Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2011 o 20:55, Jarden napisał:

Jeśli można zapytać to co takiego zamówiłeś że Dark Souls otrzymasz dopiero 25?

BF3, tak mi się wydaje, że 25. W każdym razie w tym miesiącu na pewno. To i tak nie wszystko ;), szykuje się ładny update.

Dnia 05.10.2011 o 20:55, Jarden napisał:

Zdjęcia miały dotyczyć Gearsów czy DS?:)

Chodziło mi o GoW, ale myślałem, że to ta wersja z figurką. Mógłbyś za to pstryknąć kilka fotek z art booka DS jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 21:45, Damianuss1 napisał:

Autko jest metalowe czy plastikowe?


Metalowe.

Jarden
Nie odpowiem ci niestety teraz na to pytanie bo po prostu nie mam kiedy zainstalować gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 21:19, crash807 napisał:

Empik zawiódł ale w Saturnie była po 159zł.

Redjevel

Mówiąc o driverze właśnie doszła do mnie torba :D

*sry za jakość ale telefonem :)

20111007144726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 14:48, Redjevel napisał:

*sry za jakość ale telefonem :)

No no, z taką to już można napad zrobić. Jakiś warzywniak np, a później szybki odjazd z piskiem opon :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1
Nowy stary nabytek, jeszcze pamiętam te zachwyty nad tą częścią. Świetna, ale krótka kampania, misja ze snajperami czy wybuch to niezapomniane momenty. Czas przypomnieć sobie te chwile : ).

20111012192704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 19:27, Damianuss1 napisał:

Damianuss1
Nowy stary nabytek, jeszcze pamiętam te zachwyty nad tą częścią. Świetna, ale krótka
kampania, misja ze snajperami czy wybuch to niezapomniane momenty. Czas przypomnieć sobie
te chwile : ).


No i najlepszy multi w Codzie. Szkoda, że całkowicie zniszczony przez hakerów (przynajmniej na 360)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 20:10, Naymar napisał:

Mówisz o tej grze jakby była naprawdę stara, a to może znaczyć jedynie że krótka twoja
przygoda z grami :)

Ja wiem czy krótka? Tego ocenić nie potrafię, bo takiej pamięci nie mam. Co do gry to zależy jak kto postrzega czas jej żywota, dla mnie jest ona już stara :), ale zapewnić mogę, że grałem jeszcze długo długo przed jakimkolwiek CoD czy MW.

Przy okazji, Tenkaichi 3 to podobno najlepsza część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 20:02, MrGregorA napisał:

No i najlepszy multi w Codzie. Szkoda, że całkowicie zniszczony przez hakerów (przynajmniej
na 360)

Tak się składa, że rozegrałem kilka rundek i nie natrafiłem na żadnego hakiera. Właściwie kupiłem tylko dla singla, ale multi nadal daje frajdę. Co ciekawe jest dość spora rozbieżność w poziomach doświadczenia graczy. Wygląda to zupełnie jakby MW4 był wczorajszą premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 21:44, Damianuss1 napisał:

Przy okazji, Tenkaichi 3 to podobno najlepsza część serii.


A na pewno najtrudniejsza - dopiero zacząłem wygrywać na ''very weak''. Bijatyki nigdy nie były mogą mocną stroną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 14:05, NintendoPassion napisał:

Weły najs. Ale spodziewałem się kolejnego dodatku Crasha! :P


Dzięki ;p Teraz muszę trochę przystopować. Miałem pewną okazję ale niestety były malutkie komplikacje. Tak czy inaczej teraz staram się unikać zakupów ze Stanów, chyba, że coś wymyślę aby wymigać się z opłat podatkowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 16:17, KrzysztofT napisał:

Oto co dzoszło od ostatiego czasu (wiem, że na ostatnim obrazku nie jest gra, ale dotyczy
to gry) :



Fajnie że są wydawane poradniki po polsku. Ale wolałbym żeby były od brady games tak jak GTA IV. Ale dobre to niż nic. Gratuluję Zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam ten temat od końca i zastanawiam się gdzie podziały się te epickie kolekcje z początków istnienia tematu? Półki, które uginały się pod ciężarem ogromu wielkich boxów i edycji kolekcjonerskich? Czyżby gramowicze przestali kupować gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 11:40, Naymar napisał:

Tak sobie przeglądam ten temat od końca i zastanawiam się gdzie podziały się te epickie
kolekcje z początków istnienia tematu? Półki, które uginały się pod ciężarem ogromu wielkich
boxów i edycji kolekcjonerskich? Czyżby gramowicze przestali kupować gry?

Kupować kupują, tylko chwalą się pojedynczymi nabytkami zamiast całym zbiorem. Bo przecież każdego interesuje kto jaką grę kupił ostatnio w promocji... czyż nie? Najlepiej platynę z wyprzedaży, albo inną kolekcję klasyki.

Wrzucę aktualne zdjęcie jakoś niedługo, jak mi Persona 2 wreszcie przyjdzie.

A fotki sprzed kilku miesięcy (nie do końca aktualne) tutaj - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=27796

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 17:04, Harrolfo napisał:

Jest, nareszcie!
Sorki, zdjęcia robione telefonem.


Nie ważne o jakoś to jest i tak piękne ^^
ehh ja muszę czekać i żałować że nie mam konsoli na takie "okazyjne" przesunięcia premier na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się