Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 18:25, Michal_Raven napisał:

Wiedźmin 2 Edycja Kolekcjonerska numer 8976.

Na forum widzę ostra boruta w temacie :P. GZ, lipa, że z graniem trzeba czekać. Ja na swoją paczkę poczekam sobie do wtorku niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siriondel
Wiedźmin 2 Edycja Kolekcjonerska.
Ech... zadziałało prawo Murphy''ego, które w moim wypadku brzmi - zawsze kiedy potrzebujesz zrobić dobre zdjęcia, padają akumulatory w aparacie i musisz robić je telefonem.
Tak więc z góry proszę o wybaczenie za jakość. Musiałem trochę zmniejszyć rozdzielczość by w ogóle weszły jako załącznik do posta.

20110512185045

20110512185103

20110512185108

20110512185112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dostałem właśnie premierówkę (w sensie to nie jest żadna edycja, pudełko premierowe) GTA San Andreas. W środku nie ma instrukcji, jest jedna płyta, nie ma napisanego cd-keya na pudełku. Czy to jest pełnoprawna gra, tylko w uboższej wersji? Coś jak wydanie biedronkowe ;) Tzn płytka, premierowe pudełko i nic więcej :) Chciałem tylko się upewnić, czy to nie jest lipa jakaś :P Gra przyszła nowa w folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się zamieszczać zdjęć całej kolekcji (za dużo zdjęć do zrobienia), więc dam tylko zdjęcie moich Falałtów.

20110512211955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym również mieć Bestiariusz ;/ zazdroszczę Ci EK jedynki :) Wiedźmina 1 kupiłem z dużym opóźnieniem... przy dwójce już tego błędu nie popełniłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:28, MasterOfBlaster napisał:

Fajnie się pudełka składają. Jak z jakością popiersia ? I z ciekawości jaki numerek ?
:D

Popiersie ma 2 prawie niewidoczne zadrapania. Ogólnie jest w super stanie. Numer kolekcjonerki 9656 ''trochę'' wysoki jak na datę kiedy złożyłem zamówienie dzień po odpaleniu pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, kurier przyniósł kolekcjonerkę!
Głowa jest w idealnym stanie, nie licząc zabrudzenia na górze :)

Jakość jest jaka jest, bo nie mam obecnie aparatu, więc musiałem posłużyć się komórką.

Harrolfo

20110513101610

20110513101753

20110513101759

20110513101803

20110513101812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 10:18, Harrolfo napisał:

No, kurier przyniósł kolekcjonerkę!
Głowa jest w idealnym stanie, nie licząc zabrudzenia na górze :)

Jakość jest jaka jest, bo nie mam obecnie aparatu, więc musiałem posłużyć się komórką.

Harrolfo


Świetnie to wszystko wygląda. Gratki zakupu. Raczej nie będzie sensu zalewania zdjęciami własnej edycji, bo forum już daje wyraźne znaki nadmiarem tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wiedźmińskie kolekcje prezentują się znakomicie. Aż zrobiliście mi ochoty żebym i ja sobie EK Wieśka kupił.
A tutaj najnowsze nabytki:

20110513182615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:12, Rincewind napisał:

:D 1 kolekcjonerka, obym się nie zraził

Istna wiedźmińska lawina EK :P, a jeszcze zwykłe dojdą. Ehh nie mam się chyba czym chwalić we wtorek hehe. Graty. Oby Ci instalka nie nawaliła, tego Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:21, Damianuss1 napisał:

> :D 1 kolekcjonerka, obym się nie zraził
Istna wiedźmińska lawina EK :P, a jeszcze zwykłe dojdą. Ehh nie mam się chyba czym chwalić
we wtorek hehe. Graty. Oby Ci instalka nie nawaliła, tego Ci życzę.



Dzisiaj sobie humoru nie mam zamiaru psuć ;D
Jutro będę się bawił, dzisiaj tylko artbook przejże ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się