jestem za, choc mam nadzieję, że kolejny SC będzie powrotem do korzeni z nowym bohaterem (lubię Sama, ale nie uśmiecha mi się grac 60. letnim dziadkiem, i tak już jak na 50 parę jest trochę za szybki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 21:36, MaccCry napisał:


Oj tam, ja jestem weteranem serii (prawie, nie grałem w Double Agent) i nowa częśc, z
tego co widzę bardzo mi się podoba. Fakt, nie jest to już rasowa skradanka, ale widzę
w tej grze Bourne''a, Bonda i Bauer''a (3xB), więc jestem za, choc mam nadzieję, że kolejny
SC będzie powrotem do korzeni z nowym bohaterem (lubię Sama, ale nie uśmiecha mi się
grac 60. letnim dziadkiem, i tak już jak na 50 parę jest trochę za szybki).


W ostatniej części sam zginie na zawał gdy będzie strzelał z wózka dla inwalidów :P Sorka za offtop ale nie mogłem się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się