Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2011 o 19:33, miodus napisał:

spóźniona paczka ale w końcu jest :D

Nic tylko jechać na samotną wyspę z takim sprzętem : p. Graty, daj znać jak Ci się podoba SM. Mnie osobiście demo zniechęciło i dałem sobie siana z tą grą. I tak Gyrosy już tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 19:33, miodus napisał:

spóźniona paczka ale w końcu jest :D

Szkoda tych dwóch dodatkowych płyt w kopertach bo trochę szpecą w porównaniu z resztą. Mogli dać tekturowe koperty (takie co były na urodziny CDA i w ich najnowszym numerze) z jakimś motywem. Jednak kolekcjonerka ma dużo świetnej zawartości. Jak jest z lornetką i innymi "sprzętami"? Rozpadają się czy są porządnej jakości? Gratulacje.

Spoiler

Space Marine też ci gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 22:00, giertych1234 napisał:

> spóźniona paczka ale w końcu jest :D
Szkoda tych dwóch dodatkowych płyt w kopertach bo trochę szpecą w porównaniu z resztą.
Mogli dać tekturowe koperty (takie co były na urodziny CDA i w ich najnowszym numerze)
z jakimś motywem. Jednak kolekcjonerka ma dużo świetnej zawartości. Jak jest z lornetką
i innymi "sprzętami"? Rozpadają się czy są porządnej jakości? Gratulacje.

Spoiler

Space Marine
też ci gratuluję.


jakość przedmiotów jest różna o ile wykonanie jest ok tak do wielu rzeczy można się przyczepić (tępy scyzoryk, słaba latarka kóra nawet nie ma loga DI a lornetka jest ok ale zoom jest słaby ) w sumie za te pieniądze nie mogłem spodziewać się niczego lepszego ;]

Damianuss1

Jeśli uwielbiasz uniwersum młotka będziesz zachwycony kupuj w ciemno !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 19:22, woko27 napisał:

> Cięcie kosztów produkcji ;)
No, chyba wręcz przeciwnie, bo boxy od BluRaya są mniejsze od tych na DVD. :P


No właśnie nie. Zmiana technologii produkcji jest droższa od samych materiałów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:44, Ace1974 napisał:

oto moja kolekcja na xboxsa,

No no, całkiem całkiem. Są lepsze i te gorsze, ale ogólnie podoba mi się. Tylko nie mogę się rozczytać co to stoi tam obok tych Girsów na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 17:19, Damianuss1 napisał:

> oto moja kolekcja na xboxsa,
Tylko nie mogę się rozczytać co to stoi tam obok tych Girsów na PC?

Perfect Dark Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 18:48, Konrad512 napisał:

Mógłbyś pokazać zawartość tej limitowanej Space Marine? :)


Nie ma problemu.

Handbook z opisem świata gry, bronią itd w języku angielskim.
Dwustronny plakat.
Oraz torba zapinana na zamek.
Oraz gra.

---> kaczek93

Rozmiarowo jest bardzo podobne do starych pudełek albo nawet identyczne.

20110915215728

20110915215731

20110915215734

20110915215738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 22:04, darth_16 napisał:

I jak wrażenia?


Powiem Ci że teraz jak bym miał kupować to zaczekał bym co najmniej z 3 miechy aby pojawiły się jakieś stosowne patche. Bo jak na razie to gra jest ostro niedorobiona. Jest tak że wchodzę na mapę a tu nagle zanik dzwieku. Sporadycznie ale się zdarza. Wyszukiwarka serwerów też nie działa do końca tak jak trzeba. Przenikanie postaci też się zdarza, raz wypadłem za mapę lub utkwiłem w ścianie. Ale gra fajna, jak na razie lamię. Bo to pierwsza moja gra z serii RO. Ale fajnie się gra. Nie mniej jednak czekam na patche. Bo bądź co bądź gra musi pozostać połatana i to solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna edycja za niezłą cenę, podoba mi się zwłaszcza plakat, natomiast torba wygląda trochę słabo. Mimo wszystko chyba wezmę jednak edycję podstawową, bo nie mam gdzie tych pudełek trzymać. Ale wielkie dzięki za zdjęcia! Miłej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 22:45, Konrad512 napisał:

Fajna edycja za niezłą cenę, podoba mi się zwłaszcza plakat, natomiast torba wygląda
trochę słabo. Mimo wszystko chyba wezmę jednak edycję podstawową, bo nie mam gdzie tych
pudełek trzymać. Ale wielkie dzięki za zdjęcia! Miłej gry :D


Fakt edycja niezla i za niezłą cenę.
Warto bylo kupić mimo że plakatu raczej nigdzie nie powiesze a torby pewnie nie użyje (już sobie wyobrażam reakcje ludzi widzących 27 letniego gościa z czymś takim na ramieniu) ale mimo wszystko handbook jest niezly, chudy ale całkiem fajny.
Narazie katuje Dead Island więc pewnie w przyszłym tygodniu zacznę grać w Space Marin, niemniej dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście nie musiałem płacić cła... Na razie drobna aktualizacja kolekcji Crasha, jeszcze mam więcej figurek i 2 maskotki jednak przyszło mi za nie zapłacić cło w wysokości 93zł co moim zdaniem jest trochę wygórowaną ceną i na razie nie rozpakowuję bo przejadę się z tą paczką do urzędu celnego i nie chcę aby mieli jakieś ale...
Swoją drogą zamawiał ktoś może kiedyś figurki z USA? Bądź jakieś inne zabawki?

Crash807

20110919181719

20110919181746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się