Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2012 o 09:46, tytacz napisał:

> Po PGA :)

Mistrzostwo :)

U mnie też powrót do przeszłosci:


Ohoho. Świetnie się to prezentuje. Jeszcze pytanko czy antologia zawiera dodatek do 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 17:20, Skrzypiec napisał:

> > Po PGA :)
>
> Mistrzostwo :)
>
> U mnie też powrót do przeszłosci:
>
>
Ohoho. Świetnie się to prezentuje. Jeszcze pytanko czy antologia zawiera dodatek do 2?


Tak, dodatek do dwójki jest w zestawie + dodatkowo mamy odblokowane opcje dla developerów :)

No i poprzednie części działają W7 w rozdzielczościach HD + mamy możliwość przypięcia całej Antologii do steam :) Na płytach są oczywiście też wersje bez DRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 13:50, Qbasmok napisał:

Wczorajszy jeszcze ciepły nabytek.
Szkoda tylko, że ps3 nie do końca wyrabia przy tej grze, ale cóż, grunt, że jest.

Ładnie. Teraz tylko czekać aż się freedomki pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 20:46, maniekk napisał:

Jeśli ktoś jest kolekcjonerem starszych gier to zapraszam na Amazon, przeglądałem ostatnio
i wyskoczył mi sklepik, który ma na przykład to:

Star Wars X-Wing: Collector''s Edition na CD i w całkiem przyzwoitej cenie.

Sprzedawca "lakeplacegames".


No fajne rzeczy ma, ale typowo dla hardcorowych kolekcjonerów, patrząc na ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Was zapytać - takie DLC jak Lewiatan uznajecie na swojej liście gier jako osobny tytuł jak choćby sam Mass Effect, czy raczej jako malutki dodatek nie warty wzmianki czy miejsca na półce z innymi pozycjami? Prowadzę listę swoich kupionych dóbr (muzyki, gier itp) a nie wiem, do jakiego wora wrzucić DLC gdyż jest to mój pierwszy tego typu zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja nigdy nie zaliczam DLC do pełnoprawnych gier. Nie oszukujmy, są to pułapki zastawione na graczy. Ostatnio przeszedłem Fallouta 3 ze wszystkimi DLC. Niby fajne, bo urozmaica grę, ale żeby płacić dodatkowo za questa trwającego ledwie 2h? Nawet za świetnego Lookout Point nie dałbym więcej niż pięć zeta. Dlatego co najwyżej mogę poczekać na edycję GOTY gry, ale i wtedy nie zaliczam ich jako kilku gier, tylko jako jedna z dodatkowym contentem. Jedyne DLC, którym można się pochwalić swoją samodzielnością, to BoGT, TLaD (GTA4) oraz ten dodatek zombie do RDR (jeśli coś pominąłem, to z góry przepraszam). Tęsknię za dodatkami w stylu Noc Kruka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 23:18, Perry_Cox napisał:


Tęsknię za dodatkami
w stylu Noc Kruka...


Miejmy nadzieje że takie dodatki kiedyś wrócą, jednak szczerze to w to wątpię. Ludzie stali się za wygodni, nie mają czasu na granie dlatego robi się krótkie gry, krótkie dodatki :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:58, sp33dyS napisał:

No fajne rzeczy ma, ale typowo dla hardcorowych kolekcjonerów, patrząc na ceny ;)


Oj tam;) kiedyś będzie można zaszaleć i kupić jakąś, zwłaszcza, że ma premierówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 11:17, maniekk napisał:

Oj tam;) kiedyś będzie można zaszaleć i kupić jakąś, zwłaszcza, że ma premierówki :)


No jakbym nie miał co robić z kasą, to bym zakupił parę rzeczy u niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to małe DLC to nie. Z większymi jest trochę inaczej. Wszystko zależy od tego jak ten dodatek został wydany w Polsce. Jeżeli jak w przypadku DLC do Skyrima, mam pudełko, to uznaje to jako część serii Skyrim. Gdy mam wersję cyfrową, jak w przypadku DLC do Deus EX 3, to nie zwracam na to większej uwagi i traktuje to jako integralną część "trójki". U mnie wszystko zależy od wydania, ale nigdy DLC ani dodatku nie traktuję jak osobnej części, a po prostu traktuje podstawkę + dodatek (DLC), jako integralną całość serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Chyba faktycznie DLC trzeba uznawać jako małe dodatki stające się integralną częścią gry. W sumie jedyny tytuł, jaki jest dodatkiem i który posiadam oraz opisałem na swojej liście jako osobny tytuł to Episodes From Liberty City - takie właśnie powinny być te całe DLC. Nie mniej jednak wracając jeszcze do ME3 to mam zamiar kupować wszyskie dobre add-ony fabularne ale najlepiej by było, gdyby BioWare sprzedało season pass jak Gearbox do Borderlands, bo cenowo na pewno to dużo mniej by wyszło. Na razie mam tego całego Lewiatana za 800pkt (30zł) i bardzo przyjemnie mi się grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA wybrało odpowiednią politykę wydawania DLC dla konsumenta. Przynajmniej teoretycznie. Wydaje się, że tylko DLC fabularne będą płatne. Wyszło już tyle dodatków do multi, i wszystkie są darmowe. Co nastraja bardzo optymistycznie, bo wydawało się, że EA będzie chciało głównie zarabiać na drogich DLC do trybu wieloosobowego. Seasson Pass nie zdecydowali się wprowadzić, z jednego prostego względu. Zbyt mała liczba DLC do kupienia. Póki co są dwa (Lewiatan, Omega). Za cztery miesiące, minie rok od premiery gry. Ile zatem dodatków jeszcze wydadzą? Dwa, może trzy. Gdyby DLC do trybu multi również były płatne, zapewne była by możliwość zakupu seasson pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 19:08, Rincewind napisał:

Kolekcja AC :)

Można wiedzieć gdzie zakupiłeś ten model machiny latającej i encyklopedię (czy czymkolwiek jest ta wielka książka)? Czysta ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 19:44, Renzov napisał:

> Kolekcja AC :)
Można wiedzieć gdzie zakupiłeś ten model machiny latającej i encyklopedię (czy czymkolwiek
jest ta wielka książka)? Czysta ciekawość.

Encyklopedia - skład edycji animus z Revelations, a machina latająca w aliensgroup.pl ( drogie zabawki :<)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się