Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2010 o 16:58, vale4694 napisał:

> Lol masz cztery. mass Effect 2, Splinter Cell, Starcraft Battle Chest i Saints Row
2.
Saint''s Row 2 to również nie kolekcjonerka.

Semi-kolekcjonerka.

Dnia 28.08.2010 o 16:58, vale4694 napisał:

Mass Effect 2 to dla mnie też kolekcjonerka tylko z nazwy,

Jakby dodali do pudełka tampony z logiem ME2 to wtedy by była?

Dnia 28.08.2010 o 16:58, vale4694 napisał:

Splinter Cell-a nie widzę,ale
jeśli to kolekcja wszech czasów gdzie są wszystkie starsze części to to również nie jest
edycja kolekcjonerska.
:)

Przy pierwszym uzupełnieniu masz Czarne Duże Pudełko z logiem SC. Tam są same starsze części, od jedynki do trójki. Double Agenta nie ma, bo kolekcjonerka ukazała się 2 miesiące po premierze tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 14:42, rybisiu napisał:

> Lol masz cztery. mass Effect 2, Splinter Cell, Starcraft Battle Chest i Saints Row
2.

Trochę podetnę Ci skrzydełka bo Starcraft Battlechest to nie jest wydanie kolekcjonerskie
:E

Semi-kolekcjonerka powiedzmy. Bo jest to wydanie imo kolekcjonerskie jednak - kolekcja starcraft, sama nazwa mówi.

Dnia 28.08.2010 o 14:42, rybisiu napisał:

Ale Kolekcja ładna :) Praktycznie same mocne tytuły, a to jest przecież najważniejsze.

Ano, a kolekcjonerek nie kupuję bo szkoda mi kasy na jakieś dodatkowe karty czy podpaski z logiem danej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 11:38, Czarek188 napisał:

Czarek188

Część druga.



Wspaniała kolekcja. Nie to co moja. Ja mam większość reedycji, a moim największym osiągnięciem jest premierowe wydanie Shifta :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 19:19, Orion napisał:

Wspaniała kolekcja. Nie to co moja. Ja mam większość reedycji, a moim największym osiągnięciem
jest premierowe wydanie Shifta :|


Może nie jest imponująca, ale przecież stopniowo będzie się powiększać ;) A reedycje to przecież też zwykłe gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie się powiększać będzie ;) Szczegónie, że idą dwa najbogatsze (dla mnie) tytuły kolekcjonerskie. Na pierwszy ogień StarCraft II Wings of Liberty Edycja kolekcjonerska i Hreoes of Midth and Magic V Edycja kolekcjonerska. Aby przyjdzie paczka to się pochwalę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 19:15, Kirabaxior napisał:

> > Lol masz cztery. mass Effect 2, Splinter Cell, Starcraft Battle Chest i Saints
Row
> 2.
>
> Trochę podetnę Ci skrzydełka bo Starcraft Battlechest to nie jest wydanie kolekcjonerskie

> :E
Semi-kolekcjonerka powiedzmy. Bo jest to wydanie imo kolekcjonerskie jednak - kolekcja
starcraft, sama nazwa mówi.
> Ale Kolekcja ładna :) Praktycznie same mocne tytuły, a to jest przecież najważniejsze.

Ano, a kolekcjonerek nie kupuję bo szkoda mi kasy na jakieś dodatkowe karty czy podpaski
z logiem danej gry.


Rzadkie to fakt, zwłaszcza u nas praktycznie nie dostępne. Za wielką wodą już mniej. w Polsce z tego co się orientuję można było dorwać tylko Diablo Battlechest, a teraz w obiegu jest jedynie WoW Battlechest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 21:13, rybisiu napisał:

Rzadkie to fakt, zwłaszcza u nas praktycznie nie dostępne. Za wielką wodą już mniej.
w Polsce z tego co się orientuję można było dorwać tylko Diablo Battlechest, a teraz
w obiegu jest jedynie WoW Battlechest.

Warcraft batllechest też był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 22:14, Kirabaxior napisał:

> Rzadkie to fakt, zwłaszcza u nas praktycznie nie dostępne. Za wielką wodą już mniej.

> w Polsce z tego co się orientuję można było dorwać tylko Diablo Battlechest, a teraz

> w obiegu jest jedynie WoW Battlechest.
Warcraft batllechest też był.

W US i A tak :) U nas nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 21:11, Czarek188 napisał:

Oj będzie się powiększać będzie ;) Szczegónie, że idą dwa najbogatsze (dla mnie) tytuły
kolekcjonerskie. Na pierwszy ogień StarCraft II Wings of Liberty Edycja kolekcjonerska
i Hreoes of Midth and Magic V Edycja kolekcjonerska. Aby przyjdzie paczka to się
pochwalę ^^

Nie masz na co kasy wydawać tylko na StarCrafta II kolekcjonerskiego? :D A poza tym mój post odnosił się do Oriona, ale pochwal się jak zdobędziesz gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 16:10, Tyler_D napisał:

Małe uzupełnienie mojego skromnego zbioru.

Tyler_D aka Kłejk

Co więcej jest nówka - sztuka a nie używka


OoO gdzie dorwałeś nówkę i za ile ? allegro ;] ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest moja malutka (chyba najmniejsza na forum) kolekcja gier. Mam ich nie wiele bo zbieram od niedawna. I cieszę się że może mam ich mało to przynajmniej nie mam gierek od CI

pioro19

20100830075639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 07:56, pioro19 napisał:

To jest moja malutka (chyba najmniejsza na forum) kolekcja gier. Mam ich nie wiele bo
zbieram od niedawna. I cieszę się że może mam ich mało to przynajmniej nie mam gierek
od CI

pioro19


Skromnie, ale bardzo ładnie. PES 2010 w premierze pięknie się prezentuje i jeszcze CoD 2 ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dandelion

15 miesięczna kolekcja gier na PS3. Dużo gier z niej wypadło bo albo były średnie (Prince of Persia, Far Cry 2, NFSy), albo okazywały się crapami (WET, Mercenaries 2). Z obecnego stanu nie powinno już nic ubyć, bo wszystkie te gry są świetne lub b.dobre:)

20100830121318

20100830121334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się