Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2012 o 15:25, bobobo napisał:

> Skrzypiec
> Moja mała kolekcyja.
> 1 zdjęcie to stan sprzed 2 miesięcy, na drugiej fotce nowe nabytki.

Pierwsze wydania Gothica 1 i 2 *.* daaaaaj

Hehe, chciałbyś :D. Dałem za każde z nich aż 20zł :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 19:05, Skrzypiec napisał:

Hehe, chciałbyś :D. Dałem za każde z nich aż 20zł :O.


Ludzie nie wiedzą co sprzedają i jaką to ma wartość...ale ty sie ciesz :P A kolekcyjka zacna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2012 o 13:26, Pablo_Querte napisał:

Brakuje ci Resistance 3.


Wiem, brakuje mi wielu swietnych tytulow choc musze przyznac, ze wielkim fanem FPSow nie jestem..tylko Killzone i AvP sa dla mnie wartosciowe, CoDy sporadycznie w multi. Jak widzisz glownie jestem fanem erpegow i...slasherow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 14:18, woko27 napisał:

Po co kupiłeś 2x Killzone, Dead Space 1 i 2? :P


Killzone 2 kupilem kilka dni po kupnie konsoli, a jakis czas temu mialem mozliwosc wymiany wersji w steelbooku wiec czemu nie ;) Dead Space ukonczylem na PC, po zakupie PS3 chcialem zobaczyc jak to bedzie wygladac na 32 calach szczegolonie, ze jestem wiekim fanem pierwszej czesci (i tylko pierwszej :p ). DS2 na PS3 pochodzi z wymiany z kumplem a wersja PC kupiona w niemczech na laptopa bo nie bylo w co grac;) no i niestety nie dosc, ze pad byl beznadziejny to jescze tytul tylko po niemiecku;/
Tak wiec Killzone2 jest na wymiane a Dead Space 2 na PC lezy na polce bo raczej nikt go nie kupi w tym jezyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 13:38, Longer napisał:


> Brakuje ci Resistance 3.

Wiem, brakuje mi wielu swietnych tytulow choc musze przyznac, ze wielkim fanem FPSow
nie jestem..tylko Killzone i AvP sa dla mnie wartosciowe, CoDy sporadycznie w multi.
Jak widzisz glownie jestem fanem erpegow i...slasherow;p


Miły zbiór ale co do cRPG to brakuje jeszcze hordy ważnych tytułów towarzyszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2012 o 21:42, iselor86 napisał:

Miły zbiór ale co do cRPG to brakuje jeszcze hordy ważnych tytułów towarzyszu.


hmm mozna wiedziec jakich? ;p -Te najwazniejsze dla mnie sa na polce...morrowind czy oblivion nie sa w moim typie, a diablo to bez obrazy dla fanow ale nie jest cRPG;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Divine Divinty, Arcanum, Vampire The Masquerade Bloodlines, Kroniki Might and Magic. Tak na początek. Nie wiem też czy widziałem sagę Icewind dale.

Co do Diablo to część pierwsza jest arcydziełem i najlepszym tytułem z podgatunku cRPG jakim są hack and slash.

Może znajdziesz coś wśród cRPG jakie mam w domu jeszcze:

http://www.mobygames.com/user/sheet/view/havelist/gameHaveListId,-1/userHaveListId,35681/userSheetId,170934/

Lub w formie obrazkowej:

http://imageshack.us/homepage/?user=iselor86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalimy sie kolekcjami`?;p
Wiec to jest ta horda? Jak mowilem, mam te tytuly ktore uwazam za najwazniejsze w gatunku, mam tez duzo tytulow do ktorych niestety pudelka nie przetrwaly proby czasu...skoro chcesz mi wypominac czego nie mam to obejrzyj dokladnie kolekcje ktora mam. Arcanum w niej jest, tak samo jak Icewind Dale 2, jedynke mam tylko w pudelku CD, tak samo jak Swiatynie Pierwotnego Zla, Lionheart, Morrowind, Drakensang 1, Wizardry 7 i Wizardry 8, moge dac zdjecia zeby nie bylo, ze sciemniam. Ale jak pisalem, mam te tytuly ktore uwazam za wartosciowe i zapamietalem je do dzis mimo uplywu lat, to samo sie tyczy jRPG ;) W inne tytuly z gatunku tez ogrywalem, ale to albo z powodu jeszcze mlodego wieku przepadly albo oddalem jesli tytul mi sie nie spodobal. oczywiscie sa plany na powiekszenie kolekcji ( ANACHRONOX) ale wiesz jak to jest, praca, dziewczyna i ciagle ukazujace sie nowe tytuly;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolekcjonerów - czy dbacie o to, by gry na półce nie były ze sobą za bardzo ściśnięte? Bo zacząłem się ostatnio zastanawiać, czy coś może im się stać od takiego ściśnięcia - jakieś odkształcenia etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze trzeba dbac;) Jesli zas idzie o zbyt duze sciskanie to raczej najwazniejsze jest zeby wybrany tytul bylo latwo wyciagnac z szeregu, u mnie jest trudniej poniewaz mam polke wiszaca wiec miejsce jest ograniczone ale nie staram upychac pudelek na totalny scisk, nie miesci sie to trudno, trzeba dolozyc polke :) Nie jest to z mojej strony jakies dbanie o plyty czy pudelka a bardziej dostepnosci do danego tytulu...ale chyba wychodzi na to samo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 15:14, Ali_G napisał:

Ali_G

"ostatnie" nabytki

Coś pięknego :)
Nie wolałeś kupić Edycji Kolekcjonerskiej Space Marine tej, gdzie wszystko mieści się w epickiej księdze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się