Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Iselor, kazda kolekcja jest wyjatkowa. Moja miazdzy? No w sumie troche wazy, ale nie planuje nikogo nia przykrywac. ;)

@barth89
Bez przesadyzmu - podloga jest ok, o ile wczesniej przejedzie sie ja odkurzaczem, potem mopem i poczeka, az wyschnie. :) Ja tam wychodze z zalozenia, ze gry sa po to, zeby w nie grac. Choc neta mam szybkiego (60Mbs) i spory miesieczny limit (600GB), to prawie zawsze gry instaluje z plyty. O ich porysowanie sie nie boje - przeciez to nie koniec lat 90-tych, kiedy napedy CD mialy tendencje do zlobienia w plytach rys. No chyba, ze pudelko z gra juz zostalo odstawione na bok, to wtedy zasysam gre ze Steam czy Origin zamiast szukac plytki. Kilka tytulow mam jednak wciaz zafoliowanych, ale to tylko dlatego, ze mam je w dwoch egzemplarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapiszi :) A to napęd w ogóle może uszkodzić płytę? Przecież oprócz tacki nic nie ma z płytą fizycznego kontaktu ;>

A osobiście też najchętniej bym kupował gry w dwóch egzemplarzach, ale to już jest chyba trochę przesada. Aczkolwiek jeśli kiedyś kupiłem daną grę, sprzedałem i po jakimś czasie stwierdziłem, że chciałbym ją mieć w kolekcji - już jej nie odpakowuję z folii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 09:34, barth89 napisał:

Kapiszi :) A to napęd w ogóle może uszkodzić płytę? Przecież oprócz tacki nic nie ma
z płytą fizycznego kontaktu ;>

A osobiście też najchętniej bym kupował gry w dwóch egzemplarzach, ale to już jest chyba
trochę przesada. Aczkolwiek jeśli kiedyś kupiłem daną grę, sprzedałem i po jakimś czasie
stwierdziłem, że chciałbym ją mieć w kolekcji - już jej nie odpakowuję z folii :)


Widziałeś PSX? Widziałeś :D. No to lol zobacz jak on rysował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 14:09, Tesu80 napisał:

Tesu80

Zestawienei numer 5, a w nim m.in. Settlersi, Wolfenstein 3D i chyba pierwszy FPS, ktory
wymagal procesora 486, czyli Heretic.


Wolfenstein 3d, very nice. To wydanie CD czy Floppy?

...

Przegladalem wlasnie siec w poszukiwaniu jednej rzeczy, trafilem na ten watek, i z ciekawosci odpisze :)

Widze, ze jest tu wiekszosc(jak moze byc inaczej) graczy mlodej daty, ale sa i starsi. Powiem wam(mlodszym ;)) tak: ze kolekcjonowanie dzisiejszych tytulow, to jest nic w porownaniu z kolekcjonowaniem tytulow gier z lat przed 2000, a sprzed 1990 to juz w ogole. Mowie teraz tylko i wylacznie w kategorii PC.

A jak juz mowimy o PC, to jak bedziecie miec takie rodzynki jak np ten w zalaczonym zdjeciu, to wtedy pogadamy :)

A tak juz teraz bardziej serio i bez napinania sie ;), to niektorzy z was maja calkiem ciekawe kolekcje, chociaz ja osobiscie pudelek cd case nie uznaje, chyba, ze nie bylo zadnego innego wydania gry. A ze moje gry sa w 99% z lat sprzed ery "keep case", to takich tytulow mam moze z 10. Wydania keep case to jednak nie to. Starsi gracze wiedza o czym mowie.

pozdrawiam
Łukasz

20130214184411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 18:45, soyo napisał:

A jak juz mowimy o PC, to jak bedziecie miec takie rodzynki jak np ten w zalaczonym zdjeciu,
to wtedy pogadamy :)


Prince of Persia 1, pierwsze wydanie. Holy fuck!!!

WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 14:10, Bilon22 napisał:

Widziałeś PSX? Widziałeś :D. No to lol zobacz jak on rysował :P


Dziwne... :P Pecety też? Tak czy siak - dzisiejszego sprzętu to już nie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 18:45, soyo napisał:

> Tesu80

A jak juz mowimy o PC, to jak bedziecie miec takie rodzynki jak np ten w zalaczonym zdjeciu,
to wtedy pogadamy :)


pozdrawiam
Łukasz


Chcesz pogadać?:P

Pozdrawiam
Iselor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 20:34, iselor86 napisał:

> > Tesu80
>
> A jak juz mowimy o PC, to jak bedziecie miec takie rodzynki jak np ten w zalaczonym
zdjeciu,
> to wtedy pogadamy :)
>
>
> pozdrawiam
> Łukasz

Chcesz pogadać?:P

Pozdrawiam
Iselor


:)

No to gratulacje Iselor86. Tylko, ze nie pamietam na twoich zdjeciach Prince of Persia, a przegladalem twoja kolekcje. Mozesz mnie odeslac do foty twojej z Prince of Persia?

pozdrawiam
Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 18:45, soyo napisał:


Wolfenstein 3d, very nice. To wydanie CD czy Floppy?

Wolf3D jest oczywiscie w wersji flopkowej. Mam tez dodatek do niego, Spear of Destiny, ale jeszcze zdjecia tu nie wrzucilem. Premierowka Prince of Persia? NAJS!!! Jaralbym sie nia jeszcze bardziej gdybym sam takiej nie mial. Jesli mnie pamiec nie myli, to gdzies mam nawet jeszcze kartridz z tym tytulem. Co do starych boxow, to maja one swoj klimat, ale tez i zajmuja zdecydowanie za duzo miejsca... :/ Jednak to uczucie, gdy kiedys wracalo sie ze sklepu z zafoliowanym jeszcze boxem i tylko czekalo, az w domu zajrzy sie do srodka - bezcenne. Choc w wielu przypadkach w srodku obok dyskietek, manuala i karty rejestracyjnej nic nie bylo, to jednak od czasu do czasu trafialy sie gratisowe bonusy, ktore teraz znalezc mozna jedynie w wydaniach kolekcjonerskich. Osobiscie nie jestem fanem dzisiejszych edycji standardowych, gdzie oprocz samej plyty w pudelku dvd znalezc mozna jeszcze tylko swistek z cd-keyem i drugi z info o obsludze technicznej/sterowaniu. Ale coz zrobic, w tym kierunku poszli wydawcy i protesty nic tu nie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 22:40, Tesu80 napisał:

>
> Wolfenstein 3d, very nice. To wydanie CD czy Floppy?
>
Wolf3D jest oczywiscie w wersji flopkowej. Mam tez dodatek do niego, Spear of Destiny,
ale jeszcze zdjecia tu nie wrzucilem. Premierowka Prince of Persia? NAJS!!! Jaralbym
sie nia jeszcze bardziej gdybym sam takiej nie mial. Jesli mnie pamiec nie myli, to gdzies
mam nawet jeszcze kartridz z tym tytulem. Co do starych boxow, to maja one swoj klimat,
ale tez i zajmuja zdecydowanie za duzo miejsca... :/ Jednak to uczucie, gdy kiedys wracalo
sie ze sklepu z zafoliowanym jeszcze boxem i tylko czekalo, az w domu zajrzy sie do srodka
- bezcenne. Choc w wielu przypadkach w srodku obok dyskietek, manuala i karty rejestracyjnej
nic nie bylo, to jednak od czasu do czasu trafialy sie gratisowe bonusy, ktore teraz
znalezc mozna jedynie w wydaniach kolekcjonerskich. Osobiscie nie jestem fanem dzisiejszych
edycji standardowych, gdzie oprocz samej plyty w pudelku dvd znalezc mozna jeszcze tylko
swistek z cd-keyem i drugi z info o obsludze technicznej/sterowaniu. Ale coz zrobic,
w tym kierunku poszli wydawcy i protesty nic tu nie zmienia...


O Wolfa pytalem z formalnosci :). Na wersje CD szkoda mi by bylo miejsca ;)

Jak Prince''a masz, to czemu nie zamiesciles go na fotach? To by byl jeden z pierwszych tytulow, jakie bym zamieszczal :] BTW, o jakim cartrige''u mowisz?

Co do boxow... taki ich urok. Cos za cos. Duzo miejsca, ale za to jaka prezencja.

Odnosnie nowych wydan, dzis wszystko poszlo w kierunku kasy. Dystrybucja elektroniczna bije na glowe tradycyjna, pod wzgledem minimalizacji wydatkow. Za niedlugo i wydan keep case nie ujrzymy moge sie zalozyc, przynajmniej na PC.

A taki tytul Pan kojarzy? :>

pozdrawiam
Łukasz

20130214230305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 22:26, soyo napisał:

> > > Tesu80
> >
> > A jak juz mowimy o PC, to jak bedziecie miec takie rodzynki jak np ten w zalaczonym

> zdjeciu,
> > to wtedy pogadamy :)
> >
> >
> > pozdrawiam
> > Łukasz
>
> Chcesz pogadać?:P
>
> Pozdrawiam
> Iselor

:)

No to gratulacje Iselor86. Tylko, ze nie pamietam na twoich zdjeciach Prince of Persia,
a przegladalem twoja kolekcje. Mozesz mnie odeslac do foty twojej z Prince of Persia?

pozdrawiam
Łukasz


http://forum.gram.pl/upl/forum/2013_07/20130213214543.jpg

Może nie pierwsze wydanie ale to ów pierwsze dwie części Prince of Persia w jednym (a dokładniej: http://www.mobygames.com/game/dos/prince-of-persia-collection )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 23:10, iselor86 napisał:


http://forum.gram.pl/upl/forum/2013_07/20130213214543.jpg

Może nie pierwsze wydanie ale to ów pierwsze dwie części Prince of Persia w jednym (a
dokładniej: http://www.mobygames.com/game/dos/prince-of-persia-collection )


Hej.

Brak duzego pudla, wydanie grupowe i nie pierwsze wydanie ;)

ps. Nie traktuj tego jako uklucie. Tylko stwierdzam fakt.

pozdrawiam
Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się