Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2013 o 20:42, barth89 napisał:

> Vathored
>
> Same kolekcjonerki i steelbooki ;)

Skąd załatwiasz niektóre steelbooki? Nigdy nie widziałem steelbooka Black Ops (poza kolekcjonerką),
Most Wanted czy MW2...

W Media Markt steelbook Most Wanted jest dodawany gratis do premierowego wydania, a przynajmniej jak ostatnio tam byłem to był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 21:16, Bezi_113 napisał:

> > Vathored
> >
> > Same kolekcjonerki i steelbooki ;)
>
> Skąd załatwiasz niektóre steelbooki? Nigdy nie widziałem steelbooka Black Ops (poza
kolekcjonerką),
> Most Wanted czy MW2...
W Media Markt steelbook Most Wanted jest dodawany gratis do premierowego wydania, a przynajmniej
jak ostatnio tam byłem to był.



Dobrze wiedzieć : Uwielbiam steelbooki, dlatego byłem w szoku, że są steelbooki, o których nie wiedziałem (te z CoD wiem, że był dodawane do kolekcjonerek) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę :) Czy ktoś mógłby wrzucić zdjęcie oglądowe, żeby pokazać jak gry z serii Gamebook prezentują się na półce obok innych gier? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 23:00, Citkowsky napisał:

>>>.........

Gdzie te steelbooki leżą? Oni dają je przy kasie czy są na półkach?

BYŁY zapakowane razem z grą. Możliwe, że już wycofali je ze sprzedaży w detalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 13:49, KrzysztofT napisał:

Odebrałem dziś EK DI Riptide. Większego ujstwa na oczy nie widziałem. 200zł za takie
gówno? Urwa mać!
Tutaj mój unboxing :

http://www.youtube.com/watch?v=-i4Ef5EbpIc

Kto zamówił za pobraniem niech nie odbiera tego guano - szkoda kasy!

Po nakręceniu filmiku okazało się, że książka jest dostępna fizycznie - do odbioru od 8 maja w księgarniach Matras. Oczywiście aby odebrać książkę muszę zapierdzielać do oddalonego o 15 kilosów miasta. Panowie dystrybutorzy tego gówna z Techlandu - czemu nie umieściliście książki w pudle z grą? MIEJSCA WAM URWA ZABRAKŁO JEŁOPY Z TECHLANDU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało dojrzale się zachowujesz rzucając elementami EK gdzie popadnie, poza tym rzucanie przekleństw [ w tym konkretnym przypadku ] by jak zapewne ubarwić unboxing też ci nie wyszło. A tak poza tym, nie wiedziałeś co kupujesz że tak teraz psy wieszasz na tej grze / edycji? Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 14:22, Tyler_D napisał:

Trochę mało dojrzale się zachowujesz rzucając elementami EK gdzie popadnie, poza tym
rzucanie przekleństw [ w tym konkretnym przypadku ] by jak zapewne ubarwić unboxing też
ci nie wyszło. A tak poza tym, nie wiedziałeś co kupujesz że tak teraz psy wieszasz na
tej grze / edycji? Lol.


Na wizualizacji wyglądało to zdecydowanie lepiej. Ale w sumie racja - czego oczekiwać od polskiej firmy, która traktuje Polaków jak śmieci i za 200 zeta sprzedaje im śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 14:44, Tyler_D napisał:

Ale czego ty się spodziewałeś po tej edycji? Sztabki złota? Prawdziwej maczety?


Tego co na wizualizacji - niczego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 19:05, meJKu napisał:

> Tego co na wizualizacji - niczego więcej.

https://www.gram.pl/upl/galerie/6983/20130328150344.jpg a co dokładnie się nie zgadza?



Jakość - porównaj wygląd maskotki, do tego czegoś z filmiku - toć to nie ma głowy!
Jedyne co jest w miarę, to siekierootwieracz. Ta edycja kolekcjonerska to obraza wszystkich kolekcjonerów i zbieraczy. Techland zebrał masę "śmiecia" z bazaru od Wietnamca, drugiemu zlecił namalowanie na wszystkim logo Dead Island, wszystko upchnął w pudełko i wysłał do sklepów. Nawet to, na co liczyłem - maskotkę/odstresowywacz jest zwyczajnie żałosne. Na początku myślałem, że to coś nie ma głowy, ale po dokładnym "zbadaniu" maskotki okazało się, że głowa i oczy są, ale przez żałosne wykonanie wszystko zlało się w kupkę. No sorry - nie wiem, co mnie podkusiło aby kupić tą EK.

Ps. Ktoś coś wspominał pod filmikiem o rozmiarach koszulek. Rozmiar L teoretycznie powinien spokojnie pasować na normalnego faceta. I tak jest - ale w przypadku towaru wyprodukowanego w Polsce. A te wszystkie koszulki z EK to niestety koszulki z masowej produkcji z Chin - aby "ich" rozmiar odpowiadał naszej "eLce" często muszę kupować rozmiar XL, a ostatnio nawet 2XL - mimo, że polskie "eLki" są na mnie dobre.

EDYTA 2 : Techland w wizualizacji pochwalił się tym, że w EK jest gruba instrukcja. Jest - ma całe 4 KARTKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarden

Kolejny update, tym razem najwiekszy niewypal wsrod kolekcjonerek jaki widzialem w zyciu...Dead Island Riptide.
Jedynym pocieszeniem jest to ze sama gra jest ponoc ok.
No i Dragon''s Dogma Dark Arisen

20130426021103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 09:38, Harrolfo napisał:

Bardzo dobra kolekcja :)
Brakuje tylko AC II White/Black Edition ;)


Brakuje brakuje, na ACII White cały czas poluję, pozatym w drodze mam kolekcjonerkę z USA - AC:B z wyskakującym doktorem :) No i muszę kupić pomniejsze edycje - Auditore i kolekcjonerkę Revelations i pare figurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się