Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Update. L4D jeszcze z lipca, SC2 świeżutki, dziś dostarczony. Cała kolekcja tu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=24798
Lex

@Materdea
> BTW. Przepraszam, że dwa posty pod sobą (3 właściwie), ale w poście 5 obrazków max. :P
Wystarczyło umieścić gry z update'a na jednym zdjęciu i wszytko by się ładnie zmieściło w poscie. I nicka nie umieściłeś. ;p

20100811181341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK SC2 widać nieźle się trzyma jeszcze po premierze :P, cena robi swoje. Ciekawe ile będzie jeszcze dostępna. Oczywiście graty, mnie się opłacało i jestem zadowolony. I tobie tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 19:15, NintendoPassion napisał:

Titan Quest :)
Wnioskuję wersje premierowe z USA.

Nope. Zarówno podstawka, jak i dodatek, to polskie wydania ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=4997 ). Zresztą wszystkie moje gry, oprócz GoW Collection na PS3, pochodzą z polskiej dystrybucji.

@Damianuss1

Dnia 11.08.2010 o 19:15, NintendoPassion napisał:

EK SC2 widać nieźle się trzyma jeszcze po premierze :P, cena robi swoje. Ciekawe ile
będzie jeszcze dostępna.

Masa polskich sklepów ma nadal kolektorkę na składzie, można wybierać do woli. Za granicą jest gorzej z dostępnością.

Dnia 11.08.2010 o 19:15, NintendoPassion napisał:

Oczywiście graty, mnie się opłacało i jestem zadowolony. I tobie
tego życzę.

Pewnie, że się opłacało. Nie po to człowiek czeka x lat na grę, żeby potem EK nie kupić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 16:59, Materdea napisał:

@Bezi_113
Ładny UPDate, ładny. Kolekcja też świetna. Trochę sporo reedycji, ale premierówki to
wynagradzają. Tak trzymać ! :)

Te reedycje to mnie troszkę bolą, ale jak już są, to najlepiej, żeby było con. 5 egzemplarzy jednej edycji, co by wyglądu całej kolekcji nie popsuć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż jestem zdziwiony że jeszcze nikt nie prezentował tu książki Piotra Mańkowskiego "Cyfrowe Marzenia". Więc zrobie tu ja przeczytałem pierwsze kilkadziesiąt stron i naprawdę dobra rzecz. A do tego jeszcze figurka Marcusa od Renora_Mirshanna (Dzięki stary.)

20100812121050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 12:10, NdysH napisał:

Aż jestem zdziwiony że jeszcze nikt nie prezentował tu książki Piotra Mańkowskiego "Cyfrowe
Marzenia". Więc zrobie tu ja przeczytałem pierwsze kilkadziesiąt stron i naprawdę dobra
rzecz. A do tego jeszcze figurka Marcusa od Renora_Mirshanna (Dzięki stary.)


Na Polygamii wygrałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 12:10, NdysH napisał:

Aż jestem zdziwiony że jeszcze nikt nie prezentował tu książki Piotra Mańkowskiego "Cyfrowe
Marzenia". Więc zrobie tu ja przeczytałem pierwsze kilkadziesiąt stron i naprawdę dobra
rzecz. A do tego jeszcze figurka Marcusa od Renora_Mirshanna (Dzięki stary.)

>
Zapewne dlatego, że to temat "Kolekcje gier" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 15:06, faraoneek23 napisał:

> Aż jestem zdziwiony że jeszcze nikt nie prezentował tu książki Piotra Mańkowskiego
"Cyfrowe
> Marzenia". Więc zrobie tu ja przeczytałem pierwsze kilkadziesiąt stron i naprawdę
dobra
> rzecz. A do tego jeszcze figurka Marcusa od Renora_Mirshanna (Dzięki stary.)
>
Zapewne dlatego, że to temat "Kolekcje gier" :)



Super giera z tej ksiegi :)
Figurka zrywa pape z dachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako Wasz mistrz ogłaszam, że ''kolekcje gier'' to także figurki, koszluki, gadżety, książki, komiksy, plakaty z nimi związane, więc fotki'' wszystkiego'' co z grami związane mile widziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gdyby patrzyć tak schematycznie, to co niektórzy powinni dawno bana dostać za pokazywanie swoich growych gadżetów. Ja tam lubię oglądać w tym temacie wszystko co związane z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 12:10, NdysH napisał:

Aż jestem zdziwiony że jeszcze nikt nie prezentował tu książki Piotra Mańkowskiego "Cyfrowe
Marzenia". Więc zrobie tu ja przeczytałem pierwsze kilkadziesiąt stron i naprawdę dobra
rzecz. A do tego jeszcze figurka Marcusa od Renora_Mirshanna (Dzięki stary.)


Widziałem reportaż w tv z autorem książki. Sam bym się na takie coś skusił. Wszak to nasze :) Z Polski!

Spoiler

tyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się