Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Moja, jeszcze nie największa, kolekcja gier na PS3. ;)

Konsole mam dopiero od września, więc gier nie za dużo. W najbliższym czasie, po wypłacie, planuje kupić Red Dead Redeamption, albo jakieś dwie tańsze gry. ;)

Słaba jakość, bo robione telefonem.

NuGGet aka. NuGGetos

20110202184736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 18:47, NuGGetos napisał:

NuGGet aka. NuGGetos

Aj, moje oczy! Ile platyn! ;)
Eh, kto wymyślił te ohydne okładki...

A kolekcja całkiem całkiem. Sporo dobrych tytułów. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2011 o 19:05, Renzov napisał:

Aj, moje oczy! Ile platyn! ;)
Eh, kto wymyślił te ohydne okładki...

Nie zwracam zbytniej uwagi na wydania, no i nie zarabiam tyle żeby kupować wszystkie gry w dniu premiery. ;) Ważna jest gra a nie okładka czy trofea. :) Chociaż fakt, żółć z platyn wali po oczach, hehe.

Dnia 02.02.2011 o 19:05, Renzov napisał:

A kolekcja całkiem całkiem. Sporo dobrych tytułów. Gratulacje.

Planuje teraz kupno albo RDR albo jakiegoś dobrego RPG, na pewno nie japońskiego. Myślę nad Two Worlds 2 ale słyszałem że zabugowane nieźle niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 19:09, NuGGetos napisał:

Nie zwracam zbytniej uwagi na wydania, no i nie zarabiam tyle żeby kupować wszystkie
gry w dniu premiery. ;) Ważna jest gra a nie okładka czy trofea. :) Chociaż fakt, żółć
z platyn wali po oczach, hehe.

No tak, ja też rzadko kupuję gry w dniu premiery, ale zawsze staram się dorwać premierowe wydanie np na allegro. Nie cierpię swojego wydania Uncharted: Drake''s Fortune, bo to moja jedyna gra w platynie. A okładki jak niektórzy zmieniać nie będę. Uważam, że to jest głupie :).

Dnia 02.02.2011 o 19:09, NuGGetos napisał:

Planuje teraz kupno albo RDR albo jakiegoś dobrego RPG, na pewno nie japońskiego. Myślę
nad Two Worlds 2 ale słyszałem że zabugowane nieźle niestety.

Całkiem w porządku gra się też w Dragon Age. W najbliższym czasie wychodzi druga część, więc na razie jest w co grać, jeśli chodzi o RPGi. Chociaż ten gatunek nie jest niestety zbyt rozpowszechniony na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2011 o 19:21, Renzov napisał:

No tak, ja też rzadko kupuję gry w dniu premiery, ale zawsze staram się dorwać premierowe
wydanie np na allegro.

Ja niestety na coś takiego jak allegro czasu nie mam, praca, praca i praca. Nie mam kiedy licytować, kiedy iść do banku. Teraz mam urlop to przynajmniej te 3 godzinki dziennie pomęczę konsolę. ;) Częściej po pracy, w dzień wypłaty wpadam po drodze do empiku, MM, i tam szukam jakichś okazji.

Dnia 02.02.2011 o 19:21, Renzov napisał:

Całkiem w porządku gra się też w Dragon Age. W najbliższym czasie wychodzi druga część,
więc na razie jest w co grać, jeśli chodzi o RPGi. Chociaż ten gatunek nie jest niestety
zbyt rozpowszechniony na konsolach.

DA mam na PC, dwójkę pewnie kupię jak stanieje. Właśnie o takie RPG mi chodzi, punkty doświadczenia, drużyna, ekwipunek i tym podobne bzdury, dużo rozmów z NPC. Dlatego już tego Fallouta 3 męczę, bo z moich gier to jedyne RPG w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 21:45, Gryczka napisał:

I jak tam Far Cry, ukończyłeś tego shita? :>

Dlaczego Shita...? Mistrzostwo może to nie jest, ale mi sie tam dobrze gra. Wrogowie głupkowaci, ale nic innego co można nazwać bugiem mi sie nie przytrafiło, a jestem pod końcem drugiego aktu. Ma klimat, grafika nie taka zła, nie rozumiem takiego ciśnięcia tej gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie kolekcji - wszystko używki ale za takie grosze grzechem było nie wziąć. W międzyczasie do zbioru doszedł jeszcze Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w figurką.

Tyler_D

20110203162925

20110203162943

20110203162959

20110203163011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja: NintendoPassion

DooM - Super Nintendo, NTSC, USA

W ówczesnych czasach nie było mnie stać na PC, więc grało się na konsoli. 16-bitowa maszyna radziła sobie z grafiką dzięki zastosowanemu procesorowi Super FX http://en.wikipedia.org/wiki/Super_FX zamontowanym na kartridżu. Dzięki temu Nintendo nie musiało inwestować w development nowej konsoli, a cena gry wzrosła tylko o 10 USD.

20110204112045

20110204112054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 11:22, NintendoPassion napisał:

Kolekcja: NintendoPassion

DooM - Super Nintendo, NTSC, USA

W ówczesnych czasach nie było mnie stać na PC, więc grało się na konsoli. 16-bitowa maszyna
radziła sobie z grafiką dzięki zastosowanemu procesorowi Super FX http://en.wikipedia.org/wiki/Super_FX
zamontowanym na kartridżu. Dzięki temu Nintendo nie musiało inwestować w development
nowej konsoli, a cena gry wzrosła tylko o 10 USD.

Posiadać takiego rodzynka w swojej kolekcji to wielka duma.Po prostu coś przepięknego.Szczere gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 11:39, bobobo napisał:

Takiego klasyka mieć w swojej kolekcji to nie lada gratka i zaszczyt ;) Gratuluję zakupu


Dzięki. Trochę zużyta, ale wiadomo dlaczego.

@Ace1974:

>Posiadać takiego rodzynka w swojej kolekcji to wielka duma.Po prostu coś przepięknego.Szczere gratulacje.

Duma? Nie wiem. Na pewno jest to rzadki okaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 10:49, NintendoPassion napisał:

> Takiego klasyka mieć w swojej kolekcji to nie lada gratka i zaszczyt ;) Gratuluję
zakupu

Dzięki. Trochę zużyta, ale wiadomo dlaczego.

@Ace1974:

>Posiadać takiego rodzynka w swojej kolekcji to wielka duma.Po prostu coś przepięknego.Szczere
gratulacje.

Duma? Nie wiem. Na pewno jest to rzadki okaz.

Jak dla mnie Doom1 nie zależnie od platformy to taki teraz rzadki czarny kruk.Zwłaszcza ,że wydaje mi się ,że widzę tu takie wydanie po raz pierwszy.No i masz go utrzymanego w idealnym stanie za to masz u mnie kolejnego plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2011 o 13:53, Ace1974 napisał:

> Duma? Nie wiem. Na pewno jest to rzadki okaz.
Jak dla mnie Doom1 nie zależnie od platformy to taki teraz rzadki czarny kruk.Zwłaszcza
,że wydaje mi się ,że widzę tu takie wydanie po raz pierwszy.No i masz go utrzymanego
w idealnym stanie za to masz u mnie kolejnego plusa.


Dzięki za słowa uznania. Gdzieś mi się zapodziała instrukcja. Kartridż należy wyczyścić i usunąć naklejkę z pudełka.
Ręki nie dam sobie uciąć, ale wydaje mi się, że druga też gdzieś powinna być. No i kilka innych gier.
Na Allegro jeszcze DooM''a na SNES nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się