Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2010 o 09:15, Jagged napisał:

moje nowe nabytki :)


Gratki. :) Gdzie udało Ci się zdobyć inFamousa nie-platynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 10:02, woko27 napisał:

> moje nowe nabytki :)

Gratki. :) Gdzie udało Ci się zdobyć inFamousa nie-platynę?



jakieś 3 tygodnie kupiłem w Media Expercie (Wrocław) za 99zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2010 o 21:03, Chlorofil napisał:

Opłaca się kupić Saboteura ?


Moim skromnym zdaniem opłaca się i to jak. Gra jest przednia :D Dobrze się z nią bawiłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 10:22, Jagged napisał:

jakieś 3 tygodnie kupiłem w Media Expercie (Wrocław) za 99zł :)

Ale przepłaciłeś chłopie. :) Jeszcze niedawno EK tej gry chodziło na empiku o dychę taniej, poza tym idealne premierki można dostać na Allegro również taniej. Ale rozumiem jeśli wolisz wszystko nowiutkie we folii, mam podobnie, chociaż staram się to ograniczać. ;] No i gratulacje, elegancki zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zmiany w kolekcji gier na PS3 i updacik na PSP
AC z wymiany (z dopłatą dla mnie :) za The Saboteur
Burnout za GH III
Gun za Pirates of the Caribbean: Dead Man''s Chest

20101103164753

20101103165022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 16:50, Harrolfo napisał:

Kolejne zmiany w kolekcji gier na PS3 i updacik na PSP
AC z wymiany (z dopłatą dla mnie :) za The Saboteur
Burnout za GH III
Gun za Pirates of the Caribbean: Dead Man''s Chest


Brawo świetne zakupy ^^ Polecam z całego serca zagrać w GUN Shodown bo to jest(zaraz po resistance:retribution) najlepsza strzelanka tps na psp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 17:14, bobobo napisał:

Brawo świetne zakupy ^^

Dzięki :)
>Polecam z całego serca zagrać w GUN Shodown bo to jest(zaraz po resistance:retribution) najlepsza strzelanka tps na psp :)
O ile demko Oporu nie przypasowało mi (nie lubię strzelania do mutantów ;), to Gun to sprawdzony produkt, bo już kiedyś grałem na PC. A jeszcze wymiana za Piratów, którzy są grą słabą - nice! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobny update mojej kolekcji.

Castlevanie przeszedłem z 3 tygodnie temu jednak sprzedałem wersję "standardową" na rzecz EK ze względu na niesamowity soundtrack.
Poza tym Castlevania to dlamnie w tym momencie nr 1 jeśli chodzi o gierki typu GoW, świetna muzyka, niezła grafika i grywalność, pomijam tu już świetny design leveli oraz ogólny "art style" jaki w grze występuje.

Arcania dla jednych kicha a dlamnie całkiem znośny H&S,chociaz nie uważam go za następcę Gothic''a.

W Fable 3 właśnie gram i jest jak narazie bardzo fajna.

Na Enslaved mam nadzieję że przyjdzie pora ale szczerze powiedziawszy po przejściu Castlevanii (obie kupione w tym samym czasie) jakoś nie mogę się do niej przekonać mimo że mi się podoba...

Jarden

20101103200719

20101103200723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:18, Damianuss1 napisał:

Cztery piękne kolekcjonerki :). Szkoda, że w naszym kraju nie sprzedają takiej edycji
Castlevanii. Bardzo ładnie.


Też nad tym ubolewam, chociaż z drugiej strony obawiam się że cena EK Castlevanii w polsce mogłaby być wyższa i zarazem mniej opłacalna niż sprowadzanie jej z UK:/
Na allegro widziałem EK Castlevanii za 400zł, znaczne przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:13, Jarden napisał:

Drobny update mojej kolekcji.

Castlevanie przeszedłem z 3 tygodnie temu jednak sprzedałem wersję "standardową" na rzecz
EK ze względu na niesamowity soundtrack.
Poza tym Castlevania to dlamnie w tym momencie nr 1 jeśli chodzi o gierki typu GoW, świetna
muzyka, niezła grafika i grywalność, pomijam tu już świetny design leveli oraz ogólny
"art style" jaki w grze występuje.

Arcania dla jednych kicha a dlamnie całkiem znośny H&S,chociaz nie uważam go za następcę
Gothic''a.

W Fable 3 właśnie gram i jest jak narazie bardzo fajna.

Na Enslaved mam nadzieję że przyjdzie pora ale szczerze powiedziawszy po przejściu Castlevanii
(obie kupione w tym samym czasie) jakoś nie mogę się do niej przekonać mimo że mi się
podoba...

Jarden


No no no,całkiem ładny rzut ( graty w szczególności za Fable III i Castlevanie ),BTW nie wiesz czy na PC-ety jest taki sam skład EK Fable bo bardzo chętnie bym sobie coś takiego na święta sprawił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:49, Slayer_Watti napisał:

No no no,całkiem ładny rzut ( graty w szczególności za Fable III i Castlevanie ),BTW
nie wiesz czy na PC-ety jest taki sam skład EK Fable bo bardzo chętnie bym sobie coś
takiego na święta sprawił ;p


Dzięki.
Nie mam pojęcia szczerze mówiąc, wiem tylko że Fable 3 na PC wyjdzie dopiero w przyszłym roku, nawet daty chyba oficjalnej nie ma jak narazie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:55, Jarden napisał:

> No no no,całkiem ładny rzut ( graty w szczególności za Fable III i Castlevanie ),BTW

> nie wiesz czy na PC-ety jest taki sam skład EK Fable bo bardzo chętnie bym sobie
coś
> takiego na święta sprawił ;p

Dzięki.
Nie mam pojęcia szczerze mówiąc, wiem tylko że Fable 3 na PC wyjdzie dopiero w przyszłym
roku, nawet daty chyba oficjalnej nie ma jak narazie:/


Co też Ty opowiadasz,sprawdzałem niedawno i w planie wydawniczym CD Projekt zapowiedziane jest na końcówkę tego roku,czyli zapewne zobaczymy je na Boże Narodzenie na sklepowych półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 22:39, Commander_Shepard napisał:

Aktualka PS3
Gra z wymiany

Niedoceniony tytuł. Ostatni ze stajni Pandemic o ile się nie mylę. Pomimo kilku większych i tych mniejszych niedoróbek to naprawdę świetna gra. Sam grałem w wersję PC, a teraz kilka dni temu nabyłem wersję na Xboxa. Nie wiem za co się wymieniłeś, ale w Saboteur z pewnością warto zagrać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 22:51, Damianuss1 napisał:

Niedoceniony tytuł. Ostatni ze stajni Pandemic o ile się nie mylę. Pomimo kilku większych
i tych mniejszych niedoróbek to naprawdę świetna gra.


Lepiej bym tego nie ujął. Naprawdę wielka szkoda, że chłopakom z Pandemic nie dano jeszcze szansy, bo po stworzeniu Saboteura na pewno na nią zasłużyli. Niby były zapowiadane jakieś DLC, ale nic z tego nie wyszło i już na pewno nie wyjdzie, a szkoda, bo ta gra wręcz prosi się o jakieś dodatkowe misje, choć ogólnie zwolennikiem tego typu dodatków raczej nie jestem.

Commander_Shepard --->

Nie wiem co za tego Saboteura wydałeś, ale raczej zrobiłeś dobry interes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Na PC niegrywalna, dobrze, że tego gówna nie kupiłem a jedynie pożyczyłem bo inaczej tego nazwać nie można. Komp mocny ale oczywiście twórcom gry Radeon się nie spodobał. Dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:59, Slayer_Watti napisał:

Co też Ty opowiadasz,sprawdzałem niedawno i w planie wydawniczym CD Projekt zapowiedziane
jest na końcówkę tego roku,czyli zapewne zobaczymy je na Boże Narodzenie na sklepowych
półkach.


Na Amazonie Fable 3 na PC w ogóle nie ma daty wydania a na Game jest tylko podane 12.2010 więc może być różnie.
Miejmy nadzieje że tym razem CDP nie dało ciała w takim razie.
Tak czy siak zawsze lepiej sprawdzać daty premier gdzie indziej niż w planie CDP czy gram.pl bo obie strony są aktualizowane tak sporadycznie że ciężko się wyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się