Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Rzadko widzę w Twoich updatach nowe gry. Ile oszczędzasz kupując używki? Pytam, bo ja osobiście nie wyobrażam sobie kupowania używanych gier - tylko nowe (i w miarę możliwości z polskiej dystrybucji) . I tak się zastanawiam ile kasy mógłbym zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 16:59, MrGregorA napisał:

Rzadko widzę w Twoich updatach nowe gry. Ile oszczędzasz kupując używki? Pytam, bo ja
osobiście nie wyobrażam sobie kupowania używanych gier - tylko nowe (i w miarę możliwości
z polskiej dystrybucji) . I tak się zastanawiam ile kasy mógłbym zaoszczędzić.


Używek mam mało (czasem kupię na allegro) około 80% moich gier jest nowa ale często czekam, aż potanieją bo i tak mam w co grać. No chyba, żekam na jakiś mega tytuł. Z dzisiejszego update używka to UL:Dark Kingdom i Prototype i Halo EK (50zeta) Czasem warto szukać okazjii tenchu nowe za 29zł było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 17:31, Tyler_D napisał:

> osobiście nie wyobrażam sobie kupowania używanych gier
Niby dlaczego?


Tak po prostu mam. Nie mówię, że jest to złe i nie potępiam tych, którzy kupują używane gry, ale sam od tego stronie.

@ natanadler

Sorry, nawet nie przyszło mi do głowy, że zdjęcia mogłeś robić po rozpakowaniu gier. Ach, gapa. Ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 10.06.2010 o 17:51, MrGregorA napisał:


@ natanadler

Sorry, nawet nie przyszło mi do głowy, że zdjęcia mogłeś robić po rozpakowaniu gier.
Ach, gapa. Ciężki dzień.

Spoko rozumiem:)

I rozumiem podejście do używanych gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 11:45, knopfler napisał:

> Kolejna sportowa produkcja w mojej kolekcji rodem z firmy SEGA, Virtua Tennis 2009.
Gra
> dość przeciętna lecz jako fan tenisa nie omieszkałem jej zakupić ;)
Oo akurat chciałem sobie ja sprawić na Iksa. Jak wyglądają zmiany względem trójki? Dużo
zmian, jest lepsza czy to jest dokładnie to samo z lepsza grafą?


Jeśli chciałeś sprawić sobie tą grę na konsole, to mogę od razu.. polecić Ci Top Spin''a 3. VT2009 nie jest co prawda kalką VT3, gameplay nieco się zmienił, grafika została poprawiona, mamy do dyspozycji 23 licencjonowanych gwiazd światowego tenisa lecz.. brakuje tej grze realizmu. Tenis to jedna z moich ulubionych dyscyplin sportowych, wiem więc o co mniej więcej w tym sporcie chodzi. Tak jak w poprzednich edycjach, nie możemy wyrzucić piłki za kort, ta po prostu zawsze trzyma się kortu, wyjątkiem od reguły są tylko sytuacje, gdy sterowany przez gracza zawodnik zostaje trafiony mocnym returnem i to zazwyczaj w akcji pod siatką. Może to śmieszne, ale choćby takiego elementu brakuje w tej grze, nie oszukujmy się, tenisiści maszynami nie są i błędy popełniają. Kiedy wczoraj grałem, '''' jakimś cudem '''' wyrzuciłem return, choć sam nie wiem, jak to zrobiłem. Kolejnym minusem jest podchodząca pod science fiction szybkość zawodników ( Nadal dojdzie do praktycznie każdej, nawet najbardziej beznadziejnej do obrony piłki ). Muzyka w menu trochę irytuje, natomiast dźwięki uderzeń piłki są podobne do tych z Top Spin''a 3. Podsumowując, przynajmniej na PC, grę tą oceniłbym na 6/10. Polecić ją mogę zarówno zagorzałym fanom tenisa jak i niedzielnym graczom. Nie nastawiajmy się jednak na wielkie emocje, zagramy 15 może 20 minut i gra momentalnie nam się znudzi. Gra warta 25-30 złotych, nie więcej. Nie wiem jak produkcja SEGI miewa się na konsoli Xbox360, ale prawdopodobnie bardzo podobnie jak na PC. Także polecam Ci grę Top Spin 3, zapewne bardziej przypasuje Tobie do gustu.

Edit : Zapomniałem dodać... producenci oszczędzili graczom '' skoku w bok '', zawodnicy już tak nie latają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD : WaW kupione w MM za 70 zł , Bond za 20 zł w Empiku (tanie jak barszcz :D )a Splinter za 10 w KSG . W nastepnym tygodniu dojdzie nowy numer Play''a (bedzie miał lepsze pełne wersje od Cda :P ) i Prince of Persia: The Two Thrones w takim samym wydaniu jak Splinter .

20100611195917

20100611200005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 19:55, MSPRISON napisał:

Edit : Zapomniałem dodać... producenci oszczędzili graczom '' skoku w bok '', zawodnicy
już tak nie latają.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź ;). Heh pamiętam te skoki z "trójki", chociaż w tym elemencie jest poprawa ale i tak pójde za Twoją radą i zainwestuję w Top Spina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 09:30, Kaucz napisał:

Nowy skromny nabytek. Skoro amerykański dziki zachód taki drogi to postawiłem na polski.

Właściwie to już kończę, wiec leci na sprzedaż.
Kaucz

Mam wersje PC-tową i gra miażdży.
Zdecydowanie lepsza od poprzedniczki.
PS: Coop by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 20:01, piotr961103 napisał:

CoD : WaW kupione w MM za 70 zł , Bond za 20 zł w Empiku (tanie jak barszcz :D )a Splinter
za 10 w KSG . W nastepnym tygodniu dojdzie nowy numer Play''a (bedzie miał lepsze pełne
wersje od Cda :P ) i Prince of Persia: The Two Thrones w takim samym wydaniu jak Splinter
.


Udane zakupy, sam zagrałbym w World At War. Mam pytanko odnośnie Bonda.. instalowałeś już może ? Grę również kupiłem w Empiku, po zainstalowaniu, gdy ją uruchamiam, komputer '''' myśli '''', w uruchomionych procesach na chwilę widnieje nazwa tejże produkcji, po czym nic się nie dzieje, gra się po prostu nie uruchamia. Wadliwy egzemplarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś identyczny problem, winny jest jeden z patchy do internet Explorera, trzeba go odinstalować a jeśli to nie pomoże samego IE, poszukaj o tym na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2010 o 19:55, MSPRISON napisał:

Udane zakupy, sam zagrałbym w World At War. Mam pytanko odnośnie Bonda.. instalowałeś
już może ? Grę również kupiłem w Empiku, po zainstalowaniu, gdy ją uruchamiam, komputer
'''' myśli '''', w uruchomionych procesach na chwilę widnieje nazwa tejże produkcji,
po czym nic się nie dzieje, gra się po prostu nie uruchamia. Wadliwy egzemplarz ?

U mnie wszystko dobrze działa tylko przy pierwszej instalacji wyskoczył błąd . Może byc to wadliwy egz lub problem opisywany przez igora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 21:43, igor8472 napisał:

Miałem kiedyś identyczny problem, winny jest jeden z patchy do internet Explorera, trzeba
go odinstalować a jeśli to nie pomoże samego IE, poszukaj o tym na necie.


Dzięki za wskazówkę, tylko jak się nie mylę, nie mam zainstalowanej najnowszej wersji tego programu, a demo działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się