Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Fakt, oryginalne PEGASUS`y są strasznie drogie. Blisko 150 - 200 za sprawną w dobrym stanie! Ale lepiej już dać więcej pieniądza za konsole pewniejszą, niż kupować te "fanstejszyny" za 20 zł, które podobno wytrzymują blisko tydzień użytkowania.
Ja miałem to szczęście, że znalazłem ogłoszenie na lokalnym serwisie z ogłoszeniami odnośnie tej konsoli, w bardzo atrakcyjnej cenie (blisko 1/4 ceny), grzech było nie brać. Zwłaszcza, że dodał mi Pan tyle kartidżów gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko... jeszcze pamiętam te czasy kiedy chodziłem na targ u ruskich aby kupować te kartridże albo wymieniać. Często z kumplami oszukiwaliśmy i zamienialiśmy środek dyskietek na inną grę do wymiany :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Na ten moment dwóch stów na Pegasusa trochę mi szkoda. Potrzebowałbym też od razu sporo gier. Moje kartridże gdzieś zniknęły przez te wszystkie lata.
Nie spieszy mi się, poczekam, może pojawi się coś ciekawego w niezłej cenie, bo emulatory to jednak nie to samo ;)

Na "podróbki" nawet nie patrzę. Sam miałem kiedyś ze dwie i wiem jak to wygląda. Teraz jest chyba jeszcze gorzej, bo znajomy w przypływie nostalgii kupił i normalnie szkoda gadać;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 16:04, Sir_Kielbasa napisał:

Ni No Kuni. Pudełko jest duże, bo rozsadziła je książka, która jest też w wersji na PS3.
Na YT są filmiki z unboxingami.


Wow, jest ni no kuni na dsa ? Muszę ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 14:53, Sir_Kielbasa napisał:

> PS. Wybaczcie za marne fotki, robiłem je ziemniakiem!

Ale światło to już można było włączyć. Ostatecznie użyć latarki. ;)

Akumulatory w aparacie lepszym naładowane, więc proszę wrzucam lepsze fotki :D


Pegasus i komplet kartów jakie dostałem (to nie wszystkie które mam!)
http://imageshack.us/a/img248/5153/dwarazdwa.jpg

Persona 3 Portable w kolekcjonerce, Space Invaders Extreme i Lumines.
http://imageshack.us/a/img221/7517/razdwaraz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 15:31, PAPISHON napisał:

Persona 3 Portable w kolekcjonerce


Takie rzeczy nigdy mi się nie znudzą: "CE includes: full game (..)". :D To lepsze od tekstu "dodatkowo ekskluzywne opakowanie dvd case", jaki umieszczała kiedyś Cenega na kartonowych boxach. Tym "ekskluzywnym" opakowaniem było oczywiście zwykłe, czarne i obleśne pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 16:42, Jarden napisał:

Jarden

Maly update kolekcji.
Part 1


Już w którymś zdjęciu innej osoby widzę House of.... na PS3 - czy ta gra naprawdę jest tak dobra, że warto ją kupić i czy da się komfortowo w nią grać nie posiadając move-a grając na padzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 17:06, KrzysztofT napisał:

Już w którymś zdjęciu innej osoby widzę House of.... na PS3 - czy ta gra naprawdę jest
tak dobra, że warto ją kupić


20-25zł można zaryzykować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 17:06, KrzysztofT napisał:

Już w którymś zdjęciu innej osoby widzę House of.... na PS3 - czy ta gra naprawdę jest
tak dobra, że warto ją kupić i czy da się komfortowo w nią grać nie posiadając move-a
grając na padzie?


Nie mam pojecia czy dobra, zamowilem bo kosztowala "cale" 5 funtow (to samo Virtua Tennis 4 na vite) a dobrych gierek na Move''a brakuje:)
Jeszcze nie gralem, wiec nie powiem Ci czy sie bez Move''a grac da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 19:13, Vathored napisał:

Vathored

Same kolekcjonerki i steelbooki ;)


Skąd załatwiasz niektóre steelbooki? Nigdy nie widziałem steelbooka Black Ops (poza kolekcjonerką), Most Wanted czy MW2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się