Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Przyszło dzisiaj w okolicach 13.00. Zamówiłem na tyle wcześnie, że załapałem się na steelbook i dodatkowo otrzymałem UberSoldier. Steelbook prezentuje się naprawdę super. Ma odblaskowy napis "Dishonored" oraz znak na lewej dłoni bohatera.
Za całość dałem 78zł (użyty rabat z Kompanii Graczy), kurier był darmowy. Sklep Muve.pl jak zwykle pokazał poziom, choć sama Cenega jeszcze wiele się musi nauczyć. Mam nadzieję, że chociaż z tą grą nie będzie problemów :)

P.S.
W środku znajduje się kod do Kompanii Graczy, który jest obecnie wart 260 punktów. Za 300 macie zniżkę "-40% na gry PC", z której skorzystałem :)

20121010163006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 17:14, FPSProjekt napisał:

za 5 euro/szt. tylko w niemieckim Expert


Co to w ogóle jest? :P Rozumiem, że AC3 to jakiś pre-order ze steelbookiem. A Dishonored?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 16:44, barth89 napisał:

> Oto moja skromna kolekcja.

Skromnie, ale tytuły zacne :)

Kiedyś miałem tego sporo wiecej ,ale sprzedałem wszystkie tytuły do których już nie wróce.Na Xboxsa zpstawiłem spbie samo mięsko.
Skrzypiec
Dzięki za miłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 15:33, m1kel1 napisał:

mały update z ostatnich miesięcy :]

m1kel1


Zacny Update. Dużo ciekawych tytułów m.in. Ghost Recon, Dishonored i kilka kompletnie mi nie odpowiadających jak SD czy Max Payne 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest kolekcjonerem starszych gier to zapraszam na Amazon, przeglądałem ostatnio i wyskoczył mi sklepik, który ma na przykład to:

Star Wars X-Wing: Collector''s Edition na CD i w całkiem przyzwoitej cenie.

Sprzedawca "lakeplacegames".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się