Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Te pierwsze Poki to legenda :), z czasem kiedy przychodziło już ich coraz więcej i więcej - to już nie każdemu się musi podobać. Można widzieć gdzie go kupujesz konkretnie? I jaki kolor :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 17:11, Osiol napisał:

Osiol

Mój nowy nabytek. Znów przegram srebrną wersję pokemonów, tylko w odświeżonej wersji.

Choć mam jeden problem, który mnie boli. Nie przesłali mi jeszcze NDS....


Ja w te poki tylko starszą wersje grałem na Gameboyu. Bardzo dobry zakup. Ja gram na Dsie w Platinum i mam zamiar kupić Black&White.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś sprawdzić? Z czystej ciekawości. W nowszych grach trzeba chyba zmienić język w XMB żeby w grach się również zmienił, ale nie jestem pewien jak to jest w LBP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 15:47, Konrad512 napisał:

A mógłbyś sprawdzić? Z czystej ciekawości. W nowszych grach trzeba chyba zmienić język
w XMB żeby w grach się również zmienił, ale nie jestem pewien jak to jest w LBP2.

W LBP1 GotY i LBP2 język w grze jest taki jak w XMB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 17:48, Konrad512 napisał:

To fajnie, akurat inFamous i ModNation Racers nie miały wyboru wersji językowej, dlatego
podejrzliwość.


Infamous nie ma, Modnation ma. W nowych grach sony język zmienia sie wraz z wyborem jezyka konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 13:49, Damianuss1 napisał:

Te pierwsze Poki to legenda :),


Owszem, legenda.

A kupuję na allegro od jakiegoś nowo rozwijającego się sklepu, który nazbierał już ponad 3000 pozytywów. Nazwy nie podam, bo nie chcę aby gram.pl się pogniewało, choć póki co to mogę jedynie po marudzić. Nic mnie nie informują, nie odpowiadają na maila, póki co czuję całkowitą olewkę w stronę mojej osoby. A ponoć tak się reklamowali, że wysyłają raz na sprzęt.

A wybrałem sobie czerwony kolorek (mój ulubiony).

Kryst90, ogólnie to wieki temu, w tym temacie pokazywałem swoją kolekcję, w której też mieści się Red Version na Gameboy. W sumie to przez nią napaliłem się na odświeżonego silvera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 17:57, MrGregorA napisał:

Infamous nie ma, Modnation ma. W nowych grach sony język zmienia sie wraz z wyborem jezyka
konsoli


Jesteś pewien, że Modnation ma wersję angielską? Bo słyszałem kiedyś, że polska wersja jest wyłącznie po polsku, zresztą specjalnie pytałem się na jakimś forum i powiedziano mi, że nie ma angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2011 o 18:51, Osiol napisał:


Kryst90, ogólnie to wieki temu, w tym temacie pokazywałem swoją kolekcję, w której
też mieści się Red Version na Gameboy. W sumie to przez nią napaliłem się na odświeżonego
silvera.


No właśnie widziałem. Strasznie ci zazdroszczę tych pokemonów w oryginalnych pudełkach. Pamiętam że kiedyś można było gry na gameboya kupić media markcie i to oryginalne ale to stare czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 17:11, Osiol napisał:

Osiol

Mój nowy nabytek. Znów przegram srebrną wersję pokemonów, tylko w odświeżonej wersji.

Choć mam jeden problem, który mnie boli. Nie przesłali mi jeszcze NDS....


Gratki. Przypominają mi się moje pierwsze gry na Game Boya. Poke Yellow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 18:48, barth89 napisał:

Nowe nabytki :) ME1 (premiera) + ME2 (EK) :)

Piękne nabytki (widzę że udało ci się dorwać premierówkę ME -to się chwali :)). Teraz przed tobą wiele godzin świetnej zabawy . Have fun :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 18:56, KofeinowyPablo napisał:

> Nowe nabytki :) ME1 (premiera) + ME2 (EK) :)
Piękne nabytki (widzę że udało ci się dorwać premierówkę ME -to się chwali :)). Teraz
przed tobą wiele godzin świetnej zabawy . Have fun :).


Premierówkę ME kupiłem za 30zł ;) ME2 to używka, ale w idealnym stanie - nie mogłem się powstrzymać i chciałem mieć kolekcjonerkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 23:04, zajacisko napisał:

To było coś jak Lemingi tylko coś zupełnie innego?


Nie całkiem. Gruntz to gra "na myślenie" polegająca na nawalaniu się ludzikami z gliny. Zawiera też mapki typu "jak jednym ludzikiem rozwalić miliony". Bardzo fajna, wciągająca gra. 1 w którą grałem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 21:43, Krystian-03 napisał:

Ahh, oto Gruntz, znalazłem go w szafce, zainstalowałem i stare dobre czasy wróciły ;)
Jest to edycja premierowa z 1998 roku, zadna reedycja ;)


Gry nie znam, ale starsze wydania zachowane w pudełkach zawsze świadczą coś o pieczołowitości i przywiązaniu właściciela do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citkowsky

Tak jak zapowiadałem, w tamtym tygodniu na ebayu brytyjskim kupiłem kolejną perełkę do swojej kolekcji.

Poniżej zdjęcia nowego nabytku oraz zdjęcie całej kolekcji NFSów oraz zdjęcie nowego nabytku w towarzystwie swojej ,,siostry".

20110125112329

20110125112352

20110125112558

20110125112604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się