Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2013 o 14:43, ErykG napisał:

Tutaj moja kolekcja gier z serii Halo. Powiedzcie co o niej sądzicie ;-)


No super, zapoluj jeszcze na limitowanego pierwszego Xboxa (nie Xbox One :P) w edycji Halo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 14:47, Damianuss1 napisał:

Wygląda niesamowicie.


Dziękuję

Dnia 24.06.2013 o 14:47, Damianuss1 napisał:

A gdzie kolekcjonerka części 4? ;)


Może kiedyś będzie, aktualnie nie mam bo do konsoli dorzucali zwykłą wersję ;-)

Dnia 24.06.2013 o 14:47, Damianuss1 napisał:

No super, zapoluj jeszcze na limitowanego pierwszego Xboxa (nie Xbox One :P) w edycji
Halo :)


Może być trudno o pierwszego limitowanego (zielonego) Xboxa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 20:17, Sir_Kielbasa napisał:

Czyli jakie? Coś ekstra dorzucili?

Zwykłe opakowanie jest wsadzone w takie z tekturki z paroma wypukłym miejscami, ładnie to wygląda po prostu xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wymieniamy reedycje na premierowe wydania" odc. 2

Oba Maxy super wydane, szczególnie część pierwsza. Na dodatek w całkiem dobrym stanie :)

Rainbow Six 3 Raven Shield już od dawna miałem zamiar wymienić, bo z tą grą wiążą się dla mnie zbyt dobre wspomnienia, żeby trzymać ją w Kolekcji Klasyki, jednak dopiero teraz się za to zabrałem.

Myślałem, że krew mnie zaleje, kiedy zobaczyłem, w jakim stanie otrzymałem Wiedźmina. Pominę już dwie naklejki z ceną na pudełku (WTF?!), bo gwoździem programu jest kartonowe opakowanie, uwaga... sklejone taśmą (zdjęcie trzecie)! Ktoś je chyba kiedyś rozerwał, więc sprzedawca zdecydował, że sobie je ładnie zaklei. Cytat z aukcji "stan ok.". Ale, żeby tak nie było narzekania - wydanie genialne, ciekawe czym CD Projekt zaskoczy przy premierze trójki :)

W drodze jest jeszcze SWAT 4, a z czasem trzeba będzie dorwać Left 4 Dead, pierwszego Hitmana i Rome: Total War Antologia.

20130625122956

20130625123020

20130625123041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 08:43, Damianuss1 napisał:

> Czyli jakie? Coś ekstra dorzucili?
Zwykłe opakowanie jest wsadzone w takie z tekturki z paroma wypukłym miejscami, ładnie
to wygląda po prostu xD.


I wszystkie tak wydali czy tylko jakiś mały nakład? Widziałeś może gdzieś ostatnio tę grę z taką nakładką?

Przy okazji pierwszych wydań i coverów. Wie ktoś, dlaczego w przypadku gier na PSP i PS3 niektóre tytuły mają brzegi białe i na nich czarne napisy, a niektóre na odwrót? To w ogóle coś znaczy, czy po prostu wydawca miał taką fantazję? Myślałem, że w przypadku gier na te konsole jest tak samo jak z grami na PS2. Jeszcze nie widziałem gry na PS2 z czarnym brzegiem.
I teraz odnośnie gier na PS2. Jak wszyscy wiedzą są one w niebieskich pudełkach, ale czasem spotyka się też czarne. Gdzieś wyczytałem, że tak są/były wydawane gry z pierwszego tłoczenia. Pytanie, czy tak jest w przypadku każdego/większości tytułów, czy znowu pojawia się widzimisie wydawcy?

Vantil

Dnia 25.06.2013 o 08:43, Damianuss1 napisał:

"Wymieniamy reedycje na premierowe wydania" odc. 2
Oba Maxy super wydane, szczególnie część pierwsza. Na dodatek w całkiem dobrym stanie
:)


Ale premierówki były wydane w tekturowych pudłach. :) Na pewno jedynka, bo sam widziałem (Play-It wydał). Dwójki nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 14:49, Sir_Kielbasa napisał:

Ale premierówki były wydane w tekturowych pudłach. :) Na pewno jedynka, bo sam widziałem
(Play-It wydał). Dwójki nie pamiętam.

Dwójka premierowa, a jedynka to "premierowa reedycja" po tym jak kartony wyszły z mody chyba : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 14:49, Sir_Kielbasa napisał:

Ale premierówki były wydane w tekturowych pudłach. :) Na pewno jedynka, bo sam widziałem
(Play-It wydał). Dwójki nie pamiętam.


Jedynka wyszła jeszcze za czasów kartonów, jednak jakoś za nimi nie przepadam. Wolę tańszą i ładniejszą (nie krzyczcie!) opcję, jaką jest zwykłe opakowanie DVD ;)
Dwójka to premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ventil
W pierwszym wydaniu też powinny być płyty w pudełku dvd, bo Play-It już w czasach kartonowych boxów zaczął się z nimi (pudełkami dvd) wygłupiać, niestety. Dodatkowo miałbyś klimatyczną podkładkę pod mysz ("zawsze coś extra" jak się reklamowali), a pudełko tekturowe wzorem niektórych profanów mógłbyś cisnąć precz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, bo tekturka, o ile nie jest ''ficzerem'', to nic nie daje, a sprawia, że kolekcja gorzej wygląda.
Usprawiedliwione jest to w wiedźminie, bo trzyma instrukcję, 3 DVD boxy i coś tam jeszcze, ale w większości przypadków po prostu brzydko wygląda.

Mam 2x Wiedźmin (ER i Standard). Ciekawe za ile pójdą, jeśli jakiś fanboj się trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie te tekturki się podobają, bo zawsze to coś innego (jakieś urozmaicenie), właśnie nie taki typowy golas w plastyku. A jeśli chodzi o wygląd to i tak psują go wszystkie edycje specjalne/kolekcjonerskie, których opakowania mają rozmiary od sasa do lasa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie naklejki odkleja się smarując je czymś tłustym (np. olej) z kolei ten trzeba potraktować kwaskiem z cytryny żeby folia nie była tłusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się