Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 19:29, vader666 napisał:

Moje

Naprawdę spora kolekcja, imponujące. Limitki ładnie błyszczą, mam jednak pytanie. Co to za dwa duże opakowania z SW gdzie na jednym napisane jest Darth Vader, a na drugim Boba Fett?

Przy okazji widzę, że zamawiasz SW TOR w EK. Nie uważasz, że stosunek ceny do zawartości to lekko mówiąc ściema? Oczywiście rozumiem jeśli jesteś prawdziwym fanem SW :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne zakupy porobiłeś Kingdom Hearts wymiata ,gorąco polecam a FF X tez w sumie dobry nie rozumiem tych ogólnych zażaleń skierowanych do tej odsłony (no może co do zarzutów na temat postaci głównego bohatera się zgadzam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No KHII tak czy owak muszę mieć tak się składa, że akurat na gramie jest więcej może jak mi nie będzie szkoda pieniędzy, to dziś albo jutro(jak nie to kiedy indziej) zamówię w raz z (jupiiii) Personą 4 xD.

Że ja też nie zaglądałem do gramowego sklepu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:48, Damianuss1 napisał:

> Moje
Naprawdę spora kolekcja, imponujące. Limitki ładnie błyszczą, mam jednak pytanie. Co
to za dwa duże opakowania z SW gdzie na jednym napisane jest Darth Vader, a na drugim
Boba Fett?

Przy okazji widzę, że zamawiasz SW TOR w EK. Nie uważasz, że stosunek ceny do zawartości
to lekko mówiąc ściema? Oczywiście rozumiem jeśli jesteś prawdziwym fanem SW :).


Co do pudełek ze Star Wars są to podrostu opakowania po figurkach :P
Co do ceny 3/4 jej jest za figurkę,firma która ja produkuje robi na serio świetne figurki i jeśli będzie wykonana starannie to myślę ze warto

Oto przykładowe figurki z tego producenta:
http://www.aliensgroup.pl/index.php?vi=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siriondel
Nie jest to dzisiejszy update, tylko ogólnie, jedyne gry na PS3 w pudełku jakie kupiłem w tym roku - niestety nic ciekawego nie wychodzi, zaś w dystrybucji cyfrowej zakupiłem wiele gier (Dante''s Inferno, M&M: Clash of Heroes, Shank, Duel of the Planeswalkers 2012 czy Swarm) ale nie ma jak ich sfotografować :P Zapoznaję się dopiero z serią Bioshock przed nadejściem Infinite i nadrabiałem zaległości z przygodami Drake''a.

Od pięciu tygodni idzie do mnie Hero Edition inFAMOUS 2 i jest szansa że w przyszłym tygodniu wreszcie dojdzie to się pochwalę ;)
No i koszulka wiedźmińska, rekompensata z EK Wiedźmina 2, przyszła wczoraj i bardzo mi się podoba.

20110722182538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:29, vader666 napisał:

Moje
Vader666


http://imageshack.us/g/402/zdjcie0038i.jpg/

A wyprzedzając to zamówiłem już:
Battlefield 3
Dead Island
Star Wars: The Old Republic- wersja Ek
Call of Juarez: The Cartel-wersja EK


Świetna kolekcja. Fajnie że zamówiłeś EK TORa ja też się nad tym zastanawiam. Może bliżej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 18:25, Siriondel napisał:

Siriondel
Nie jest to dzisiejszy update, tylko ogólnie, jedyne gry na PS3 w pudełku jakie kupiłem
w tym roku - niestety nic ciekawego nie wychodzi, zaś w dystrybucji cyfrowej zakupiłem
wiele gier (Dante''s Inferno, M&M: Clash of Heroes, Shank, Duel of the Planeswalkers
2012 czy Swarm) ale nie ma jak ich sfotografować :P

A jak oceniasz Swarm? Po demie gra się wydaje bardzo ciekawa, warto kupić?

Dnia 22.07.2011 o 18:25, Siriondel napisał:

Zapoznaję się dopiero z serią Bioshock
przed nadejściem Infinite i nadrabiałem zaległości z przygodami Drake''a.

Do mnie też dzisiaj przyszedł pierwszy Bioshock, tyle, że na PC :P. Oczarowany zwiastunami Infinite skusiłem się na część pierwszą (wydając jedynie 25 zł). A pierwsza część Uncharted jest imo grą średnią, niemniej, gratuluję posiadania wydania premierowego (gdy ja kupowałem, nie mogłem go dostać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 20:03, Renzov napisał:

A jak oceniasz Swarm? Po demie gra się wydaje bardzo ciekawa, warto kupić?

Zdecydowanie warto. Przede wszystkim chodzi o pomysł, ciekawy gameplay i powiew świeżości w gatunku. Świetnie ogląda się ginące na rozmaite sposoby te malutkie stworki. Z drugiej strony nie jest to gra dla ludzi łatwo tracących cierpliwość, ponieważ gra zmusza do osiągnięcia konkretnego wyniku by zrobić postęp (powtarzanie poziomów i ich "masterowanie") a sterowanie potrafi być ociężałe i ma się wrażenie że straciło się szansę nie z własnej winy. Czasem wymagająca ale dała mi mnóstwo frajdy.

Dnia 22.07.2011 o 20:03, Renzov napisał:

Do mnie też dzisiaj przyszedł pierwszy Bioshock, tyle, że na PC :P. Oczarowany zwiastunami
Infinite skusiłem się na część pierwszą (wydając jedynie 25 zł).

Myślałem przez chwilkę o wzięciu na PC ale stwierdziłem że skoro porzucam PC gaming to porzucam i idę za ciosem. Do przypieczętowania sukcesu brakuje mi tylko Mass Effect 2 na PS3, które kupię z czasem na pewno mimo posiadania EK na PC, wydania sporo kasy na DLC i ukończenia wiele razy, oraz Wiedźmina 2 - mam nadzieję że się kiedyś ukaże :)

Dnia 22.07.2011 o 20:03, Renzov napisał:

A pierwsza część Uncharted jest imo grą średnią, niemniej, gratuluję posiadania wydania premierowego
(gdy ja kupowałem, nie mogłem go dostać).

Ja spokojnie na allegro wyrwałem premierę. Co do samej gry, to kupiłem bardziej z obowiązku - po prostu nie wypadało nie znać gry i historii mając na koncie te setki godzin w U2, przymierzając się do U3 i ostatecznie - chcąc nazywać się fanem serii ;) Dla mnie gra dobra - rewelacja nie jest ale te dwie noce które z nią spędziłem (tyle potrzebowałem do zrobienia 100%) to były noce miło spędzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie po roku szukania, płakania,wyrzutów-- dlaczego tego nigdzie nie ma ??? Tales of Vesperia zawitała na mojej półce ,niestety mam samą płytę ale dość już miałem zerkania co dwa dni czy jest jakaś oferta ,miałem kilka prawdziwych allegrowych bitew o tą grę i zawsze padały bardzo wysokie sumy .Szkoda pudełka ale oryginalna płyta jest jest jest !!

20110725125057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 12:52, Darnok_Rukia napisał:

Nareszcie po roku szukania

Widzę, że to jakiś ciekawy jrpg. Dość wysoko recenzowany według gamerankings. Gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 13:10, Damianuss1 napisał:

Widzę, że to jakiś ciekawy jrpg. Dość wysoko recenzowany według gamerankings. Gdzie kupiłeś
jeśli można wiedzieć?


Ciekawy to mało powiedziane , udało się kupić na Allegro za 100 + przesyłka ,raz na rok jakaś oferta się pojawia zostają zagraniczne sklepy ale już lepiej szukać w Stanach bo w Anglii strasznie drogo było :(

Kaczek
Dzięki wielkie ,genialne w prostocie a ja na to nie wpadłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 11:48, nightfaler napisał:

Promocja na muve.pl więc:

Tenkaichi 3 to podobno najlepsza odsłona serii. Też sobie chyba sprawię jakąś dobrą bijatykę na x360 ze świata DB, ehh te wspomnienia wracają kiedy patrzy się na tą okładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 13:16, Damianuss1 napisał:

> Promocja na muve.pl więc:
Tenkaichi 3 to podobno najlepsza odsłona serii. Też sobie chyba sprawię jakąś dobrą bijatykę
na x360 ze świata DB, ehh te wspomnienia wracają kiedy patrzy się na tą okładkę.

Raging Blasty i Burst Limit trzymają poziom. Ale szykuję się nowa odsłona Ultimate Tenkaichi, która mam wrażenie pozamiata xD http://www.ppe.pl/news-9019-Nowe_media_z_DBZ_Ultimate_Tenkaichi.html Koniec końców dostaniemy pewnie coś podobnego do poprzednich gier.... ale ten system zniszczeń ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się