Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2011 o 15:49, Citkowsky napisał:

Postanowiłem zrobić zdjęcia całej mojej obecnej kolekcji gier.

Ładna kolekcja. Zwłaszcza te wszystkie NFSy. Tak się tylko zastanawiam co to za GTAIV to obok EFLC? Czy to poradnik jest? Już zapomniałem jak on wygląda.

I przy okazji oto mój dzisiejszy update. Z tym goldem to się trochę zrobiłem na szaro, ale byłem tego w pełni świadomy : P, dwieście dziewiętnaście ehh... no, a do tego dodatkowo Limbo.

20110215170251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 17:03, Damianuss1 napisał:

I przy okazji oto mój dzisiejszy update. Z tym goldem to się trochę zrobiłem na szaro,
ale byłem tego w pełni świadomy : P, dwieście dziewiętnaście ehh... no, a do tego dodatkowo
Limbo.


A tam, trzeba czasami sobie pozwolić :P A Limbo to fajna i nowatorska gra, nie ma takiej drugiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 17:12, SongoX napisał:

A tam, trzeba czasami sobie pozwolić :P

W końcu się przełamałem :D. Co mi tam, kolejny raz będę narzekać za rok, że musiałem tyle wydać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 15:49, Citkowsky napisał:

Citkowsky

Postanowiłem zrobić zdjęcia całej mojej obecnej kolekcji gier.
Niestety robione telefonem więc bez rewelacji.


Gdzie mieszkasz i kiedy Cię nie ma w domu: ;)

A tak poważnie to gratuluję wytrwałości w zbieraniu tych wszystkich NFS-ów i GTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 20:52, bobobo napisał:

HAHAHA Co za gniot LOL RoFl IdE gRaĆ w cOdA...

Hehe :D
Swoją drogą wszystkie te CoD-y mnie nudzą. I nie tylko one bo zaczyna już każdy FPS.
Wszystko sprowadza się do siekania talibów czy jakiś tam ufoli. Mnie to już nie bawi. Dlatego sięgam po dobre cRPG.

Dnia 16.02.2011 o 20:52, bobobo napisał:

A tak na serio: Dragon Age to naprawdę niezła gierka, nie zawiedziesz się ;)

Dragon Age to taki współczesny Baldur''s Gate. Sam przebieg rozgrywki mnie przekonuje. Mam nadzieje że podobnie jak Baldur da mi w kość poziomem trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2011 o 21:02, DonSzabla napisał:

Dragon Age to taki współczesny Baldur''s Gate. Sam przebieg rozgrywki mnie przekonuje.
Mam nadzieje że podobnie jak Baldur da mi w kość poziomem trudności.


Wal na najtrudniejszy (lub trudny nie pamiętam jakie są poziomy xD) a nie przejdziesz pierwszego miasteczka :P Ja na normalu musiałem sporo kombinować,a na trudnym to jest jak z black opsem "Nie przeżyjesz" :D (tak brzmi podnazwa veterana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też pokaże moją malutką kolekcje gier. W tym roku poszerzy się znacznie (mam nadzieje). Na zdjeciach nie znalazł się jeszcze Warhammer: Mark of Chaos ponieważ pożyczyłem go koledze. Przepraszam za jakość zdjęć ale nie miałem mojego aparatu :(

Borek96

20110216212821

20110216213100

20110216213248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woody Woodpecker!!!! Moja ulubiona gra z dzieciństwa!!! :D Nie no,gratulations kolekcji,szczególnie tomb raiderów,mam nadzieję,że się powiększy,bo rzeczywiście jest dość mała ;) Ale jaka :D Ooo fan gothica,lecz niezbyt fan,bo ma najgorsze części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 21:39, bobobo napisał:

:D Ooo fan gothica,lecz niezbyt fan,bo ma najgorsze części :D


No ja mam najgorsze części bo te lepsze ma mój brat więc niechciało mi się kupować :D Ale teraz kupie jak tylko kaska będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna kolekcja. Dużo "perełek" w premierowych wydaniach( szczególnie zazdroszczę pierwszego Mass Effecta i Fallouta 3).
PS. Co ta za wydanie Spellforca, którego kawałek widać na 3 zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafioso_PL
Dwa nowe nabytki, C&C kupiłem przetestować pomimo niezbyt pochlebnych opinii, (wolę przekonać się na własnej skórze co z tego wyszło), a Star Trek będzie moim pierwszym MMO, kupionym tylko ze względu na tematykę. Zobaczymy czy mnie wciągnie ...

Jak patrzę na tą odznakę od razu słyszę w głowie "Join the Starfleet" =]

20110218180148

20110218181458

20110218181945

20110218182409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 16:32, Shad0w napisał:

Ładna kolekcja. Dużo "perełek" w premierowych wydaniach( szczególnie zazdroszczę pierwszego
Mass Effecta i Fallouta 3).
PS. Co ta za wydanie Spellforca, którego kawałek widać na 3 zdjęciu?



20110218210124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się